Najnowsze Wyniki/Kalendarz
holenderscy siatkarze wsiadają do Mini Instagram / lange_mannen / Na zdjęciu: holenderscy siatkarze wsiadają do Mini

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Nietypowy konkurs w Holandii. 11 zawodników zmieściło się w samochodzie marki mini

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W Holandii zorganizowano nietypowy konkurs. Kibice musieli odpowiedzieć na pytanie, ilu siatkarzy zmieści się w samochodzie marki mini. Jedna z fanek trafiła prawidłową odpowiedź. Do auta wsiadło jedenastu zawodników.

Wydaje się to trudne do wyobrażenia, ale Holendrzy pokazali, że jest to możliwe. W zorganizowanym z okazji mistrzostw Europy konkursie fani musieli wytypować, ilu zawodników zmieści się w samochodzie marki mini. Kibice z reguły stawiali, że do auta wsiądzie 6 czy 7 zawodników. Jedna z fanek wytypowała, że jedenastu.

To był przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W nagrodę fankę na mecz 1/8 finału pomiędzy reprezentacją Holandii i Niemcami zawiózł sam Bas van de Goor. Oboje dojadą mini, do którego weszła prawie cała holenderska kadra siatkarzy.

Mecz 1/8 finału, w którym Holandia zmierzy się z Niemcami rozegrany zostanie w Apeldoorn w sobotę 21 września. Jego początek wyznaczono na godzinę 16:00. Cztery godziny później rozpocznie się starcie pomiędzy Polakami i Hiszpanami.


Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Michał Kubiak: Zawsze lepiej mieć halę za sobą
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Hiszpańskie media o meczu z Polską: Marzenia nic nie kosztują

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Polska - Ukraina. Dawid Konarski: To były sparingi. Jesteśmy fajnie rozgrzani

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL