Dziękujemy za uwagę, życzymy spokojnego wieczoru. Do zobaczenia jutro!

Atakujący Jastrzębskiego Węgla otrzymuje nagrodę MVP.

I efektownym haczykiem mecz kończy Dawid Konarski.

Milan Katić jeszcze przedłuża seta.

Ależ petardę z zagrywki posłał jeszcze Lukas Kampa! Piłka meczowa dla Jastrzębskiego Węgla!

Trwa odliczanie wsteczne. Nie ma litości Konarski.

Jeszcze Milan Katić chce poderwać swój zespół do walki.

Tomasz Fornal obija blok atakiem z wysokiej piłki. Ten mecz zbliza się do końca nieuchronnie.

Złą serię bełchatowian przełamuje Dusan Petković uderzeniem po rękach.

Fatalnie dograna piłka na prawe skrzydło do Orczyka. A tam czekał już z blokiem Fromm.

Podpalił się Konarski do kontry i uderzył bezpośrednio po skosie w bandę reklamową.

Kochanowski zatrzymany jednorącz blokiem przez Gladyra. Przerwa dla trenera Gogola.

Nie kończy przechodzącej piłki Łomacz. To nie ma prawa się skończyć dobrze dla jego drużyny.

Tomasz Fornal czuje dziś moc i daje temu znak kolejnym atakiem.

Zdążył w obronie Popiwczak do kiwki Katicia, ale nie dali rady koledzy libero JW.

Dusan Petković zrobił użytek z wysokiej piłki.

A w międzyczasie za Orczyka pojawił się Robert Milczarek.

As serwisowy Jakuba Kochanowskiego!

Wrzucony nieco w siatkę Katić, ale zahaczył atakiem o blok.

O czas prosi Michał Gogol

Nie do zatrzymania jest dziś Tomasz Fornal.

Długa akcja pełna obron z obu stron zakończona świetnym uderzeniem Fornala z wysokiej piłki przy potrójnym bloku! Ależ moc!

Pilnują, oj pilnują blokiem dziś jastrzębianie.

Przepchnął się na lewym ataku Piotr Orczyk.

Jest przejście po bełchatowskiej stronie dzięki atakowi Petkovicia.

Działa prawe skrzydło w ekipie z Jastrzębia. A tam Dawid Konarski.

Obecność na boisku zaznacza Milan Katić.

I znów seta otwierają udanym atakiem ze środka gospodarze.

Czy PGE Skra Bełchatów wygra dziś choćby seta?

Tym razem skończył Fromm z lewego ataku po skosie. Koniec seta. Jastrzębski Węgiel prowadzi już 2:0!

Jeszcze jedna kontra, jeszcze raz Petković. Nie dali rady z asekuracją goście.

I przerwa dla trenera Kovaca. Przedłużają tego seta obaj panowie.

Jest skuteczne uderzenie Katicia.

Trudna piłka dla Konarskiego, ale dał radę atakujący Jastrzębskiego. Atak po bloku po skosie i piłka setowa dla jego zespołu.

Kończy Petković z prawego.

Prewencyjnie o czas prosi Slobodan Kovac.

Miała być sprytna kiwka, wyszło lekkie zagranie w aut Dawida Konarskiego.

Gubią się, oj gubią gospodarze. Pojawiają się problemy już z przyjęciem.

Autoasekuracja Orczyka nie była dobrym pomysłem. Tylko zmyliła Kochanowskiego.

Czas dla trenera Gogola.

Znów dziura w bełchatowskim bloku.

Po nerwowej wymianie, w której sędziowie nie zauważyli, ze piłka dotknęła podłoża i Kochanowski musiał skończyć akcję atakiem, spokojnie zapunktował Konarski.

Mieli piłkę w górze na prowadzenie gospodarze, ale potrójny blok zatrzymał Dusana Petkovicia.

Nie trafił w blok Konarski. Autowy atak i remis!

Po kolejnym bloku na Wlazłym trener Gogol sięga po zmianę. Kapitana PGE Skry zastępuje Dusan Petković.

Seria Milana Katicia na zagrywce dobiegła końca.

Szalona, przechodząca piłka trafia do Orczyka, a ten kończy! PGE Skra wraca do gry!

Przekroczył linię 9. metra Mariusz Wlazły.

Nie ma litości w ataku Dawid Konarski.

Przerwa dla Michała Gogola.

I jeszcze as serwisowy Tomasza Fornala!

Pojedynczy blok Konarskiego na Wlazłym. Aż odrzuciło kapitana PGE Skry.

Na czystej siatce atakował Konarski. Wyczuł jego intencje Piechocki, ale uderzenie było tak mocne, że nie zdołali już podbić tej piłki gospodarze.

Przebija się Graham Vigrass na środku.

Mariusz Wlazły kończy z I strefy uderzając po dłoniach.

Jednak był to aut.

Czyżby do tego jeszcze as Katicia? Sprawdzamy.

Nie skończył ze środka Kłos, ale dobrze asekurował Piechocki i Orczyk - obijając blok rywali - zdobył punkt dla swojej ekipy.

Wyraźne problemy ze skończeniem ataków mają siatkarze PGE Skry.

Mariusz Wlazły atakuje bez bloku w aut. Na razie 0/7 w statystykach atakującego PGE Skry.

A chwilę później punktuje ze środka Jakub Kochanowski.

Milan Katić przepycha piłkę na lewym skrzydle.

Drugi set rozpoczyna się od udanego bloku gospodarzy.

Atak Konarskiego bronią jeszcze bełchatowianie, ale atak z przechodzącej piłki Fromma - już nie. Pierwsza partia dla Jastrzębskiego Węgla!

Psują też zagrywki kolejno Fornal i Wlazły. Piłka setowa dla gości.

Przestrzelił Kochanowski. A przyjęcie jastrzębian wzmocnił na chwilę Paweł Rusek, ale nie miał okazji, by się wykazać.

Slobodan Kovac prosi o przerwę.

Lukas Kampa przekroczył linię 9. metra przy zagrywce.

Minimalna, ale jednak pomyłka Gladyra po przerwie.

Trener Michał Gogol prosi o czas po tym, jak zatrzymany został Katić.

Po chwili przerwy wracają na boisko Wlazły i Łomacz w miejsce Droszyńskiego i Petkovicia.

Nie zdążyli gospodarze z obroną ataku Gladyra.

Dwa potrójne bloki jastrzębian przyniosły im kolejny punkt. Po pierwszym z nich rywale się podnieśli. A po czapie na Petkoviciu - już nie.

Konarski pod górę i po bloku. Nie zdążyli bełchatowianie w obronie.

Zepsuł zagrywkę Graham Vigrass.

Mocno, przez blok bije Milan Katić.

Niezły serwis Kochanowskiego, przehodzącą piłkę na punkt zamienia Karol Kłos.

Michał Gogol prosi o przerwę.

Autowa zagrywka Łomacza, a Fornal chwilę później popisuje się świetnym uderzeniem w kontrze. Jastrzębianie uciekają na trzy punkty.

Zostawił dłonie w bloku Kampa i zatrzymał Katicia.

Rozkręca się Dawid Konarski na prawym skrzydle.

Ładna przesunięta krótka Łomacza z Kochanowskim.

Znakomicie zagrali blokiem gospodarze!

Piotr Orczyk atakuje po prostej lewą ręką z lewego skrzydła.

Pomylił się z VI strefy Tomasz Fornal.

Dotknęli siatki jastrzębianie przy próbie zablokowania Katicia.

Pomylił się z lewego skrzydła Milan Katić. Atak bez bloku w aut.

Zepsuł zagrywkę Kochanowski.

A teraz trafił zagrywką Lukas Kampa.

Pomylił się na zagrywce Jurij Gladyr.

Akcja pełna pięknych obron nie kończy się punktem, bo na boisko (zbyt wcześnie) wbiegły dzieci wycierające podłoże.

Blok-antenka po ataku Mariusza Wlazłego, ale... kapitan PGE Skry przeszedł linię trzeciego metra.

Zaczynają jastrzębianie.

Sędziują: Paweł Ignatowicz i Waldemar Kobienia

PGE Skra: Wlazły, Kłos, Kochanowski, Katić, Łomacz, Orczyk, Piechocki (libero).

Jastrzębski: Fromm, Konarski, Vigrass, Kampa, Gladyr, Fornal, Popiwczak (libero).

Kto wygra dziś mecz?

Oba zespoły w poprzedniej kolejce przegrały swoje mecze. Bełchatowianie ulegli w Warszawie VERVIE, a jastrzębianie niespodziewanie przegrali u siebie z Cerradem Eneą Czarnymi Radom.

W bełchatowskiej Hali Energia PGE Skra podejmie Jastrzębski Węgiel.

Witamy serdecznie i zapraszamy na emocje z 21. kolejką PlusLigi!