Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Muzaj wykonujący atak w meczu z IranemMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Maciej Muzaj wykonujący atak w meczu z Iranem

PlusLiga. VERVA Warszawa kusi Macieja Muzaja. Atakujący woli grać w Rosji

Karol Wasiek
Karol Wasiek
VERVA Warszawa Orlen Paliwa jest bardzo zainteresowana pozyskaniem Macieja Muzaka. Klub ze stolicy złożył atakującemu konkretną ofertę, ale ten woli grać w rosyjskiej SuperLidze. Tam też może liczyć na znacznie większe pieniądze.

Siatkarz reprezentacji Polski ma za sobą kapitalny sezon w Superlidze. Maciej Muzaj był najlepiej punktującym zawodnikiem sezonu zasadniczego w rosyjskiej lidze. Zdobył aż 436 punktów.

Atakujący jest obecnie wolnym zawodnikiem, bo kontrakt w Gazprom-Jugra Surgut obowiązywał tylko przez rok.

"Przegląd Sportowy" informuje, że Polak wzbudza spore zainteresowanie na rynku. W swoich szeregach widzą m.in. przedstawiciele VERVY Warszawa Orlen Paliwa. Klub ze stolicy złożył atakującemu konkretną ofertę, ale siatkarz woli dalej grać w Rosji.

ZOBACZ WIDEO: Pozytywy i negatywy przełożonych igrzysk. Robert Korzeniowski o szansach i zagrożeniach dla polskich sportowców

- Ma przynajmniej cztery oferty i na jedną z nich zapewne się zdecyduje. Rozmawiamy z Uralem Ufa, Kuzbassem Kemerowo i Fakiełem Nowy Urengoj. Wciąż nie jest także wykluczony powrót Maćka do Surgutu - mówi "PS" Andrzej Grzyb, menedżer siatkarza.

Bardzo możliwe, że jeszcze w tym tygodniu temat jego transferu zostanie domknięty. - Urzędnicy, działacze oraz prawnicy w Rosji pracują w domach i to przesuwa w czasie realizację podpisywania umów - tłumaczy Grzyb.

Czytaj także:
Pablo Crer chce zostać w Treflu Gdańsk, prezes Gadomski wyjaśnia sytuację
Transfery. PlusLiga. Artur Szalpuk odchodzi z PGE Skry. Może trafić do Rosji

Czy Maciej Muzaj powinien zostać w Rosji na kolejny sezon?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL