Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Vital Heynen WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Vital Heynen

Koronawirus. Vital Heynen nie wiedział, co powiedzieć. Sztab kadry wkręcił selekcjonera

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Wszystkie wyniki badań na obecność koronawirusa u siatkarskiej reprezentacji Polski były negatywne. Sztab kadry postanowił jednak wkręcić selekcjonera Vitala Heynena i przekazał fałszywe rezultaty.

Wszystkie wyniki próbek pobranych w Spale od polskich siatkarzy i członków sztabu szkoleniowego są negatywne. To oznacza, że we wtorek mistrzowie świata mogą oficjalnie zacząć zgrupowanie. Selekcjoner Vital Heynen i jego współpracownicy niecierpliwie czekali na rezultaty badań. Wiadomość o negatywnych wynikach umożliwia im dalszą pracę na zgrupowaniu.

Zanim jednak Belg dowiedział się o rezultatach badań, jego współpracownicy postanowili zrobić mu żart. Z kamienną twarzą poinformowali Heynena o trzech pozytywnych wynikach. 

- Vital, mamy mały problem - powiedział asystent Heynena i dodał, że dwóch zawodników (Artur Szalpuk i Bartosz Kurek) oraz kierownik reprezentacji Polski Elżbieta Poznar mają dodatnie wyniki badań. - Będziemy musieli powtórzyć im testy, żeby się upewnić - dodał.

Heynen nie wiedział co ma powiedzieć. Po chwili zorientował się, że padł ofiarą nie do końca udanego żartu. Reakcję belgijskiego szkoleniowca i całą sytuację pokazano na twitterowym profilu "Polska Siatkówka".

Czytaj także:
Laurent Tillie: Polska odegra ważną rolę, gdy trzeba będzie pomóc siatkówce ruszyć do przodu
Transfery. Michał Winiarski bliski zwerbowania Mateusza Miki. Kolejny mistrz świata na pokładzie Trefla Gdańsk

Czy powinno się żartować z takich tematów jak koronawirus?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL