Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarki reprezentacji Polski Newspix / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: siatkarki reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy siatkarek. Małgorzata Niemczyk: Naszą drużynę stać na zdobycie złota

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Mistrzyni Europy z 2003 r., Małgorzata Niemczyk, uważa, że polskie siatkarki stać na wygranie ME 2019. - Przywieźcie z Turcji złoty medal - mówi.

W sobotę reprezentacja Polski zagra z Turcją w półfinale mistrzostw Europy siatkarek. Spotkanie w Ankarze rozpocznie się o godz. 18:30. Zdaniem byłej siatkarki, obecnie posłanki Ziemi Łódzkiej, Małgorzaty Niemczyk, podopieczne Jacka Nawrockiego stać nie tylko na pokonanie Turcji, ale na zwycięstwo w całych ME 2019.

"Naszą drużynę stać na zdobycie złota. Przywieźcie z Turcji złoty medal!" - cytuje Niemczyk serwis pzps.pl.

Mistrzyni Europy z 2003 r. zwróciła uwagę na to, że w hali w Ankarze Polki "zderzą się" z fanatycznymi kibicami z Turcji. - Nie może to zdeprymować naszych zawodniczek. Najlepszym lekarstwem na to jest granie swojej siatkówki. Tak było w 2003 roku. My uciszyłyśmy widownię - podkreśla Niemczyk.

ZOBACZ WIDEO Paweł Zatorski narzeka na kalendarz rozgrywek. "Co roku działacze nam to fundują. Balansujemy na krawędzi ryzyka"

ZOBACZ: Mistrzostwa Europy siatkarek. Magdalena Stysiak: Nogi mi się trzęsły w tie-breaku >>

Posłanka na Sejm VII i VIII kadencji dodała, że Biało-Czerwone nie mogą spocząć na laurach po awansie do półfinałów ME 2019.

- Zespół nie może zadowolić się osiągniętym wynikiem. Dotychczasowe mecze przeszły do historii. (...) Jestem przekonana, że teraz drużyna już jest skupiona tylko na Turczynkach - kończy była reprezentantka.

ZOBACZ: Mistrzostwa Europy siatkarek. Marek Bobakowski: 18-latka zdemolowała Niemki. Stysiakieren! >>

Reprezentacja Polski zdobędzie złoty medal ME w siatkówce kobiet?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

  • Ahmed Pol Zgłoś
    pani Małgorzato znów problemy z alkoholem???? o czym pani mówi??? o jakim medalu??? złotym!?!?!!?! będzie sukces jak we wszystkich meczach seta ugrają!!!

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL