Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paolo SartoriInstagram / @Conegliano / Na zdjęciu: Paolo Sartori

Koronawirus. Klub Joanny Wołosz w żałobie. Nie żyje najwierniejszy kibic zespołu

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
"Dzisiaj tracimy jednego z członków rodziny..." - tak swój wpis na Instagramie zaczyna Imoco Volley Conegliano. Klub Joanny Wołosz poinformował w nim o śmierci Paolo Sartoriego, najwierniejszego kibica klubu.

"Dzisiaj tracimy jednego z członków rodziny... drogiego przyjaciela, bliskiego krewnego, filar Imoco Volley, który przez te 8 lat zawsze sprawiał, że czuliśmy jego miłość. Nigdy nie opuścił meczu swoich ukochanych Panter. Był niestrudzonym organizatorem dopingu i podróży z Włoch do Chin" - w ten sposób Paolo Sartoriego wspomina Imoco Volley Conegliano.  

58-latek zmarł z powodu zakażenia koronawirusem. Był najwierniejszym kibicem Imoco. Pojawiał się na każdym meczu od momentu powstania drużyny w 2012 roku. 

"Zawsze przewodził naszym fanom, dedykujemy mu wszystkie tegoroczne zwycięstwa, chcemy pamiętać o nim, jak o mistrzu świata. Dzisiaj jest najsmutniejszy dzień w naszej społeczności. Możemy tylko dołączyć się do najszczerszych i serdecznych kondolencji dla rodziny Sartori" - czytamy dalej we wpisie włoskiego klubu. 

Kapitanem Imoco jest Joanna Wołosz. Polka również pożegnała popularnego "Paolone". Na swoim Insastories opublikowała wspólne zdjęcie opatrzone podpisem: "Na zawsze pozostaniesz w moim sercu". 

Czytaj także:
Siatkówka. Katarzyna Zaroślińska-Król: Powoli zaczyna mi doskwierać ta sytuacja
Transfery. Malwina Smarzek-Godek zmienia klub. Zagra w jednej z najlepszych włoskich ekip

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL