Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wielki gest Zagumnego

Paweł Łakomski
Paweł Łakomski
Najlepszy rozgrywający Mistrzostw Europy 2009 w Turcji - Paweł Zagumny - podczas dekoracji zwycięzców założył koszulkę należącą do Sebastiana Świderskiego, oddając mu tym samym hołd.

- Powiem szczerze, że łezka zakręciła mi się w oku gdy zobaczyłem, jak Paweł zakłada moją koszulkę. To jest prawdziwy kumpel! - mówił "Świder" w wywiadzie dla TVP INFO.

- Przynajmniej tyle mogłem dla niego zrobić. Mam nadzieję, że na następny turniej pojedziemy razem i znów zdobędziemy złoto - zapewnił Zagumny.

Obaj są wielkimi przyjaciółmi. Zawsze siebie nawzajem wspierają, a także krytykują. Niestety Świderskiego zabrakło podczas mistrzostw ze względu na uraz ścięgna Achillesa.

na Facebooku.

Komentarze (4):

 • dawid Zgłoś
  to naprawde wielka ekipa z wspaniałą atmosferą i to widać na każdym kroku w 2006r. gdy było srebro na MŚ to założyli koszulki Gołasia a teraz na ME ''Świdra'' i naprawdę cieszę
  Czytaj całość
  się że na złote mistrzostwa pojecchali młodzi Jarosz,Kurek,Nowakowski,Bartman bo to będzie powodowało że ci niby pewniacy Winiarski,Wlazły,Świderski,Kadziewicz będą musieli się napracować by być w pierwszym składzie a te młode wilki wspomniane nie odpuszczą.
  • rze Zgłoś
   brawo dla GUMY i dla ŚWIDRA !!!! SZACUNECZEK !!!!
   • AZS OLSZTYN Zgłoś
    Brawo!Brawo!Brawo!widać że Ci chłopacy to drużyna!Wielka gest Pawła i szacunek dla niego!
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL