Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od lewej: Michał Kubiak, Paweł Zatorski i Wilfredo Leon PAP / Maciej Kulczyński / Na zdjęciu od lewej: Michał Kubiak, Paweł Zatorski i Wilfredo Leon

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Twitter po meczu Polska - Czechy: nie mamy z kim przegrać. Sztuka w trzech prostych aktach

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Reprezentacja Polski siatkarzy w trzecim meczu ME 2019 zdemolowała Czechów (3:0) i umocniła się na szczycie grupy. - Nie mamy z kim tutaj przegrać - piszą po wygranej użytkownicy Twittera.

- Sztuka w trzech prostych aktach - pisze o meczu Biało-Czerwonych, Polski Związek Piłki Siatkowej. Ekipa Vitala Heynena pokonała Czechów w trzech setach, tracąc w całym spotkaniu zaledwie 45 punktów.

- Mecze polskich siatkarzy zaczynają być nudne, trochę jak w przypadku piłkarzy. Jak widać na przykładzie, są różne rodzaje nudy... - komentuje wymownie Maciej Piasecki z TVP Sport.

- 24 drużyny na EuroVolley to lekka przesada - twierdzi Adrian Nuckowski (WP SportoweFakty), który z niecierpliwością czeka na pojedynki ze europejską czołówką.

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Muzaj o fantastycznym dopingu kibiców. "Już pod halą widzieliśmy tłumy Polaków. Serce rośnie"

Podobnego zdania jest Ola Piskorska (wcześniej WP SportoweFakty), manager SporProAgency.

- Niby hala nazywa się bardziej po czesku, bo AHOY Arena, ale kibice nie pozostawiają wątpliwości kto tutaj jest u siebie - dodaje Edyta Kowalczyk ("Przegląd Sportowy").

Drużyna Vitala Heynena nawet na moment nie przestała bawić się siatkówką. - Kontra z Drzyzgą wystawiającym jedną ręką, bez wyskoku - przecież jak rywal coś takiego widzi, to widzi, że my się bawimy, a on nie ma szans - zauważa Łukasz Jachimiak ("Sport").

---> Polska - Czechy: nihil novi w Rotterdamie. Oceny po deklasacji Czechów
---> Mistrzostwa Europy siatkarzy. Vital Heynen show. Wyznał miłość... Estończykowi

Jaką notę wystawił(a)byś reprezentacji Polski za mecz z Czechami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL