Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice reprezentacji PolskiPAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu: kibice reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polscy kibice zachwycają. Tłumy fanów czekały pod halą na zawodników

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Polscy kibice siatkarscy po raz kolejny stworzyli niesamowitą atmosferę. Choć Biało-Czerwoni mecze mistrzostw Europy rozgrywają w Holandii, to mogą czuć się, jak w domu.

Na niedzielny mecz ME 2019 pomiędzy reprezentacją Holandii i Polską zabrakło biletów. Zainteresowanie kibiców było ogromne, a na trybunach hali Ahoy w Rotterdamie zjawiło się ponad 6 tysięcy fanów z Polski, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę. Przez całe spotkanie głośno dopingowali Biało-Czerwonych, którzy wygrali 3:0.

Zabawa na trybunach trwała przez cały mecz. Atmosfera była taka, jak podczas siatkarskich spotkań rozgrywanych w Polsce. Kibice sami odśpiewali choćby "Hej Sokoły", które słychać z głośników w polskich halach. To poprowadziło Biało-Czerwonych do wysokiej wygranej.

Zaskoczony dopingiem był m.in. trener Vital Heynen. - Za to, co ci ludzie robią dla was, wy musicie zagrać dla nich - powiedział do swoich zawodników przed meczem Holandia - Polska.

Fani licznie stawili się pod halą, gdzie dziękowali siatkarzom za dobrą grę. Polacy po dwóch meczach mistrzostw Europy mają na swoim koncie komplet 6 punktów. 3:0 pokonali Holandię, a wcześniej wygrali 3:1 z Estonią.

 

Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Awantura po meczu Holandia - Polska. Krewki kibic zaatakował ochroniarzy
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Bez niespodzianek w Antwerpii. Pewne wygrane Belgów i Serbów

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Muzaj o fantastycznym dopingu kibiców. "Już pod halą widzieliśmy tłumy Polaków. Serce rośnie"

Czy reprezentacja Polski zdobędzie mistrzostwo Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL