Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze Trefla GdańskWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: siatkarze Trefla Gdańsk

PlusLiga. Świąteczne skarpety Trefla Gdańsk na mecz z Jastrzębskim Węglem

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia siatkarze Trefla Gdańsk podejmą u siebie Jastrzębski Węgiel. "Gdańskie lwy" zaprezentują się w tym meczu w wyjątkowych, świątecznych skarpetkach!

W niedzielę 22 grudnia (o godz. 14:45) siatkarze Trefla Gdańsk podejmą w ERGO ARENIE Jastrzębski Węgiel w meczu PlusLigi. Wyjątkowa data meczu - dwa dni przed Wigilią Bożego Narodzenia - wymaga specjalnej oprawy, ale tym razem poza świąteczną muzyką, czy czapkami Mikołajów, w hali pojawi się jeszcze jeden unikatowy element. "Gdańskie lwy" zagrają bowiem w… wyjątkowych, świątecznych skarpetkach!

Tego jeszcze nie było! Siatkarze Trefla zwykłe białe skarpetki zamienią na takie w choinki, cukrowe laski i biało-złoto-czerwone paski. Co więcej, podążając za najnowszymi trendami, zawodnicy wystąpią w skarpetkach z pozoru nie do pary. Oczywiście pozostaną one w sportowym kroju, ponieważ to komfort zawodników jest najważniejszy, a u góry będą mieć napisy Trefl Gdańsk i COLO.

ZOBACZ: PlusLiga. W Gdańsku nie rozpamiętują porażek. "To są sytuacje, w których kształtuje się charakter drużyny" >>

- Święta często kojarzą się ze skarpetkami, które dostajemy pod choinkę, więc stąd pomysł, by podczas meczu 22 grudnia ten wyjątkowy, świąteczny gadżet wprowadzić też na siatkarskie boisko. Bardzo dziękujemy firmie COLO - naszemu Partnerowi Technicznemu - za ekspresową realizację naszej koncepcji, a także Polskiej Lidze Siatkówki za zgodę na grę w świątecznych skarpetach w dwa różne wzory, zgodnie z obowiązującą modą - mówi Justyna Gdowska, kierownik marketingu i komunikacji Trefla Gdańsk.

Trefl GdańskTrefl Gdańsk
Trefl już wcześniej realizował wyjątkowe projekty związane z ubiorem zawodników, ale jeszcze nigdy nie dotyczyły one skarpet. Podczas ostatniego domowego meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle libero "gdańskich lwów" występowali w zielonych strojach z postaciami z "Rodziny Treflików", podczas gdy ich normalne koszulki są czarne, ze złotym lwem i zarysem gdańskich zabudowań nad Motławą.

Świąteczne skarpety na siatkarskim parkiecie podczas meczu PlusLigi to jednak zupełnie nowa koncepcja. Wyjątkowe skarpetki, w których zagrają zawodnicy, podczas niedzielnego meczu w limitowanej liczbie będą dostępne także w klubowym sklepiku przy boisku. Ich cena to 25 zł. Bilety na mecz są z kolei do nabycia na stronie www.gdanskielwy.pl.
ZOBACZ: Siatkówka. PlusLiga. Trefl - Grupa Azoty ZAKSA. Łukasz Wiśniewski: Wysokie miejsce gdańszczan nie jest przypadkiem >>

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: 33-lata, a ciało nastoletniej modelki. Pochodzi z Polski

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL