Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jacek Kasprzyk WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Jacek Kasprzyk

Siatkówka. Kontrowersyjne słowa Jacka Kasprzyka ws. afery w kadrze. "Za materac nie robiłem"

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Prezes PZPS dolał oliwy do ognia, komentując bunt w reprezentacji Polski siatkarek. Jacek Kasprzyk bagatelizuje problem w drużynie Biało-Czerwonych.

Od kilku dni trwa bunt w reprezentacji Polski siatkarek. Trzynaście zawodniczek napisało list do PZPS, w którym domaga się odejścia trenera Jacka Nawrockiego. Selekcjonerowi postawiono szereg z zarzutów, do których prezes Jacek Kasprzyk szeroko odniósł się w naszym wywiadzie.

Bunt w kadrze siatkarek. Tak wygląda pismo, które zawodniczki wysłały do prezesa PZPS >>

Pojawił się także wątek obyczajowy. Zawodniczki sugerują, że jeden z członków sztabu utrzymywał zażyłe stosunki z jedną z siatkarek, na co Nawrocki nie reagował. Do tej sprawy szef PZPS odniósł się w TVP, a jego słowa wywołały oburzenie.

- Pytanie do Jacka, czy takie sytuacje były. Czy dziewczyny są takie fajne i nic nie mają za uszami. Nie chcę nikogo obrażać. W tym przypadku mówimy o sytuacji, która zdarzyła się w klubie. To nie jest pytanie do mnie, nie byłem przy tym, za materac nie robiłem - mówi Kasprzyk.

Siatkówka. Jacek Nawrocki skomentował zarzuty reprezentantek Polski >>

Szef polskiej siatkówki na razie nie zamierza się ugiąć i twardo stoi po stronie selekcjonera. Kiedy sprawa wyciekła do mediów, to szybko przedłużył kontrakt z Nawrockim. Powyższa wypowiedzią tylko podgrzał atmosferę.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #8: Iga Baumgart-Witan. Baba nie do zajechania

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • Darek Pol Zgłoś
  Ja nam tylko nadzieje że do 58 lat nie dożyje i zdechnie wedle życzenia innych, bo komu potrzebny ten nieudacznik i beztalencie??? Nawet jego żona chodzi na spacery ze wszystkimi tylko nie
  Czytaj całość
  z nim.....
  • Cheers Zgłoś
   Kasprzyk za materac może nie robił ale za cymbała przed kamerą na pewno. Skompromitował się jak Nikodem Dyzma
   • Albin Siwy Zgłoś
    Nie jesteśmy ostatnimi naiwnymi. "Wyciek kontrolowany" i pojawienie się artykułu autorstwa red. Bińczyka było ewidentnie ze strony związkowej przygotowywaniem gruntu pod
    Czytaj całość
    ogłoszenie przez PZPS decyzji przedłużenia kontraktu z trenerem Nawrockim do 2022 roku. Ta korelacja w czasie nie mogła być i na pewno nie była przypadkowa.Tylko się leśne dziadki z PZPS przeliczyły - bo dziewczyny "wywaliły" sprawę tak jak było. I teraz Kasprzyk ma smród - bo widać, że dopuszcza się manipulacji i oszczerstw w stosunku do kadrowiczek. A słownictwo i zachowanie Kasprzyka jest zaprawdę knajackie i nie licujące powagą stanowiska. Do dymisji panie Kasprzyk, do dymisji!
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL