Najnowsze Wyniki/Kalendarz
reprezentacja PolskiMateriały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentacja Polski

Siatkówka. Dobra wiadomość dla kibiców. Bilety na Ligę Narodów zachowują ważność

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Władze FIVB ze względu na pandemię koronawirusa podjęły decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Ligi Narodów. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował o zachowaniu ważności zakupionych biletów na kolejny rok.

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) podjęła decyzję o odwołaniu edycji Siatkarskiej Ligi Narodów w 2020 roku. Decyzja ta spowodowana jest globalną pandemią koronawirusa COVID-19. W związku z tym PZPS przekazał dla kibiców dobrą wiadomość: zakupione bilety na Siatkarską Ligę Narodów 2020 zachowują ważność na kolejną edycję w 2021 roku.

Kibice, którzy zdecydują się na gest solidarnościowy z Polską Siatkówką i nie wystąpią o zwrot pieniędzy otrzymają specjalny pakiet upominków siatkarskich do odbioru w hali w dniu meczu w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów 2021.

Do tego dochodzi możliwość nabycia biletów na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy mężczyzn z rabatem oraz w specjalnej przedsprzedaży, każda zakupiona wejściówka będzie upoważniała jednocześnie do uzyskania pakietu upominków dedykowanych Mistrzostwom Europy, które odebrać będzie można w hali w dniu imprezy.

Niezależnie od powyższego wejściówki można wymienić na Vouchery Polskiej Siatkówki, za pomocą których będzie można kupić bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej w 2021 roku, w tym Mistrzostwa Europy mężczyzn czy Siatkarską Ligę Narodów kobiet i mężczyzn.

Wszystkich kibiców, którzy będą chcieli zachować bilety na Siatkarską Ligę Narodów PZPS będzie na bieżąco informować o ewentualnych zmianach w harmonogramie turnieju w 2021 roku.

Czytaj także:
PlusLiga. Przed Asseco Resovią Rzeszów świetlana przyszłość? Fabian Drzyzga: Klub ma ciekawe pomysły
Siatkówka. Plusliga. Powrót Andrzeja Kowala. W Suwałkach odbudowuje swoją pozycję

ZOBACZ WIDEO: Kolejni sportowcy nie chcą trenować w COS-ach. Minister sportu komentuje: Uważam, że część dyscyplin może trenować w domu

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL