Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Polscy kibice w ApeldoornWP SportoweFakty / Monika Pliś / Polscy kibice w Apeldoorn

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Vital Heynen ponownie pod wrażeniem polskich kibiców. "Najlepsi fani na świecie"

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
Od samego początku ME polscy kibice szczelnie wypełniają hale, w których swoje mecze rozgrywają Biało-Czerwoni. Można odnieść wrażenie, że spotkanie nie odbywa się w Holandii, a w naszym kraju. Pod ogromnym wrażeniem fanów jest Vital Heynen.

"Gramy u siebie, Polacy, gramy u siebie" - ta przyśpiewka polskich kibiców niesie się po hali przy okazji każdego meczu rozgrywanego przez Biało-Czerwonych na tegorocznych mistrzostwach Europy. Chwilami poczuć się można niczym w katowickim Spodku.

Siatkarze, a także trener Vital Heynen, bardzo często podkreślają, jak ważne jest dla nich wsparcie kibiców. Ci z kolei wypełniają hale do ostatniego miejsca.

Nie inaczej było przy okazji meczu 1/8 finału przeciwko Hiszpanii. W Apeldoorn na trybunach zasiadło 6500 widzów. Niemal wszyscy dopingowali polski zespół.

ZOBACZ WIDEO Mistrzostwa Europy siatkarzy. Leon zachwycony kibicami. "Uwielbiam gdy skandują moje nazwisko!"

"Brak słów... Najlepsi fani na świecie" - napisał na Twitterze trener polskiej kadry Vital Heynen, umieszczając pod wpisem zdjęcie biało-czerwonej hali w Apeldoorn.

Przy okazji sobotniego meczu z Hiszpanią, trener Heynen zaapelował do polskich kibiców, aby ci na kolejne spotkania przyszli ubrani na czerwono. - Jeżeli wy wszyscy, dziennikarze i wszyscy kibice, ubierzecie się właśnie na czerwono, to wygramy z Niemcami - powiedział szkoleniowiec (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ).

Czytaj także:
Hiszpańskie media pod wrażeniem. "Potężna Polska"
Mateusz Bieniek: Trener ostrzegał nas przed meczem

Czy jesteś pod wrażeniem postawy polskich kibiców?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL