Najnowsze Wyniki/Kalendarz
siatkarze Leo Shoes Modena (Bartosz Bednorz z prawej)Getty Images / Emmanuele Ciancaglini / Na zdjęciu: siatkarze Leo Shoes Modena (Bartosz Bednorz z prawej)

Siatkówka. Wielka oferta dla Bartosza Bednorza. Zenit Kazań kusi Polaka

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Bartosz Bednorz robi furorę we włoskiej Serie A. Jest jednym z liderów drużyny Leo Shoes Modena, ale już wkrótce może zmienić pracodawcę. Jego sprowadzeniem zainteresowany jest Zenit Kazań, który oferuje Polakowi prawie milion euro pensji.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal ilrestodelcarlino.it Zenit Kazań za wszelką cenę chce sprowadzić Bartosza Bednorza. Dlatego działacze rosyjskiego giganta chcą zaoferować Polakowi takie warunki, na jakie może liczyć Earvin Ngapeth. Mowa o pensji wynoszącej rocznie 900 tysięcy euro. Jak na siatkarskie warunki, to gigantyczne pieniądze, na jakie mogą liczyć jedynie największe gwiazdy.

Choć 25-latek nie jest pierwszoplanową postacią w reprezentacji Polski, to w Leo Shoes Modena jest największą gwiazdą. Zgarnia kolejne statuetki MVP i zalicza się go do grona najlepszych zawodników całej Serie A. Tak dobre występy mogą sprawić, że już wkrótce Polak zmieni pracodawcę.

Bednorz ma jeszcze ważny kontrakt z klubem z Modeny. Dlatego Zenit musiałby wykupić reprezentanta Polski i dla Rosjan nie byłoby to problemem. Gdyby do transferu doszło, Polak byłby jednym z najlepiej zarabiających siatkarzy na świecie. Obecnie jego wypłata to około 300 tysięcy euro rocznie.

W Zenicie szukają wzmocnień po tym, jak z klubu mają odejść Ngapeth i Cwetan Sokołow. Ten pierwszy nie ukrywa, że chciałby wrócić do Włoch i zagrać właśnie w zespole z Modeny.

Zobacz także:
LSK. Niespodziewana porażka DPD Legionovii Legionowo, cenne punkty pilanek
Puchar CEV. Drużyna Stephane'a Antigi bliska udowodnienia, że "niemożliwe - nie istnieje"

ZOBACZ WIDEO: Miliony w błoto?! Szejkowie chyba nie wiedzieli, co robią

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Miasto mistrzów - Kielce Zgłoś
  Modena chętna na powrót Ngapetha, ale kibice nie. Ja bym na jego miejscu poszedł do LUBE bądż Perugii jakby było miejsce, ten drugi zespół ma braki na przyjęciu w postaci Lanzy, który
  Czytaj całość
  mówiąc szczerze jest słabym siatkarzem, ale limity w klubie trzeba przestrzegać więc szanse są małe. Zostaje tylko Zenit i niech kontynuuje tam karierę.
  • Eugeniusz Mo Zgłoś
   Menagerzy z Kazania i Bartka będą mieli dobrą okazję do osobistego spotkania i negocjacji, bo Kazań gra w środę o 18.00 w Jastrzębiu, a Modena w Ostravie też w środę o 18.00. A to
   Czytaj całość
   przecież bardzo blisko ok. 40 km. Myślę, że Bartek przyjmie ofertę potentata z Kazania - wielka kasa, potężny sponsor Gazprom, mocny skład no i Alekno w tle. Zawsze walka o najwyższe cele w Europie (6-krotny zwycięzca LM) i na świecie, do tego ogromne pieniądze. Może się jeszcze wiele nauczyć w silnej lidze rosyjskiej. Najważniejsza jest gra w mocnym klubie z ambicjami, a dopiero póżniej w reprezentacji z obecnym trenerem, który za nim nie przepada. Olać kadrę i tyle.
   • ZIBI59 Zgłoś
    Ritter.Bingo
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL