Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Poznamy komplet półfnialistów? - zapowiedź piątego dnia mistrzostw świata juniorów

Miłosz Marek
Miłosz Marek
Wyniki pierwszego dnia drugiej rundy mistrzostw świata juniorów i korzystny terminarz drugiej rundy może spowodować, że już w trakcie po drugiej kolejce zmagań poznamy komplet półfinalistów. Taka sama sytuacja jest w grupie G, gdzie grają Polacy, którzy stoczą bój o wejście do strefy 9-12. Na przeszkodzie stoją im tylko Egipcjanie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już podczas piątego dnia mistrzostw świata juniorów poznamy komplet półfinalistów. Zwycięzcy pierwszych meczów, czyli Indie, Belgia, Brazylia i USA, zmierzą się z pokonanymi, odpowiednio: Argentyną, Rosją, Iranem i Kubą. Szczególnie zaskakująca jest postawa gospodarzy, którzy zdołali pokonać reprezentację "Sbornej", po dramatycznym spotkaniu.

W podobnej sytuacji znajdują się podopieczni Stanisława Gościniaka. Młodzi Polacy wygrali swój pierwszy mecz w drugiej fazie rozgrywek z Białorusinami. Teraz czeka ich starcie z drużyną Egiptu. Korzystny rezultat zapewni biało-czerwonym występ w strefie zespołów, które zajmą miejsca 9-12. Inaczej niż we wspomnianych parach jest tylko w grupie H, gdzie zwycięzcy pierwszych starć, Kanada i Chiny, zmierzą się ze sobą, a drugą parę stworzą Tunezja i Grecja.

Terminarz piątego dnia mistrzostw świata juniorów:

Grupa E:
Belgia - Rosja 10.30*
Indie - Argentyna 14.30

Grupa F:
USA - Kuba 8.30
Iran - Brazylia 12.30

Grupa G:
Białoruś - Francja 8.30
Polska - Egipt 12.30

Grupa H:
Tunezja - Grecja 10.30
Chiny - Kanada 14.30

* godziny czasu polskiego

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL