Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wilfredo LeonWP SportoweFakty / Paweł Piotrowski / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Kwarantanna. Wilfredo Leon jak Cristiano Ronaldo. Włosy obcięła mu żona (foto)

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Najlepszy siatkarz świata z powodu pandemii koronawirusa został "uwięziony" w czterech ścianach. Leon nie mógł pójść do fryzjera, więc... skorzystał z usług swojej małżonki. Zobacz efekt.

Zawodnik Sir Safety Conad Perugia i reprezentacji Polski, Wilfredo Leon, musi jakoś sobie radzić w czasach pandemii wirusa SARS-CoV-2. Kubańsko-polski siatkarz poddał się społecznej kwarantannie i praktycznie nie wychodzi z domu.

- Bieganie na zewnątrz nie jest zabronione. Ale kazali nie wychodzić, to nie wychodzę - zdradził w rozmowie z WP SportoweFakty. Problemem w obecnej sytuacji mogłoby być na przykład pójście do fryzjera, ale i z tym Leon świetnie sobie poradził.

26-letni sportowiec na swoim instagramowym profilu zamieścił relację z wizyty w "salonie fryzjerskim". Okazało się, że włosy obcięła mu... małżonka, Małgorzata. "Dzisiaj zdecydowałem się wrócić do przeszłości, jeśli chodzi o moją fryzurę" - napisał Leon na zdjęciu przed obcięciem.

instagram.com/stories/wilfredo_leon_officialinstagram.com/stories/wilfredo_leon_official

Na drugiej fotografii najlepszy siatkarz świata zaprezentował efekt końcowy. Trzeba przyznać, że żona spisała się na medal.

instagram.com/stories/wilfredo_leon_officialinstagram.com/stories/wilfredo_leon_official

Kilka dni temu podobny dylemat miał słynny Cristiano Ronaldo i w przypadku gwiazdy futbolu również skończyło się wizytą w domowym zakładzie fryzjerskim.

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Sportowcy bez planu na najbliższe dni. "Pełen trening nie ma sensu"Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL