Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: siatkarze PGE Skry Bełchatów

PlusLiga. PGE Skra Bełchatów już w liczniejszym gronie

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Wielu zawodników przebywa jeszcze na zgrupowaniach kadr narodowych, ale grono trenujących siatkarzy PGE Skry Bełchatów zaczyna się stopniowo powiększać.

PGE Skra Bełchatów przygotowania do nowego rozdania w PlusLidze rozpoczęła 19 sierpnia. Na pierwszym spotkaniu po wakacjach stawiło się wówczas jedynie ośmiu siatkarzy.

Od samego początku z zespołem trenują Kamil Droszyński, Norbert Huber, Robert Milczarek, Piotr Orczyk, Dusan Petković, Kacper Piechocki i Mariusz Wlazły. Stawkę uzupełniał wypożyczony do francuskiego Tourcoing LM Volley, David Fiel Rodriguez.

W minionym tygodniu do drużyny dołączył Grzegorz Łomacz, który decyzją selekcjonera reprezentacji Polski nie znalazł się w składzie na mistrzostwa Europy i może skupić się na szlifowaniu formy w Bełchatowie. We wtorek na porannym treningu zjawił się także serbski przyjmujący - Milan Katić, który podobnie jak polski rozgrywający, opuścił ostatnio zgrupowanie swojej kadry narodowej. 

W Bełchatowie wciąż brakuje pozostałych kadrowiczów - Jakuba Kochanowskiego, Artura Szalpuka i Karola Kłosa. Sztab szkoleniowy nie ma też jeszcze do dyspozycji Milada Ebadipoura, przygotowującego się z reprezentacją Iranu do mistrzostw Azji.

---> Wrzesień i październik czasem gier kontrolnych. MKS Będzin zacznie od starcia z ZAKSĄ
---> Sparingowy rozkład jazdy Aluron Virtu CMC Zawiercie

ZOBACZ WIDEO: Siatkarze trenują w Arłamowie. Zobacz jak reprezentanci Polski przygotowują się do mistrzostw Europy

Czy PGE Skra Bełchatów wróci w sezonie 2019/2020 na podium?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL