Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Moment efektownego i efektywnego bloku Wilfredo LeonaYouTube / CEV - European Volleyball / Moment efektownego i efektywnego bloku Wilfredo Leona

Mistrzostwa Europy siatkarzy: Holandia - Polska. Spektakularny blok Wilfredo Leona. To był mur nie do przejścia (wideo)

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Kapitalną akcją w meczu Polski z Holandią (3:0) na ME popisał się Wilfredo Leon. Przyjmujący Biało-Czerwonych w spektakularny sposób zablokował Nimira Abdel-Aziza, atakującego Pomarańczowych. Tę akcję trzeba koniecznie zobaczyć!

W starciu z Holandią zawodnik Sir Safety Conad Perugia był najlepszym siatkarzem w szeregach Biało-Czerwonych.

Wilfredo Leon zdobył łącznie 12 punktów. Do ośmiu "oczek" w ataku (67 proc. skuteczności) dołożył jedno w zagrywce oraz trzy w bloku.

W pamięci kibiców pozostał spektakularny blok na Nimirze Abdel-Azizu. Leon w popisowy sposób zatrzymał atakującego Pomarańczowych.

Zobacz akcję Wilfredo Leona:

- Blok jest elementem, nad którym długo pracowaliśmy na treningach. Wiem, że możemy grać jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że w tych najważniejszych meczach dojdzie ich jeszcze więcej. Na dziś było w porządku - powiedział po meczu Leon.

Warto odnotować, że 26-latek ma kłopoty z kolanem oraz musi grać z opaską uciskową na łokciu.

W poniedziałek Polacy grają z Czechami. Początek zawodów o 20:00.

Zobacz także: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Nowakowski szczerze o fazie grupowej. "Może to nieładne, ale te mecze traktujemy jak sparingi"

Zobacz także: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Holandia - Polska. Wilfredo Leon: Czułem się, jakbym grał w Polsce

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Nowakowski szczerze o fazie grupowej. "Może to nieładne, ale te mecze traktujemy jak sparingi"

Czy Polacy zdobędą złoty medal na ME?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL