• 20:25
  • 25:13
  • 25:18
Statuetkę MVP tego pojedynku zdobyła Joanna Kaczor.
Najpierw Mira Topić skończyła przechodzącą piłkę, a potem skutecznie obiła blok rywalek, dając swojej drużynie zwycięstwo!
W siatkę zaserwowała Martyna Grajber.
Sanja Popović skutecznie obiła blok rywalek, po czym Tore Aleksandersen poprosił o przerwę.
Zirytowany Błażej Krzyształowicz poprosił o kolejny czas. Gra jego podopiecznych w ostatnim fragmencie gry jest bowiem słaba.
Katarzyna Mroczkowska obiła blok rywalek i tym samym sprowadziła obie ekipy na drugą przerwę techniczną.
O czas poprosił Błażej Krzyształowicz.
As serwisowy Joanny Kaczor.
Agata Sawicka nie przyjęła zagrywki Sanji Popović.
Z przechodzącej piłki skutecznie zaatakowała Agnieszka Kąkolewska.
Drużyny walczą punkt za punkt.
Joanna Kaczor doprowadziła do remisu.
Po wyrównanych akcjach dwa skuteczne bloki zanotowały łodzianki. Najpierw przez ich blok nie zdołała przebić się Monika Ptak, a potem Mira Topić.
Skuteczny podwójny blok Impelek.
Mira Topić skutecznie obiła blok rywalek.
Wrocławianki zapisują na koncie drugiego wygranego seta.
Asa zaserwowała Mira Topić. Ten set nieuchronnie zbliża się ku końcowi.
Ponownie w bloku zapunktowała Agnieszka Kąkolewska.
Seria dwóch bloków wrocławianek, dobrze na siatce pracowała w tych akcjach Agnieszka Kąkolewska.
Udanie po prostej zaatakowała Joanna Kaczor.
Joanna Kaczor zatrzymana blokiem.
W bloku zapunktował duet Impelek - Magdalena Gryka i Monika Ptak.
Sanja Popović zaserwowała w aut.
Skutecznie po prostej uderzyła Ewelina Sieczka.
Łodzianki wykorzystały dwa błędy w przyjęciu rywalek.
Już o drugi czas w tej partii poprosił Błażej Krzyształowicz.
Po fatalnym ataku Sanji Popović o czas poprosił trener Budowlanych.
Trzeciego seta skutecznym atakiem otworzyła Agnieszka Kąkolewska.
Sanja Popović obiła blok rywalek i tym samym zakończyła tę partię! Łodzianki doprowadziły do remisu 1:1, podnosząc się po fatalnej pierwszej odsłonie.
Po katastrofalnym błędzie Impela to Budowlane mają w górze piłkę setową.
Skuteczny blok Hany Cutury! O czas poprosił trener Budowlanych
Bardzo długą wymianę skończyła Sanja Popović. Szkoleniowiec Impela stara się ratować tego seta, dokonując zmiany na pozycji rozgrywającej - za Magdalenę Grykę weszła Denise Hanke.
Budowlane wracają do gry, a o czas poprosił Tore Aleksandersen.
Wrocławianki mogły pójść za ciosem i powiększyć swoją przewagę, ale to po ich błędzie na tablicy pojawił się remis.
Na drugiej przerwie technicznej minimalnie prowadzą wrocławianki, a Budowlane mają już na koncie tyle samo punktów, ile zdobyły w premierowej partii.
Atomowy i jednocześnie skuteczny atak po prostej Joanny Kaczor.
Trwa walka punkt za punkt. A w aut zaserwowała właśnie Ewelina Sieczka.
Z przechodzącej piłki skutecznie uderzyła Popović.
Asa zaserwowała Magdalena Gryka. Czyżby Impelki przełamały już rywalki?
Sanja Popović trafiła w siatkę i na tablicy wyników pojawił się remis.
W ataku zapunktowała Ewelina Sieczka.
Udanie blok rywalek obiła Monika Ptak.
As serwisowy Natalii Skrzypkowskiej! Co za otwarcie seta w wykonaniu Budowlanych. O czas poprosił Tore Aleksandersen.
Mimo że łodzianki poderwały się w końcówce do walki, to set padł łupem gospodyń, które odniosły pewny triumf.
Natalia Skrzypkowska zaatakowała po prostej w boisko, dzięki czemu Budowlane obroniły piłkę setową.
Agnieszka Kąkolewska kończy przechodzącą piłkę. Szykuje się prawdziwy pogrom w tej partii!
Łodzianki mają problem w polu zagrywki. Teraz w aut zaserwowała Sanja Popović.