Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wilfredo Leon Getty Images / Foto Olimpik/NurPhoto / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Siatkówka. Wilfredo Leon w PlusLidze? Siatkarz stawia konkretny warunek

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Wilfredo Leon nie wyklucza możliwości gry w PlusLidze. Polsko-kubański siatkarz zdradził, co mogłoby sprawić, że związałby się kontraktem z którymś z klubów z naszego kraju.

Wilfredo Leon był gościem programu "Poranek z Polsatem Sport". W jego trakcie został zapytany o to, czy zagrałby PlusLidze, jeśli pandemia by się przedłużyła i nie mógłby wrócić do Włoch. 

- Gdyby tu się uspokoiło, to tak - mogę zagrać w Polsce. Jeśli nie, szukałbym innej ligi, bo potrzebuję gry - powiedział polsko-kubański siatkarz. Leon określił więc jasno, co musiałoby się stać, aby związał się umową z którymś z polskich klubów. 

Reprezentant Polski ma teraz bardzo dużo wolnego czasu. Jak zdradził, w pełni z tego korzysta i pomaga żonie. Leon sprząta w domu i bawi się z dziećmi. Przekazał również, że jest na diecie, bo wzrost wagi mógłby mieć negatywny wpływ na jego kondycję.

Ponadto Wilfredo Leon zaznaczył, że nie może się doczekać zgrupowania reprezentacji Polski, które ma się rozpocząć 1 czerwca w Spale. - Siedzę już pięć tygodni w domu i potrzebuję pracy z drużyną - stwierdził.

Czytaj także:
- Urodzinowa wiadomość z Olsztyna. Robbert Andringa zostaje w Indykpolu AZS-ie

- Igor Kolaković ma zostać nowym trenerem Aluronu Virtu CMC Zawiercie

ZOBACZ WIDEO: Reprezentacja Polski siatkarzy pod wodzą Michała Winiarskiego? "To moje marzenie"

Czy chciałabyś/-ałbyś, aby Wilfredo Leon zagrał w lidze polskiej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL