Najnowsze Wyniki/Kalendarz
trener Vital HeynenWP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: trener Vital Heynen

Siatkówka. Wyjątkowy prezent dla Vitala Heyena

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Vital Heynen pochwalił się na Twitterze prezentem, jaki otrzymał od swojej córki. Trener reprezentacji Polski w siatkówce dostał przewodnik po Tokio - mieście, które będzie gospodarzem tegorocznych igrzysk olimpijskich.

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn ma już zapewniony udział w turnieju na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Oczywiście Biało-Czerwoni będą celować w medal. Nie może być inaczej, skoro nasza drużyna jest aktualnym mistrzem świata.

To był udany rok dla polskiej siatkówki. Czytaj więcej--->>>

Trener polskiej kadry Vital Heynen powinien być świetnie przygotowany do igrzysk. Wszystko dzięki prezentowi, jaki otrzymał od swojej córki.
Belg pochwalił się na Twitterze, że dostał od niej przewodnik właśnie po stolicy Japonii.

 

"Szczęśliwego Nowego Roku, moja córka podarowała mi prezent w 2020... chyba nie trzeba wyjaśniać" - napisał selekcjoner Biało-Czerwonych.

W Tokio polska drużyna będzie chciała walczyć o medale, jednak pamiętajmy, że ostatnie cztery udziały w igrzyskach olimpijskich naszej reprezentacji za każdym razem kończyły się na ćwierćfinale.

Kibicu, przygotuj się na emocje w 2020 roku. Oto kalendarz imprez. Czytaj więcej--->>>

Przypomnijmy, że Biało-Czerwoni wywalczyli awans na IO już w sierpniu. Dzięki temu nasi zawodnicy nie musieli zbierać się na zgrupowanie w styczniu i grać w kolejnym turnieju kwalifikacyjnym, który w dniach 5-12 stycznia odbędzie się w Berlinie.

Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozpoczną się 24 lipca i potrwają do 9 sierpnia.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Anna i Robert Lewandowscy na imprezie świątecznej Bayernu. Żona polskiego piłkarze wyglądała zjawiskowo

Czy Polska wywalczy w Tokio złoty medal?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL