Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze reprezentacji PolskiMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Siatkówka. Znamy termin przyszłorocznego Memoriału Wagnera

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Mistrzostwa Europy siatkarzy obecnie zaprzątają głowy kibiców. Tymczasem poznaliśmy termin Memoriału Wagnera 2020, który będzie testem przed igrzyskami olimpijskimi.

Polscy siatkarze rozpoczęli walkę w mistrzostwach Europy. W grupie D mierzymy się z Estonią, Holandią, Ukrainą, Czechami oraz Czarnogórą. To jedna z ważniejszych imprez w tym roku, a w przyszłym priorytetem będą igrzyska olimpijskie w Tokio.

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Michał Kubiak: To skandal, że niektórzy prosto z mistrzostw Europy polecą na Puchar Świata >>

Przed wylotem do Japonii Biało-Czerwoni będą mogli sprawdzić swoją formę w Memoriale Huberta Wagnera. Organizatorzy już podali najważniejszą informację. Turniej rozpocznie się 9 lipca, a zakończy dwa dni później.

W późniejszym czasie dowiemy się, gdzie odbędzie się impreza. Poznamy także reprezentacje, które zostaną zaproszone do naszego kraju.

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Oceniliśmy potencjał uczestników turnieju >>

Od kilku lat Memoriał Wagnera odbywa się w Krakowie. W tym roku nasi siatkarze zajęli drugie miejsce, a złoto wywalczyła Brazylia.

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Skomplikowane zasady rozgrywania meczów. Polacy mogą przejechać pół Europy

Czy wybierasz się na przyszłoroczny Memoriał Wagnera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL