Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentanci Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentanci Polski

Kibice mają w czym wybierać. Dzieje się w Polskiej Siatkówce

PK
Nawet jeśli mecze nie mogą się na razie odbywać, rozgrywki są pozawieszane, a o drużynowe treningi trudno, Polska Siatkówka nie przeszła w stan hibernacji.

Materiał partnera

Od początku koronawirusowego kryzysu pozostaje z kibicami poprzez swoje kanały elektroniczne, a przygotowanych treści jest naprawdę wiele.

#CzasyChwały

Pierwszy z cyklów, jakie zainicjowała Polska Siatkówka w nowej sytuacji jest serią artykułów o wszystkich osiągnięciach medalowych Polek i Polaków w siatkówce. Na pierwszy ogień poszła reprezentacyjna siatkówka halowa w wydaniu seniorskim. Od 23 marca codziennie na stronie www.pzps.pl możemy powspominać jeden z medalowych sukcesów Biało-Czerwonych – to kawał pięknej historii, którą warto znać. Nowe artykuły ukazują się o 11:00 – siedem dni w tygodniu.

materiał partneramateriał partnera
Mistrzowski trening dla najmłodszych

Trzy razy w tygodniu najmłodsi adepci siatkówki mogą rozruszać się ćwicząc z mistrzynią Europy Dorotą Świeniewicz w cyklu krótkich treningów online na Facebooku Polskiej Siatkówki. W czasie majówki nie zapominamy o najmłodszych i planujemy również plenerowe treningi online, dostosowane do dzieci w wieku szkolnym – zabawy z piłką, ale także ogólne, wzmacniające mięśnie ćwiczenia, do których mogą przyłączać się także rodzice. Wszystkie odcinki można odnaleźć także na kanale YouTube Polskiej Siatkówki.

#SiatkarskaŚroda

Na Facebooku i kanale YouTube raz w tygodniu gości trening online prowadzony przez kogoś z biało-czerwonych siatkarskich reprezentacji. Po majówce i w związku z niedawnym ponownym otwarciem parków i lasów, plany na kontynuację cyklu obejmują zaangażowanie także reprezentacji siatkówki plażowej do pokazania ćwiczeń nie tylko w domu, ale także w plenerze. Największym hitem była dotąd #SiatkarskaŚroda z trenerem mistrzów świata Vitalem Heynenem. Skąd popularność tego odcinka? Oceńcie sami:

 #zSiatkiDoSieci
To cykl wywiadów ze znanymi postaciami świata siatkówki. Do tej pory rozmówcami byli polscy i zagraniczni trenerzy, wypowiadający się ze swojej perspektywy o nowej sytuacji w świecie siatkówki, ale nie tylko – zakres tematów zdecydowanie wykracza poza podstawowy zestaw związany z #ZostańwDomu. Wywiady Polska Siatkówka publikuje dwa razy w tygodniu na pzps.pl i swoim kanale YouTube.

 

#MotywacjaMarcina] i #StrategiaSukcesuMarcina
Tuż po majowym weekendzie powrócić z nowym cyklem motywacyjnym (dla młodzieży i nie tylko) ma Marcin Prus. Były reprezentant w nadchodzących odcinkach pod wspólnym hasztagiem #StrategiaSukcesuMarcina opowie m.in. o tym jak skutecznie realizować własne postanowienia oraz jak znaleźć w sobie determinację i dążyć do samodyscypliny. Premiera nowej serii już we wtorek po majówce. W międzyczasie zachęcamy do nadrobienia świeżo zakończonego pierwszego „sezonu” #MotywacjaMarcina – ośmiu tematycznych odcinków dotyczących m.in. ambicji, celu, rodziny. Są dostępne w sekcji WIDEO na facebookowym fanpage’u Polskiej Siatkówki, a także w odpowiedniej playliście na kanale YouTube – warto posłuchać i w dobie trudnej, stresującej sytuacji związanej ze stanem epidemii znaleźć dla siebie optymistyczny przekaz.

materiał partneramateriał partnera

Instagram
Profil Polskiej Siatkówki na Instagramie warto śledzić, bo na bieżąco pojawiają się tam nowe akcje aktywizujące zarówno biało-czerwonych kibiców jak i reprezentantów, którzy w kwietniu bawili się m.in. w #KapitalneWyzwanie, nominując się nawzajem i pokazując swoje siatkarskie tricki pozostając w domu.

#FlashbackFriday
Wśród nowych działań na kanałach społecznościowych Polskiej Siatkówki znajdzie się odświeżona formuła #FlashbackFriday. Poszukiwani będą kibice, którzy zarówno w hali, jak i przed TV dawali się ponieść emocjom podczas największych meczów reprezentacji ostatnich lat w Polsce. Zachęcamy do dzielenia się swoimi zdjęciami i wspomnieniami. Przeżywaliśmy tamte chwile wspólnie – teraz też bądźmy razem.


Materiał partnera

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL