Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wilfredo LeonGetty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Puchar Świata siatkarzy. Wilfredo Leon zażartował z Drzyzgi: Nieładnie, Fabian!

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
W wyśmienitym humorze byli reprezentanci Polski po pokonaniu Rosji (3:1) w meczu Pucharu Świata siatkarzy. Wilfredo Leon pozwolił sobie na żart w kierunku Fabiana Drzyzgi.

"O czyje bezpieczeństwo zadbał Fabian z ostatnią piłką? Kto przyjmował?" - zagaił Łukasz Kadziewicz z Polsatu Sport podczas rozmowy z Aleksandrem Śliwką oraz Wilfredo Leonem. - Ja! Przyjąłem slasha. Wyszedł taki trochę paradoks, bo były dwa super przyjęcia, ale ich nie skończyliśmy. Jednak był slash i udało się skończyć - przyznał ten pierwszy.

- Te dwie akcje też były dobre, ale Fabian chciał się przepchać i zdobyć punkt. Nieładnie, Fabian. Nie można tak robić - zażartował z kolei Leon.

W polskiej reprezentacji panowały doskonałe humory. W środę rano polskiego czasu pokonali Rosjan, wygrywając z nimi 3:1. Dla Biało-Czerwonych było to piąte zwycięstwo podczas Pucharu Świata, chociaż spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej, ponieważ przegraliśmy pierwszego seta (25:27). 

ZOBACZ WIDEO: ME siatkarzy. Vital Heynen podsumował turniej. Jego słowa dają do myślenia

Później jednak pokazaliśmy klasę i zwyciężaliśmy do 21, 18 i 22. Podczas Pucharu Świata wygraliśmy z: Argentyną (3:1), Włochami (3:0), Tunezją (3:0) oraz Japonią (3:1) i przegraliśmy z USA (1:3)

W czwartek reprezentacja Polski zmierzy się z Egiptem. Początek starcia o godz. 5:30 (czasu polskiego). Piątkowymi rywalami będą zaś Australijczycy.

Zobacz takżePuchar Świata siatkarzy. Tak Polska ograła Rosję (skrót meczu)

Zobacz takżePuchar Świata siatkarzy. Polska - Rosja. Vital Heynen: Musieliśmy się mocno napracować, żeby zdobyć punkty

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL