Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz Bednorz Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: Bartosz Bednorz

Bartosz Bednorz dołączył do Roberta i Anny Lewandowskich. Rozpoczął współpracę z agencją marketingową

Michał Fabian
Michał Fabian
Reprezentant Polski Bartosz Bednorz niedawno podpisał kontrakt z Zenitem Kazań, a teraz związał się z agencją marketingową, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski.

"Od dziś rozpoczynam współpracę z agencją Stor9. Cieszę się, że będę miał okazję współpracować z najlepszymi" - napisał Bartosz Bednorz obok zdjęcia opublikowanego na Instagramie.

Na fotografii "Benji" pozuje z Robertem Lewandowskim, który jest większościowym udziałowcem agencji marketingowej, a zarazem - wraz z żoną Anną Lewandowską - jej klientem.

Jak informuje portal money.pl, firma Lewandowskich specjalizuje się w komunikacji marketingowej. Jej celem jest profesjonalizacja komunikacji najsłynniejszej polskiej pary z rynkiem (współpraca z mediami i sponsorami, tworzenie treści na kanały społecznościowe, koordynacja kampanii reklamowych) i wzmacnianie wartości marki Lewandowskiego na zagranicznych rynkach.

26-letni Bednorz to pierwszy siatkarz w Stor9. Wcześniej - oprócz Lewandowskich - z marką tą związali się aktorka Małgorzata Kożuchowska oraz projektant mody i stylista Dawid Woliński.

- Rozpoczynamy współpracę nie tylko z jednym z najbardziej utalentowanych polskich siatkarzy, zawodnikiem najlepszego klubu na świecie, ale przede wszystkim sportowcem, którego ogromne ambicje i wola walki mogą być inspiracją dla wielu młodych ludzi marzących o wielkiej karierze. Wierzymy, że Bartosz Bednorz będzie przez kolejne lata wizytówką polskiej siatkówki, jednym z liderów polskiej reprezentacji i ulubieńcem kibiców, co w dalszej perspektywie będzie skutkowało również nowymi kontraktami reklamowymi - powiedziała Anna Zielińska, CEO Stor9.

Reprezentant Polski w siatkówce był niedawno bohaterem głośnego transferu. Po dwóch latach spędzonych we włoskiej Serie A (Leo Shoes Modena) podpisał umowę z jednym z potentatów w tej dyscyplinie Zenitem Kazań. W Rosji będzie grać przez dwa sezony (więcej TUTAJ>>).

Przyjmujący od 2015 r. występuje w kadrze. W 2016 r. znalazł się w składzie na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro (Biało-Czerwoni zajęli 5. miejsce). Zdobył brąz Ligi Narodów 2019 i został wybrany do "drużyny marzeń" turnieju Final Six w Chicago.

Czytaj także: Siatkówka. Polska - Niemcy. Bartosz Bednorz szczęśliwy podchodzi do gry. "Mam nadzieję, że radość było widać na boisku"

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kapitalna sztuczka Lewandowskiego na treningu Bayernu!

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL