Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kiera van RykInstagram / Na zdjęciu: Kiera van Ryk

Tureckie media: kanadyjska atakująca w Developresie SkyRes Rzeszów

Dominika Pawlik
Dominika Pawlik
Kiera van Ryk ma zostać nową atakującą Developresu SkyRes Rzeszów. W poprzednim sezonie występowała w Zanetti Bergamo, rywalizując na tej pozycji z Malwiną Smarzek-Godek.

Odejścia Katarzyny Zaroślińskiej-Król oraz Tamary Gałuchy sprawiają, że Developres SkyRes Rzeszów poszukiwał nowej atakującej. Rzeszowskie media spekulowały o Jovanie Brakocević oraz Luisie Lippmann.

Tymczasem turecki serwis voleybolunsesi.com poinformował o tym, że Kiera van Ryk podpisała już nawet kontrakt z klubem z Podkarpacia. To 21-letnia atakująca, która w poprzednim sezonie występowała w Zanetti Bergamo

Do tej pory Developres potwierdził, że w klubie pozostaną: Jelena Blagojević, Aleksandra Krzos, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Magdalena Grabka, Anna Kaczmar oraz Daria Przybyła. Natomiast z zespołem żegnają się Michaela Mlejnkova, Alexandra Frantti, Natalia Valentin, Katarzyna Zaroślińska-Król, Agata Witkowska i Magdalena Hawryła.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że szeregi wicemistrzyń uzupełni Aleksandra Rasińska, atakująca występująca w poprzednim sezonie w #VolleyWrocław. Z Developresem łączone są też Juliette Fidon Lebleu czy Eva Mori.

Czytaj też:
Siatkówka. PlusLiga. Oficjalnie: nowy zawodnik w Zawierciu. Flávio Gualberto dołączył do Aluronu Virtu CMC
"Siatkarski idol" kończy karierę. Czułe pożegnanie legendarnego Serginho

ZOBACZ WIDEO: #dziejsięwsporcie: co za przyjęcie piłki przez młodego Ukraińca! Nagranie podbija internet

Czy Developres SkyRes Rzeszów buduje silniejszy skład niż w poprzednim sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL