Najnowsze Wyniki/Kalendarz
smutek reprezentacji Polski w siatkówcePAP / Na zdjęciu: smutek reprezentacji Polski w siatkówce

Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska. Koniec marzeń o złocie (skrót meczu)

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Reprezentacja Polski przegrała w półfinale mistrzostw Europy ze Słowenią 1:3. Biało-Czerwoni byli tłem dla dobrze dysponowanych gospodarzy, którzy zakończyli ich zwycięską serię.

Wygrana z Rosjanami (3:1) nie była przypadkiem. Reprezentacja Słowenii w ćwierćfinale sensacyjnie wyeliminowała Sborną, co było największą sensacją ME 2019. W półfinale Słoweńcy sprawili jeszcze większą sensację i z walki o złoty medal wyeliminowali reprezentacja Polski, wygrywając 3:1.

Na kanale Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV) opublikowano skrót, w którym zaprezentowano najciekawsze i najważniejsze momenty spotkania pomiędzy Słowenią i Polską. Zwrócono też uwagę na świetnie bawiącą się publiczność, która do ostatniego miejsca wypełniła trybuny Areny Stożice w Lublanie.

Reprezentacja Polski w sobotę rywalizować będzie w meczu o brązowy medal. Rywalem będzie przegrany z piątkowego półfinału, w którym Francuzi zmierzą się z Serbami. Mecze o medale rozegrane zostaną w Paryżu.

Skrót meczu Słowenia - Polska:

Zobacz także:
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Słowenia - Polska: przerwany złoty sen. Stożice Arena przytłoczyła Biało-Czerwonych

 
Mistrzostwa Europy siatkarzy. Twitter po meczu Słowenia - Polska: przed igrzyskami wiemy, że jesteśmy śmiertelni

ZOBACZ WIDEO Mistrzostwa Europy siatkarzy. Michał Kubiak o meczu ze Słowenią. "Zasłużyli na grę w finale bardziej, niż my"


 

Czy reprezentacja Polski zdobędzie brązowy medal na mistrzostwach Europy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL