Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Stysiak WP SportoweFakty / Justyna Serafin / Na zdjęciu: Magdalena Stysiak

Kwalifikacje olimpijskie. Niderlandy - Polska. To zdjęcie robi furorę w sieci. Magdalena Stysiak jak rasowa bokserka

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Magdalena Stysiak i Lonneke Sloetjes jako rasowe bokserki - tak mecz turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich zapowiedział włoski klub Savino Del Bene Scandicci, w którym grają obie zawodniczki. "Bitwa o Tokio" - podpisano zdjęcie.

Za faworytów grupy A rozgrywanego w Apeldoorn turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich uznawane są reprezentacja Niderlandów oraz Polska. Niderlandki wygrały dwa dotychczasowe mecze (po 3:0 z Azerbejdżanem i Bułgarią), a Biało-Czerwone mają na swoim koncie jeden triumf (3:1 z Bułgarią). 

Mecz tych drużyn to hit fazy grupowej turnieju. Włoski klub Savino Del Bene Scandicci zareklamował to spotkanie niczym bokserską walkę. Magdalena Stysiak i Lonneke Sloetjes pozują niczym pięściarki po ceremonii ważenia. Dodajmy, że w drużynie tej występuje również Agnieszka Kąkolewska.

Występ Sloetjes stoi jednak pod znakiem zapytania. Siatkarka przeszła zatrucie pokarmowe i nie wystąpiła w środowym spotkaniu reprezentacji Niderlandów. 

Do meczu pomiędzy reprezentacją Niderlandów i Polską dojdzie w czwartek 9 stycznia, a jego początek wyznaczono na godzinę 19:30. Jeśli Biało-Czerwone wygrają, to będą pewne gry w półfinale turnieju kwalifikacyjnego.


Zobacz także:
Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Niderlandy - Polska. Pierwszy ważny test Biało-Czerwonych w Apeldoorn
Kwalifikacje olimpijskie siatkarek: Niderlandy - Polska. Zatrucie Lonneke Sloetjes. Rywalki Polek bez swojej liderki

ZOBACZ WIDEO Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Jacek Nawrocki: Nie traktowaliśmy sparingów jako selekcji

Czy reprezentacja Polski kobiet wygra mecz z Niderlandami?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL