Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze reprezentacji PolskiMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: siatkarze reprezentacji Polski

Puchar Świata siatkarzy. Twitter po meczu Polska - Brazylia: Pewnych rzeczy na razie nie przeskoczymy

Adrian Nuckowski
Adrian Nuckowski
Reprezentacja Polski po emocjonującym pojedynku przegrała z Brazylią (2:3) w dziewiątej kolejce Pucharu Świata siatkarzy 2019. "Fajny, zacięty mecz, ale pewnych rzeczy na razie nie przeskoczymy" - piszą użytkownicy Twittera.

Polscy siatkarze, po niezwykle emocjonującym spotkaniu przegrali w Hiroszimie z Brazylią 2:3 w ramach dziewiątej serii spotkań Pucharu Świata. Następnym rywalem Biało-Czerwonych będzie Kanada.

Mimo porażki, bardzo dobry mecz rozegrał środkowy naszej reprezentacji, Karol Kłos. Dostrzegł to m.in. dziennikarz "Przeglądu Sportowego", Jakub Radomski. 

Polacy nie wykorzystali ogromnej szansy, na prowadzenie 2:0 w setach. W drugiej partii przy wyniku 23:23 Aleksander Śliwka popełnił prosty błąd, atakując na czystej siatce w aut.

"Aby wygrać z Brazylią, wszystko musiałoby wyjść perfekcyjnie, a było "tylko" dobrze" - napisał Krzysztof Sędzicki (WP SportoweFakty).

Ozdobą spotkania była z pewnością niesamowita waleczność w defensywie Michała Kubiaka, który przebił piłkę na drugą stronę, będąc daleko poza obrębem boiska.

Czytaj także:
Puchar Świata siatkarzy. Polska - Brazylia. Druga porażka Biało-Czerwonych (tabela)
Puchar Świata siatkarzy. Bartosz Kurek już nie zagra. Opuścił Japonię


ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Feta po meczu z Macedonią Północną? "Jesteśmy przygotowani na awans"

Czy śledzisz media społecznościowe po meczach polskich siatkarzy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

PRZEJDŹ NA WP.PL