Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja Polski siatkarzy Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski siatkarzy

Media: FIVB skłania się do odwołania Ligi Narodów w 2020 roku

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Coraz mniej realne jest rozegranie siatkarskiej Ligi Narodów kobiet i mężczyzn w 2020 roku. FIVB skłania się do odwołania tych zawodów. Ostateczną decyzję mamy poznać do końca kwietnia.

Pandemia koronawirusa wpłynęła także na reprezentacyjny kalendarz siatkarski. Najpierw działacze FIVB zdecydowali się przełożyć Ligę Narodów mężczyzn oraz Ligę Narodów kobiet na termin po igrzyskach olimpijskich w Tokio. 

Igrzyska również jednak przesunięto, z 2020 na 2021 rok. Coraz więcej wskazuje także na to, że Ligi Narodów siatkarzy i siatkarek w tym roku w ogóle nie będzie.

Zwykle dobrze poinformowany włoski dziennikarz Gian Luca Pasini twierdzi, że FIVB skłania się w kierunku odwołania w tym sezonie Ligi Narodów. Ostateczną decyzję działacze mają podjąć do końca kwietnia. 

Jeśli Liga Narodów zostanie rzeczywiście odwołana, to w tym roku siatkarze i siatkarki nie zagrają żadnego meczu reprezentacyjnego.

Czytaj także:
Włosi nie czekają na decyzję FIVB. Już rezygnują z Ligi Narodów
Jasna deklaracja Vitala Heynena ws. prowadzenia reprezentacji Polski

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Sportowcy bez planu na najbliższe dni. "Pełen trening nie ma sensu"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Czy odwołanie Ligi Narodów w 2020 roku byłoby najlepszym rozwiązaniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL