• 15:25
  • 13:15

Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na kolejne prosto z parkietów PlusLigi!

MVP: Lukas Kampa (JW).

Atak blok-aut kończy ten mecz! Jastrzębski Węgiel przegrywał już 0:2, ale ostatecznie to jego siatkarze cieszą się ze zwycięstwa!

Czas dla trenera JW.

Mamy emocje! Kielczanie uciekli spod topora i wyprowadzili udaną kontrę!

Piłki meczowe dla JW!

Salvador Hidalgo Oliva znów straszy seriwsem i zdobywa drugiego asa!

Dariusz Daszkiewicz wziął przerwę dla swojej ekipy.

Po zagrywce Olivy piłka, drugi raz w tym meczu, przeszła po taśme i zaskoczyła gospodarzy.

Maciej Muzaj posłał piłkę daleko w aut.

Maciej Pawliński zdecydowanie najskuteczniejszym zawodnikiem kielczan w tej partii, przed chwilą skończył kolejny atak.

Effector prowadzi na zmianie stron. Czy tak będzie do końca i będziemy świadkami niespodzianki?

Nerowa piąta partia, Maciej Pawliński kolejnym siatkarzem, który pomylił się w polu zagrywki.

A po chwili chorwacki atakujący zaserwował w siatkę.

Odpowiedział im Leo Andrić.

Jastrzębianie stawiają blok i wychodzą na prowadzenie.

Salvador Hidalgo Oliva bez bloku ze środka i znów mamy remis.

Andrzej Orobko kończy akcję na prawym skrzydle atakiem po skosie.

Grzegorz Kosok wykorzystał dokładne dogranie i zapunktował ze środka.

Leo Andrić bez błędu z lewego skrzydła.

Maciej Pawliński udanie zaczyna piątą partię.

Jastrzębski Węgiel doprowadził do remisu w setach! Za chwilę zaczynamy decydującą partię.

Ambitnie walczą zawodnicy Daszkiewicza. Udany atak ze środka.

Piłka setowa dla JW.

Jędrzej Maćkowiak na zagrywce. Gospodarze walczą już o jak najmniejszy wymiar kary.

Goście znów stawiają świetny blok. Effector zapomniał jak grał w pierwszych dwóch setach?

Jastrzębski Węgiel ma już 10 "oczek" przewagi. Pachnie nam tutaj pogromem.

Piłka musnęła ręce jednego z kieleckich blokujących. JW prawdopodobnie doprowadzi do piątej partii.

Wysoka przewaga pozwala JW grać punkt za punkt.

Konrad Formela atakuje po przekątnej.

... a po chwili daleko w aut.

Chorwat tym razem efetownie z prawego skrzydła.

As serwisowy Leo Andricia. Gospodarze będą w stanie wstać z kolan?

Effector całkowicie bezradny. Dariusz Daszkiewicz znajdzie sposób na problemy?

W udanej akcji pokazał nam się też Scott Touzinsky.

Sprytne zachowanie Lukasa Kampy i zespół Marka Lebedewa ma już sześć punktów przewagi.

Damian Boruch posyła piłkę w aut.

Piłka po ataku ze środka otarła blok jastrzębian, dzięki czemu biało-czerwono-niebiescy uciekli z pechowego ustawienia.

Oliva niczym na strzelnicy. Kubańczyk bije w zawodników z Kielc, którzy są mocno odrzuceni od siatki.

Effector ma problem. Gospodarze nie są w stanie zapunktować w pierwszej akcji.

Dariusz Daszkiewicz prosi o czas.

Leo Andrić nadział się na blok.

Pojedynek na siatce wygrany przez gości. Podobnie jak na początku trzeciej partii w polu serwisowym długo stoi Salvador Hidalgo Oliva.

Atomowe uderzenie Olivy jakimś cudem zostało podbite przez kielczan. Piłka przeszła jednak na drugą stronę, co po chwili przyniosło punkt JW.

Podwójny blok nie zatrzymał Jakuba Wachnika.

Peter Wohlfahrtstatter zagrywa w siatkę.

Piłka długo nie spadała na ziemię, stało się tak dopiero po ataku "Wolfiego".

Pierwszy punkt w secie numer ccztery wędruje na konto gości.

Jastrzębski Węgiel nie rezygnuje z walki o ligowe punkty!

Prosty błąd Komendy, który nie trafił w piłkę. Piłki setowe dla przyjezdnych. Na zagrywce Lukas Kampa.

Zanosi się na pewne zwycięstwo JW w trzecim secie.

Scott Touzinsky nie przestraszył się potrójnego blou.

As serwisowy Macieja Pawlińskiego.

Maciej Pawliński nie pomylił się z lewego skrzydła.

Tym razem Muzaj myli się na "czystej" siatce.

Maciej Muzaj punktuje bezpośrednio z zagrywki.

JW coraz bliżej przedłużenia tego spotkania.

Kibice i siatkarze z Kielc widzieli punkt po zagrywce Formeli, ale powtórka rozwiała wątpliwości - minimalny aut.

Wpuszczaony z ławki Konrad Formela zdobywa swój pierwszy punkt.

Challenge wykazał, że w zespole JW było dotknięcie siatki.

Mnożą się proste błędy w zespole z Kielc.

Kielczanie zagrali pipe'a i zmniejszyli przewagę rozpędzającego się rywala.

Autowy atak kielczan, potwierdziła to także powtórka wideo.

Dariusz Daszkiewicz nie ma zamiaru czekać i wykorzystuje drugi czas.

Maciej Muzaj pewnie z prawego skrzydła.

Nie ma co, Mark Lebedew skutecznie wstrząsnął swoim zespołem podczas 10-minutowej przerwy.

Chorwat psuje seriws.

Leo Andrić pozwolił się przełamać Effectorowi.

Zatrzymany atak Wachnika, a po chwili sędzia dopatrzył się dotknięcia siatki wśród gospodarzy.

Dariusz Daszkiewicz prosi o przerwę.

Kubańczyk z seta na set prezentuje się coraz lepiej. Jego dobra postwa w polu serwisowym zaowocowała trzema punktami przewagi po stronie wicelidera PlusLigi.

Salvador Hidalgo Oliva uderza ile sił, dzięki czemu goście dostali piłkę "za darmo" i zdobyli punkt.

Skuteczny blok w wykonaniu siatkarzy JW.

Druga strona również jednak popełnia błędy. Nerwowy początek tego seta.

Maciej Muzaj nie może się wstrzelić, kolejny aut.

Warto odnotować, że póki co żaden z trenerów nie zdecydował się na zmiany w składzie.

Jędrzej Maćkowiak pewnie ze środka.

Szybka odpowiedź ze strony Grzegorza Kosoka.

Zagrywka Scotta Touzinsky'ego nie sprawiła problemów miejscowymi, akcję udanie zakończył Jędrzej Maćkowiak.

Effector prowadzi 2:0 po autowej zagrywce Macieja Muzaja!

JW jeszcze walczy. Czy uda się odwrócić losy tego seta?

"Wolfi" na wysokiej piłce i będziemy mieli piłki setowe dla kielczan.

Podwójne odbicie w szeregach przyjezdnych ze Śląska.

Szybka akcja JW i punkt zdobyty ze środka. Scott Touzinsky będzie zagrywał.

Który to już błąd Olivy? Kubańczyk uderzył w aut, nie uratował go nawet challenge.

Mark Lebedew wziął przerwę.

Jakub Wachnik za całych sił ze środka. Gospodarze bliżej prowadzenia 2:0 w całym meczu.

Rozpieszczają nas dzisiaj długimi wymianami, pełnymi skutecznych obron. Kolejną taką akcję wygrywa Effector po szczelnym bloku!

Punkt za punkt. Jak to się skończy?

Taśma zatrzymała zagrywkę jednego z miejscowych siatkarzy.

Maciej Pawliński punktuje po przerwie.

Ależ pokaz ofiarności graczy z Kielc! Ostatecznie punkt dopisują sobie goście.

Szybko toczy się gra w Hali Legionów. Remis po akcji Sobali.

Świetnie rozegrał to Marcin Komenda, a bez błędu w ataku Jakub Wachnik.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Sobczak.

Salvador Hidalgo Oliva trafił zagrywką jednego z przeciwników! Była moc!

Weryfikacja wideo miała uratować punkt dla JW, ale nic z tego - trzy "oczka" więcej na koncie Effectora.

Mark Lebedew zaprosił swoich zawodników na krótką rozmowę.

Kolejny błąd gości, teraz to Salvador Hidalgo Oliva po taśmie w aut.

Maciej Muzaj atakuje w siatkę. Effector pierwszy raz w tym secie na prowadzeniu.

Niewiele brakowało, a Maciej Muzaj zapisałby na swoim koncie asa!

Jakub Wachnik nadział się na jastrzębski blok!

Leo Andrić atomowo po prostej. Ten zawodnik ciągnie teraz grę Effectora.

Idealna kopia akcji sprzed kilkunastu sekund. Chorwat Andrić znów oklaskiwany przez kibiców.

Leo Andrić bardzo pewnie i znów pachnie remisem.

Rośnie przewaga JW. Piłka po rękach kielczan wylądowała na aucie. Od dłuższej chwili zagrywa Scott Touzinsky.

Jastrzębianie pozazdrościli Effectorowi i także zagrali punktowym blokiem.

Spodziewaliście się aż tak dobrej postawy siatkarzy trenera Daszkiewicza?

Andrić, "Wolfi" i Pawlicki grają blokiem!

Błyskawiczna wystawa pod rękę Grzegorza Kosoka i kielczanie nie miali szans na skuteczną interwencję.

Leo Andrić pierwszy raz w drugim secie i mamy wyrównanie.

Atak blok-aut w wykonaniu Wachnika.

I jeszcze jeden! Salvador Oliva chyba próbuje się zrewanżować za słabego pierwszego seta.

As w wykonaniu Kubańczyka!

Pojedynek na siatce wygrany przez Salvadora Olivę, który wędruje w pole serwsiowe.

Odwrócona kontra biało-czerwono-niebieskich i skutecznie dobrze dysponowany dziś Jakub Wachnik.

Salvador Hidalgo Oliva z trudnej piłki atakuje w aut.. Remis.

A teraz to po stronie kielczan mieliśmy podwójne odbicie.

Sędzia dopatrzył się nieczystego odbicia. Punkt dla Effectora.

Sytuacyjna piłka i los uśmiechnął się do zawodników Marka Lebedewa.

Zaczynamy drugą partię od udanego ataku Grzegorza Kosoka.

"Wolfi" i Maciej Pawliński stawiają blok i to gospodarze wygrywają pierwszego seta!

Daleki aut po zagrywce Macieja Muzaja. Piłka setowa dla Effectora.

Salvador Hidalgo Oliva tym razem nie dał się zatrzymać. Będą emocje.

Jakub Wachnik serwuje w siatkę.

Salvador Hidalgo Oliva nie zalicza tego seta do udanych. Kubańczyków znów trafił na "ścianę"!

Tym razem po ciasnym skosie pewnie uderzył Leo Andrić.

Gospodarze ładnie zagrali w obronie, ale ostatnie słowo należało do JW i Grzegorza Kosoka.

Kolejna długa wymiana, górą Effector, dla którego punkt zdobył po ataku ze skrzydła Jakub Wachnik.

Odetchnęli z ulgą miejscowi kibice po udanym ataku ze środka "Wolfiego".

Dariusz Daszkiewicz widzi problem i próbuje reagować, czas dla gospodarzy.

Tym razem atak z prawego skrzydła trafił na ręce blokujących, ale ostatecznie wylądował na trybunach. Tylko punkt tracą przyjezdni.

Autowy atak Andricia. Zagrywa Lukas Kampa.

Jastrzębski wziął się w garść? Końcówka może być emocjonująca.

Szczęście uśmiechnęło się do gości. Piłka po zagrywce Kampy przetoczyła się po taśmie i spadła na stronę Effectora.

Dariusz Daszkiewicz prosi o drugi challenge w tym secie.

Plasowana zagrywka Muzaja nie sprawiła żadnych problemów miejscowym, co skończyło się kolejnym udanym atakiem Andricia.

Minimalny aut po zagrywce Leo Andricia.

Dużo szczęścia mieli w tej akcji biało-czerwono-niebiescy, którzy nie dość, że się obronili, to jeszcze wyprowadzili punktową kontrę.

Wojciech Sobala uderzył ze środka, nie było bloku, więc to musiało wejść w parkiet.

Jastrzębski nie potrafi się zbliżyć do wyraźnie rozkręcającego się Effectora.

Maciej Muzaj mocno i co najważniejsze skutecznie po ostrym skosie.

Wachnik przeniósł się na prawą stronę i dopisał do swojego dorobku kolejny punkt.

Salvador Hidalgo Oliva w końcu się przełamał, uderzając mocno po rękach.

Jędrzej Maćkowiak serwuje daleko poza linię.

Kubańczyk znów dostał "czapę"!

Andrić i Maćkowiak zatrzymali blokiem Salcadora Olivę.

Jakub Wachnik póki co nie daje się zatrzymać, kolejny skuteczny atak z lewego skrzydła.

Pojawił się blok w zespole Jastrzębskiego Węgla. Jeszcze tylko trzy punkty straty do gospodarzy.

Goście szybko odpowiedzieli ze środka.

Szybka wystawa Marcina Komendy na lewe skrzydło do Wachnika, a ten nie popełnił błędu.

Błąd techniczny po stronie Effectora, na zagrywce Lukas Kampa.

W końcu przejście w szeregach wicelidera PlusLigi.

Kielczanie nie planują się zatrzymać, tym razem asem popisał się Maciej Pawliński!

Mark Lebedew prosi o czas!

Chorwat tym razem skutecznie obił ręce jastrzębskich blokujących. Mark Lebedew.

Podopieczni Dariusza Daszkiewicza bardzo dobrze weszli w ten mecz. Leo Andrić uderzył po skosie.

Efektowna kiwka rozgrywającego gospodarzy, Marcina Komendy.

Goście zagrali z krótkiej. Na seriws udał się Wojciech Sobala.

As serwisowy Leo Andricia! Effector odskoczył na trzy "oczka".

Pierwsza tak długa akcja, którą zakończył podwójny blok kieleckiego zespołu. Zatrzymany Scott Touzinsky.

Kubańczyk po chwili pomylił się w polu serwisowym.

Salvador Hidalgo Oliva popisał się skutecznym atakiem z lewego skrzydła.

Maciej Muzaj zaserwował prosto w siatkę.

Sędziowie dopatrzyli się błędu, punkt dla Jastrzębskiego Węgla nie został uznany.

Przy remisie 2:2 Dariusz Daszkiewicz poprosił o challenge.

Szybko odpowiedział ze środka Grzegorz Kosok.

Pierwsza akcja gospodarzy zakończona skutecznym atakiem Leo Andricia.

Wyjściowe składy:

Effector Kielce: Komenda, Wohlfahrtstatter, Wachnik, Pawliński, Andrić, Maćkowiak, Sobczak (libero).

Jastrzębski Węgiel: Muzaj, Kosok, Touzinsky, Kampa, Sobala, Oliva, Popiwczak (libero).

Przed nami pojedynek niepokonanej ekipy Marka Lebedewa z nieprzewidywalnym zespołem Dariusza Daszkiewicza. Kto Waszym zdaniem wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji?

Jak zakończy się mecz Effector Kielce - Jastrzębski Węgiel?

Witamy serdecznie prosto z kieleckiej Hali Legionów, gdzie za kilkanaście minut w spotkaniu 4. kolejki PlusLigi miejscowy Effector podejmie Jastrzębski Węgiel.