Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Serwujący Wilfredo Leon w meczu Polska - Rosja w Pucharze Świata siatkarzy w JaponiiTwitter / twitter.com/FIVBVolleyball / Serwujący Wilfredo Leon w meczu Polska - Rosja w Pucharze Świata siatkarzy w Japonii

Puchar Świata siatkarzy. Coś niesamowitego. Zobacz trzy asy z rzędu Wilfredo Leona w meczu Polska - Rosja

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Kolejny świetny mecz w reprezentacji Polski rozegrał Wilfredo Leon. Rosjanie mieli sporo problemów z serwisami Kubańczyka, który w trzecim secie zanotował prawdziwy "hat-trick asów".

W wygranym spotkaniu z Rosją Wilfredo Leon był zdecydowanie najlepiej punktującym zawodnikiem. Nowy reprezentant Polski zdobył aż 19 "oczek", w tym cztery po asach serwisowych. Zagrywką zagiął rywali szczególnie w trzecim secie.

Przy stanie 16:10 Leon całkowicie odebrał chęci Rosjanom na walkę. W tym momencie Kubańczyk zdobył trzy punkty z rzędu za sprawą asów. Dwa razy nabił rywali, a raz trafił w sam narożnik boiska.

"Hat-trick" spodobał się siatkarskiej federacji, która opublikowała niesamowity wyczyn Leona na Twitterze:

Ostatecznie Polacy wygrali w trzecim secie 25:18, a w całym meczu 3:1 (25:27, 25:21, 25:18, 25:22). Dla graczy Vitala Heynena było to piąte zwycięstwo w szóstym spotkaniu Pucharu Świata siatkarzy w Japonii.

Czytaj teżPuchar Świata siatkarzy. Polska - Rosja. Nieoceniony Wilfredo Leon. Znakomita zmiana Aleksandra Śliwki (oceny)

Czytaj teżMateusz Morawiecki spotkał się z przedstawicielami PZPS. Premier RP otrzymał wyjątkowy prezent

ZOBACZ WIDEO: El. Euro 2020: Łotwa - Polska. Smutny obraz polskiej kadry. "Konferencja pokazała, że nie ma żadnej chemii"

Czy Wilfredo Leon zostanie MVP Pucharu Świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL