Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Magdalena Stysiak w koszulce reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy 2019WP SportoweFakty / Justyna Serfain / Na zdjęciu: Magdalena Stysiak w koszulce reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy 2019.

Siatkówka. Magdalena Stysiak przeszła operację. Koleżanki z klubu żartują z Polki

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Magdalena Stysiak przeszła operację palca lewej dłoni i w najbliższym czasie nie pomoże ekipie Savino Del Bene Scandicci. Włoski klub pokazał zdjęcie poszkodowanej siatkarki.

Długo trzeba było czekać na informacje od Savino Del Bene Scandicci ws. Magdaleny Stysiak. Polka doznała kontuzji lewej dłoni w sobotę, a dopiero we wtorek pojawiła się informacja o operacji, którą musiała przejść siatkarka.

"Magdalena Stysiak przeszła dziś operację palca wskazującego lewej dłoni. Operacja nastawienia złamania przebiegła dobrze, a młoda siatkarka rozpocznie proces rehabilitacji, dzięki której wkrótce znów zobaczymy ją na parkietach we Włoszech" - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie.

Jednocześnie klub nie poinformował, jak długa przerwa czeka Stysiak. 19-latka nie zagrała już w niedzielnym ligowym meczu z z Reale Mutua Fenera Chieri ’76 (wygrana Savino Del Bene 3:1), a także w Lidze Mistrzyń. Włoszki wygrały na wyjeździe z Nova Branik Maribor 3:1 i zapewniły sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek z drugiego miejsca w grupie.

Obok komunikatu pojawiło się zdjęcie Stysiak z gipsem, na którym już podpisały się klubowe koleżanki. Jedna z siatkarek Savino Del Bene, Samantha Bricio, wrzuciła też na Instagrama fotografię, na której kilka zawodniczek pokazuje... wskazujące palce. Widać na nim również drugą z naszych reprezentantek - Agnieszkę Kąkolewską.

Czytaj też:
-> LSK. To jeden z największych talentów słoweńskiej siatkówki. Dlaczego na debiut w LSK musiała czekać tak długo?
-> Sensacyjny wynik w Stambule był o krok! Grot Budowlani Łódź porażką żegnają się z Ligą Mistrzyń

ZOBACZ WIDEO: Polska akademia na Zielonej Wyspie. Mariusz Kukiełka otworzył szkółkę w Irlandii

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL