Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kajetan Marek WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Kajetan Marek

Siatkówka. Wielkie serce siatkarza pierwszoligowego BBTS-u Bielsko-Biała

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Wspaniały gest Kajetana Marka. Siatkarz BBTS-u Bielsko-Biała bardzo pomógł zmagającej się z chorobą nowotworową jego mamie. O wielkim geście siatkarza poinformowali przedstawiciele pierwszoligowego klubu w mediach społecznościowych.

Kajetan Marek oddał chorej mamie swój szpik. Zabieg przeprowadzono w jednym z katowickich szpitali w poniedziałek 30 grudnia.

"Zachęcam wszystkich do zapisania się do bazy potencjalnych dawców. Nie jest to jak pobranie krwi (pobranie szpiku trwało ok. 4 godzin), ale nie wyobrażam sobie, żeby odmówić komuś pomocy. Widziałem to, co ci chorzy ludzie muszą przejść. Przebywałem w szpitalu parę dni i naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby tego nie zrobić" - to słowa Kajetana Marka, cytowane na facebookowym profilu BBTS-u Bielsko-Biała.

W ostatnim ligowym meczu libero nie mógł jeszcze pomóc swojej drużynie. W najbliższych dniach Kajetan Marek na jednak dołączyć już do zespołu. 

Bez Kajetana Marka w składzie, BBTS wygrał w sobotę na wyjeździe 3:2 z LUK Politechniką Lublin. Po 16 rozegranych spotkaniach bielszczanie, w tabeli Krispol 1. ligi, zajmują 3. miejsce z 30 punktami na koncie. 

Czytaj także:
Anna Lewandowska ze Złotkami, jajecznica siatkarzy. Tak bawili się sportowcy na balu
Marta Kubacka, to ona jest największym wsparciem polskiego bohatera 68. Turnieju Czterech Skoczni

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: 33 lata, a ciało nastoletniej modelki. Pochodzi z Polski

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL