Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze reprezentacji PolskiWP SportoweFakty / Monika Pliś / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska - Czechy. Przedmeczowy trening Biało-Czerwonych opóźniony przez korki

Grzegorz Wojnarowski
Grzegorz Wojnarowski
Poniedziałkowy trening polskich siatkarzy w Ahoy Arenie rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem. Powodem przesunięcia zajęć Biało-Czerwonych z 11 na 12 były duże korki na ulicach Rotterdamu.

O tym, że będą musieli poczekać na swój trening dłużej niż zakładali, Polacy dowiedzieli się w poniedziałek rano. Autobus, który miał zawieźć na halę Czarnogórców, utknął w korku, spóźnił się i przewrócił w ten sposób kolejne kostki siatkarskiego domina.

Początkowo zajęcia wszystkich drużyn miały być przesunięte o 45 minut. Ostatecznie opóźnienie powiększyło się do godziny bo kierowca, który miał przyjechać po nasz zespół o 11, dotarł pod hotel o 11:15. Trener Polaków Vital Heynen denerwował się, że organizatorzy nie podają drużynom żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie, a zamiast tego przekazują wiadomości przez opiekunów drużyn.

Kolejnych opóźnień na szczęście już nie było i o godzinie 12 mistrzowie świata rozpoczęli rozruch przed spotkaniem z Czechami. Początek meczu o 20:00.
W swoich dwóch pierwszych spotkaniach na mistrzostwach Europy Polacy odnieśli dwa zwycięstwa. Estonię pokonali 3:1, a Holandię 3:0.

ME siatkarzy: Piękny wpis Vitala Heynena. Jego słowa robią wrażenie
ME siatkarzy: Ryszard Bosek o Biało-Czerwonych. "Jesteśmy mocni. Niech się inni martwią"

ZOBACZ WIDEO: ME siatkarzy. Mistrz olimpijski komplementuje polskich siatkarzy i kibiców. "Mogli grać jeszcze dużo lepiej"

Czy polscy siatkarze wygrają tegoroczne mistrzostwa Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL