Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Vital Heynen i Robert TahtTwitter / Na zdjęciu: Vital Heynen i Robert Taht

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Vital Heynen show. Wyznał miłość... Estończykowi

Dawid Borek
Dawid Borek
Vital Heynen lubi i potrafi zaskakiwać. Tym razem zadziwił reprezentanta Estonii Roberta Tahta, w trakcie ME siatkarzy... wyznając mu miłość.

Do niecodziennej sytuacji doszło w momencie, gdy Robert Taht udzielał wywiadu estońskiej telewizji. Wówczas obok przyjmującego zjawił się Vital Heynen. Zawodnik przerwał wypowiedź i uśmiechnął się w kierunku szkoleniowca reprezentacji Polski.

- Kontynuuj - rzucił Heynen. - Odczuwam presję - odparł mu Taht. - Mów, ja słucham co mówisz - odpowiedział Belg. - Rozumiesz język estoński? - dopytywał reprezentant Estonii.

- To świetny gracz. Od zawsze go kocham. Czuję miłość do moich wszystkich graczy. Kocham Tahta od pierwszego momentu, gdy go zobaczyłem - powiedział Vital Heynen, zaskakując nie tylko dziennikarkę, ale i samego Tahta.

ZOBACZ WIDEO: ME siatkarzy. Mistrz olimpijski komplementuje polskich siatkarzy i kibiców. "Mogli grać jeszcze dużo lepiej"

Wyjaśnijmy, że Vital Heynen w nowym sezonie będzie trenerem Roberta Tahta w Sir Safety Conad Perugia. Obaj związali się z włoskim klubem tego lata - trener przeszedł z VfB Friedrichshafen, z kolei Estończyk wybrał Perugię kosztem Arkas Spor Izmir.

Warto dodać, że na pozycji Roberta Tahta w Sir Safety Conad Perugia będzie występował też podopieczny Vitala Heynena z reprezentacji Polski - Wilfredo Leon.

Za reprezentacją Polski dwa mecze tegorocznych mistrzostw Europy. W pierwszym spotkaniu Biało-Czerwoni pokonali 3:1 Estonię, w drugim natomiast zwyciężyli z Holandią 3:0. We wtorek polscy siatkarze zagrają z Czarnogórą, a w czwartek z Ukrainą.

Zobacz też:
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Wyjątkowe przygotowania Polaków. Zawodnicy nie chcieli grać sparingów
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Ryszard Bosek: Jesteśmy mocni. Niech inni się martwią

Czy lubisz humor Vitala Heynena?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

 • panda25 Zgłoś
  Co do pytania w sondzie - ludzie różnie reagują na takie poczucie humoru. Ja je generalnie lubię lub (czasami) toleruję. I inna rzecz - po latach pamięta się albo trenerów, którzy
  Czytaj całość
  osiągnęli sukcesy ze swoimi drużynami, albo osoby wyraziste, m.in. poprzez sposób zachowania - na boisku, poza nim. Vital Heynen jest w obu grupach. :-)

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL