Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter / Atom Trefl Sopot

Koronawirus w Polsce. Ligowe mecze siatkarskie odbędą się bez publiczności

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Polska Liga Siatkówki podjęła decyzję, że mecze Plusligi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz Krispol 1. Ligi mogą być rozgrywane, ale bez kibiców. Większość klubów wystosowała już odpowiednie komunikaty.

- Działamy w oparciu o zalecenia epidemiologów i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Chcemy być odpowiedzialni i mądrzy przed szkodą - poinformował Mateusz Morawiecki po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego (RZZK).

Polska Liga Siatkówki postanowiła więc kontynuować rozgrywki, a nie przerywać ich tak, jak we Włoszech, ale bez udziału kibiców. Większość klubów poinformowała już o tym za pomocą mediów społecznościowych. 

Za zakupione do tej pory wejściówki będą zwracane pieniądze, a kwestia karnetowiczów ma zostać rozstrzygnięta w najbliższym czasie. 

Komunikat PLS:

Informujemy, że w związku z decyzją Premiera Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych, którą ogłoszono do publicznej wiadomości we wtorek 10 marca, we wszystkich rozgrywkach zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki, tj. PlusLidze, Lidze Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Lidze, mecze rozgrywane będą bez udziału publiczności, aż do odwołania tej decyzji przez stronę rządową.

Czytaj też:
Oficjalnie: Puchar Polski siatkarzy w Spodku bez udziału publiczności
Wróciła do siatkówki po roku przerwy, by zdobywać swoje pierwsze seniorskie trofea. "Targały nami skrajne emocje"

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy PLS powinien zawiesić rozgrywki?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

  • Siggi777 Zgłoś
   Q....y politycy i bogacze!!!!Odbieracie biednym jedną z ich niewielu przyjemności w życiu-możliwość oglądania sportu na żywo!!!!Obyście sami wyzdychali do cna od tego
   Czytaj całość
   koronawirusa!!!!!Biedny....i tak zejdzie z tego padołu zbyt wcześnie!!! A wy s......ny boicie się o własną d.....ę!!!A któż może przywlec tego mikroba jak nie wy sami????Przecież biednego nie stać na zagraniczne "włajaże"!!!Chyba potrzebna jest nowa "wiosna ludów"!!!!Coś wam to mówi?

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL