Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Artur Szalpuk Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Artur Szalpuk

Transfery. Rosjanie chcą Artura Szalpuka. Padła nazwa klubu

Dawid Borek
Dawid Borek
Artur Szalpuk w nowym sezonie ma zagrać w lidze rosyjskiej. Lokalne media ustaliły, że reprezentant Polski ma trafić do Biełogorie Biełgorod.

- Negocjacje z jednym z rosyjskich klubów są na ostatniej prostej - zdradził dla polsatsport.pl agent Artura Szalpuka Jakub Michalak.

Nie wyjawił jednak, który klub jest zainteresowany ściągnięciem reprezentanta Polski. Zdaniem rosyjskich mediów, chodzi o Biełogorie Biełgorod.

"25-letni reprezentant Polski znalazł się w sferze zainteresowań Biełogorie Biełgorod" - donosi sport.business-gazeta.ru.

ZOBACZ WIDEO: Rozgrywanie spotkań na siłę to narażanie zawodników? Bartosz Bednorz nie ma wątpliwości

Informacje rosyjskich dziennikarzy potwierdza Taras Htei, dyrektor sportowy Biełogorie Biełgorod. Dodaje przy tym, że na liście życzeń jest nie tylko Artur Szalpuk.

Biełogorie Biełgorod to 8. zespół minionego sezonu rosyjskiej ekstraklasy. Rozgrywki zostały zakończone przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa, a ostateczna klasyfikacja drużyn została ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego.

Artur Szalpuk od początku swojej kariery związany jest wyłącznie z polskimi klubami. Jako senior występował w AZS-ie Politechnika Warszawska (2013-2015), Czarnych Radom (2015-2016), Treflu Gdańsk (2017-2018) oraz PGE Skrze Bełchatów (2016-2017; 2018-2020).

Zobacz też:
Siatkówka. Błyskawiczne negocjacje Vitala Heynena. Dogadał się z Włochami w 40 sekund
Kibice mają w czym wybierać. Dzieje się w Polskiej Siatkówce

Czy Rosja to dobry kierunek dla Szalpuka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL