Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Trzy punkty wracają do Dąbrowy Górniczej. Dziękujemy serdecznie za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy na pozostałe spotkania 12. kolejki Orlen Ligi. Jeszcze dzisiaj o godzinie 18.00 dojdzie do starcia Chemika Police z beniaminkiem z Podkarpacia - Developres SkyRes Rzeszów.
MVP spotkania wybrana została zdecydowana liderka w ataku MKS-u - Katarzyna Konieczna.
Mimo próby odwrócenia losów seta, pilankom nie udała się owa sztuka i przegrały trzecią partię do 21. Tym samym kończąc mecz 0:3.
Jednak pilanki po raz kolejny stanęły ze swoją grą. Piłka meczowa dla MKS-u.
Klaudia Konieczna popisuję się punktową zagrywką i zbliża się na jedno oczko do przyjezdnych!
Pilanki nie składają broni. Kolejny blok na dąbrowiankach
I od razu młoda rozgrywająca popisuje się blokiem na Gina Mancuso
Pilanki dwukrotnie nie były w stanie wyprowadzić skutecznej kontry. Trzeciej okazji już nie dostały.
Tamara Kaliszuk wchodzi w pole serwisowy i dąbrowianki wracają do przewodzenia wyniku!
Marzena Wilczyńska i jest remis!
Podbity atak Gina Mancuso i wykorzystana kontra Veroniki Skorupki. Pilanki łapią kontakt z rywalkami!
Ładnie na potrójnym bloku kończy pilska przyjmująca.
Fatalne rozegranie Ozge Kirdar Cemberci na drugą stronę siatki.
Po przerwie psuje zagrywkę Dominika Sobolska.
Katarzyna Urban po raz kolejny nie radzi sobie z przyjęciem, a pilanki nie zawodzą z przechodzących piłek.
MKS rozpędza się, kolejny punkt Dominiki Sobolskiej
Dominika Sobolska po raz piąty łapie przeciwniczki blokiem!
Czapa na Ginie Mancuso! W roli głównej Marija Milović
Tym razem Skorupka atakuje po antence oddając tym samym punkt dąbrowiankom.
Veronika Skorupka mocno po bloku.
Kolejna pierwsza przerwa techniczna i znów jednopunktowe prowadzenie MKS-u.
Siatkarskie szczęście po stronie gospodyń. Po szarpanej obronie piłka  minimalnie wpada w linię po stronie dąbrowianek.
As serwisowy Koniecznej!
Przegląd sytuacji Katarzyny Koniecznej po raz kolejny dał o sobie znać.
Po przewie psuje zagrywkę Dominika Sobolska
5 punktów z rzędu dąbrowianek. Czas dla PGNiG Nafta Piła
Tamara Kaliszuk kończy przechodzącą piłkę.
Daleki aut w zagrywce Mariji Milović
I pierwszy punkt dla dąbrowianek... po błędzie pilskiego zespołu.
Dobry start pilanek.
Pierwszą piłkę do gry w trzecim secie wprowadzi Ozge Kirdar Cemberci
Duet Tamara Kaliszuk i Dominika Sobolska kończy drugą partię skutecznym blokiem. Pilanki mimo dobrego startu seta, wysoko przegrały do 16.
Kłopotty w przyjęciu Veroniki Skorupka. Krawulska nie radzi sobie z sytuacyjną piłką.
Eleonora Dziękiewicz z obejścia na lewym skrzydle.
Krawulska mocno i pod górkę, ale łapie w bloku dąbrowianki.
Punkt zdobywa Gina Mancuso
Katarzyna Konieczna nie myli się na kontrze.
Atakiem Veroniki Skorupki pilanki wychodzą z fatalnego ustawienia.
Dwa bloki dąbrowianek na PGNiG Nafta Piła! Prawa i lewa strona siatki została zamurowana przez Eleonorę Dziękiewicz!
Nerwowo po stronie przyjezdnych. Pilanki wyrównują wynik seta.
Gina Mancuso ratuje dąbrowianki z opresji po nie najlepszym przyjęciu.
Katarzyna Konieczna bezlitośnie punktuje przeciwniczki.
Ozge Kirdar Cemberci dotyka siatki przy bloku.
Caroline Jarmoc mocno wybija blok aut.
Zatrzymana kontra pilskiego zespołu.
Po raz kolejny punktuje świetnie spisująca się Magdalena Wawrzyniak.
Caroline Jarmoc przebija się przez podwójny blok na środku siatki.
Skuteczny atak z drugiej linii MKS.
Justyna Raczyńska wciąż poza placem gry.
Obity pilski blok i punkt dla dąbrowianek.
Magdalena Wawrzyniak otwiera wynik drugiego seta.
Zaczynamy drugą partię!
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza od razu wykorzystuje szansę zakończenia seta! Przyjezdne wychodzą na prowadzenie!
Po raz kolejny niezawodna w ataku Katarzyna Konieczna. Pierwsza piłka setowa MKS-u.
Natalia Krawulska przełamuje śląski blok.
Pilanki nie wykorzystują przechodzącej piłki. 22 punkt Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.
Kapitalna wymiana zakończona skutecznym atakiem Natalii Krawulskiej!
Eleonora Dziękiewicz nie kończy ze środka, jednak szybko się rehabilituje przy bloku na Justyna Raczyńska.
Tamara Kaliszuk obija ręce pilskich blokujących. Dąbrowianki pewnie kroczą do zwycięstwa w pierwszej partii.
As serwisowy Dominiki Sobolskiej
Techniczne zagranie Eleonory Dziękiewicz
Kolejny pewny atak Katarzyny Koniecznej i 5 punktów różnicy na drugiej przerwie technicznej.
Długa akcja zakończona przez Katarzynę Konieczną z sytuacyjnej piłki.
Błąd popełnia rozgrywająca MKS.
Magdalena Wawrzyniak mocnym atakiem na lewym skrzydle przełamuje ręce dąbrowianek.
Seria zepsutych zagrań PGNiG Nafta Piła.
Czas dla pilskiego zespołu.
Eleonora Dziękiewicz kończy z obejścia i daje punkt na pierwszą przerwę techniczną w spotkaniu.
Świetna obrona Justyny Raczyńskiej i kontra Nafty!
Bardzo dobry serwis Katarzyny Koniecznej jednak jeszcze lepsze przyjęcie pilanek i punkt zdobyty środkiem przez PGNiG Nafta Piła.
Dąbrowianki rozpoczynają od nie najlepszego przyjęcia.
Wyjściowe składy:PGNiG Nafta Piła: Milović, Wawrzyniak, Krawulska, Jarmoc, Nadziałek, Raczyńska, Pauliukouskaya (libero)Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza: Konieczna, Dziękiewicz, Marcuso, Cemberci, Kaliszuk, Sobolska, Urban (libero)Zaczynamy!
Koniec rozgrzewki. Za chwilę poznamy wyjściowe składy!
Dotychczasowy bilans spotkań pomiędzy tymi zespołami wypada na korzyść śląskiej drużyny. 15 meczów i 9 zwycięstw dąbrowianek.
Witamy Państwa Serdecznie i zapraszamy na relację live z meczu 12. kolejki Orlen Ligi pomiędzy PGNiG Nafta Piła, a Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza.