Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Wilfredo Leon WP SportoweFakty / Monika Pliś / Na zdjęciu: Wilfredo Leon

Siatkówka. Integracyjna impreza Sir Safety Perugia. Tak bawił się Wilfredo Leon

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Wilfredo Leon i jego koledzy z Sir Safety Perugia rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Zawodnicy mają za sobą również imprezę integracyjną. Bawili się na raftingu.

Po zakończeniu zgrupowania reprezentacji Polski kadrowicze rozjechali się po Europie i zaczęli przygotowania do sezonu klubowego. Nie inaczej było w przypadku Wilfredo Leona, który wrócił do Włoch, by tam rozpocząć treningi z Sir Safety Conad Perugia. Trener tego zespołu Vital Heynen zadbał nie tylko o intensywne ćwiczenia, ale także zapewnił swoim zawodnikom imprezę integracyjną.

Siatkarze włoskiego zespołu wybrali się na rafting. To coraz popularniejszy rodzaj turystycznego spływu rzeką. Dla zawodników było to świetne urozmaicenie okresu przygotowawczego, a także możliwość do tego, by poznać się jeszcze lepiej.

"Budowanie ducha drużyny w działaniu zespołowym - rafting. Z tymi gośćmi nie mogło być bardziej zabawnie" - napisał na Instagramie Wilfredo Leon i opublikował kilka zdjęć z wypadu.

Oprócz Leona w imprezie udział brali m.in. Aleksandar Atanasijević czy Dragan Travica. Siatkarze Sir Safety Perugia przygotowania rozpoczęli 10 lipca, ale od początku udziału w nich nie brali Leon i Heynen, którzy przebywali na zgrupowaniu Biało-Czerwonych.

Czytaj także:
Show Sławomira Peszki w debiucie! Dwa gole byłego reprezentanta Polski dla Wieczystej Kraków
Liga Mistrzów. FC Barcelona - Bayern. Giovane Elber: Lewandowski jest lepszy niż Messi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: płynęła ze... szklanką na głowie. Nieprawdopodobny wyczyn Katie Ledecky!

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL