Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Aleksandar Atanasijević WP SportoweFakty / Asia Błasiak / Aleksandar Atanasijević

Siatkówka. Koronawirus. Aleksandar Atanasijević po raz drugi z negatywnym wynikiem testu

Jacek Pawłowski
Jacek Pawłowski
Aleksandar Atanasijević ogłosił, że po raz drugi otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa. Serbski atakujący jest trzecim kadrowiczem, który został wyleczony. Wcześniej podobne informacje przekazali Srecko Lisinac i Marko Podrascanin.

Informacja o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Aleksandara Atanasijevicia pojawiła się na początku czerwca. Atakujący nie został powołany do reprezentacji, bowiem przeszedł operację kolana w Belgradzie. Prawdopodobnie właśnie tam doszło do zakażenia.

Niewykluczone, że od 28-letniego zawodnika zarazili się inni członkowie drużyny narodowej: Srećko Lisinac, Marko Podrascanin, Drazen Luburić i asystent trenera kadry, Slobodana Kovaca, Igor Zakić. Dwukrotny mistrz Europy odwiedził bowiem swoich kolegów podczas jednego z treningów.

- Covid-19 jest za mną ... teraz skupiam się na tym, co najbardziej kocham. Chciałbym poinformować, że otrzymałem kolejny negatywny wynik testu na Covid-19. Wielkie podziękowania dla lekarzy i pielęgniarek, zwłaszcza dr Ankicy Vujovic i Dr. Lidiji Lavadinovic za poświęceniu i energię, którą wkładają, aby każdy z pacjentów mógł czuć się bezpiecznie. Wracam do tego, co kocham najbardziej - napisał na swoim instagramowym profilu atakujący reprezentacji Serbii, dołączając zdjęcie z przedstawicielkami personelu medycznego.

Aleksandar Atanasijević to wielokrotny reprezentant Serbii, z którą osiągał wiele sukcesów. Jest m.in. dwukrotnym mistrzem Europy (2011 i 2019). Obecnie gra w Sir Safety Conad Perugia. Kiedyś bronił barw PGE Skry Bełchatów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Covid-19 is behind me...now let’s focus on what we love most

Czytaj także:

Hale nadal zamknięte dla kibiców. Prof. Krzysztof Simon popiera decyzję rządu

Siatkówka. Aleksandar Atanasijevic zakażony koronawirusem. "Nadal nie wiem, skąd go mam"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Liverpool nie może świętować tytułu z kibicami. Piłkarze zrobili więc to!Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL