Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Damaske WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Magdalena Damaske

Liga Siatkówki Kobiet. Natalia Skrzypkowska zasiliła ŁKS Commercecon Łódź, Magdalena Damaske wciąż w Legionowie

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Napłynęły kolejne informacje z klubów występujących w Lidze Siatkówki Kobiet. Natalia Skrzypkowska zasiliła ŁKS Commercecon Łódź, a Magdalena Damaske przedłużyła umowę z DPD Legionovią Legionowo.

- Cieszę się, że tutaj jestem. Dobrze jest znów wrócić do Łodzi. W drużynie jest dobra komunikacja. Każdy wie, co ma robić i jaki ma cel. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze - powiedziała Natalia Skrzypkowska po transferze do ekipy mistrzyń kraju.

Nowa przyjmująca łódzkiego klubu w minionym sezonie reprezentowała barwy E.Leclerc Radomki Radom. Siatkarka o miejsce w wyjściowym składzie rywalizować będzie z Darią Szczyrbą, Aleksandrą Wójcik i Katariną Lazović. 

Bardzo dobre wieści napłynęły także z Legionowa. Kontrakt z DPD Legionovią przedłużyła Magdalena Damaske, dla której będzie to już trzeci sezon w ekipie z Mazowsza. 

ZOBACZ WIDEO Paweł Zatorski narzeka na kalendarz rozgrywek. "Co roku działacze nam to fundują. Balansujemy na krawędzi ryzyka"

- Nie mieliśmy jeszcze okazji razem pracować, ale mogę powiedzieć, że Magda Damaske będzie dobrym wzmocnieniem drużyny.  W ostatnim sezonie miała pecha w związku ze zdrowiem. W mojej ekipie dostanie tyle czasu, ile potrzebuje, by dojść do swojej najlepszej dyspozycji - powiedział trener Alessandro Chiappini.

Przyjmująca od samego początku uczestniczy w okresie przygotowawczym. - Poprzedni sezon był dla mnie okresem trudnej walki o powrót do zdrowia. Leczenie i rehabilitacja (kontuzja pleców - przyp. red.) pochłonęły bardzo dużo czasu, ale dziś jestem w pełni gotowa do gry i już się nie mogę doczekać powrotu na parkiet. W poprzednim sezonie nie miałam zbyt wiele możliwości do grania, więc mam nadzieję, że w tym roku uda mi się to odpracować, zostawiając serce na parkiecie - przyznała Magdalena Damaske.

---> Przenosiny do Francji. David Fiel wypożyczony z PGE Skry Bełchatów
---> PGE Skra Bełchatów już w liczniejszym gronie

Czy DPD Legionovia Legionowo będzie w sezonie 2019/2020 "czarnym koniem" rozgrywek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL