Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Raphaela Folie i Joanna Wołosz Twitter / Na zdjęciu: Raphaela Folie i Joanna Wołosz

Mistrzostwa Europy siatkarek. Polska - Włochy. Niecodzienny moment pod siatką. Włoszka przeprosiła Joannę Wołosz

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W czwartek w meczu Polska - Włochy po przeciwnych stronach siatki stanęły zawodniczki Imoco Volley. W pewnym momencie doszło do niecodziennego incydentu z udziałem Raphaeli Folie, Miriam Sylli i Joanny Wołosz.

W czwartek Joanna Wołosz, Miriam Sylla i Raphaela Folie walczyły o triumf w meczu pomiędzy reprezentacją Polski kobiet i Włoszkami. Jednak w trakcie sezonu klubowego, cała trójka gra w Imoco Volley Conegliano i z klubem tym sięgnęły po mistrzostwo Włoch. W meczu w Łodzi sentymentów nie było.

W pewnym momencie Sylla przypadkowo uderzyła piłką w twarz Wołosz. Włoska zawodniczka błyskawicznie ruszyła z przeprosinami wobec rozgrywającej reprezentacji Polski. Sytuacją zaskoczona była Folie. Incydent szybko poszedł w zapomnienie. Filmik z tego wydarzenia opublikowała europejska federacja na swoim twitterowym profilu.

Reprezentacja Polski wygrała z Włoszkami 3:2. Dla Biało-Czerwonych była to czwarta wygrana podczas mistrzostw Europy, dzięki czemu fazę grupową zakończyły na drugim miejscu. Z kolei włoski zespół zaliczył pierwszą porażkę, ale mimo to wygrał grupę B.

Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarek. Polska - Włochy. Wicemistrzynie świata pokonane! Co to był za mecz
Mistrzostwa Europy siatkarek. Znamy terminarz 1/8 finału i wiemy, kiedy zagrają Polki

Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal na mistrzostwach Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL