• 17:15
Kto wygra mecz?

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE na naszym portalu WP SportoweFakty.pl

Najlepszym zawodnikiem dzisiejszego spotkania zostaje wybrany Marcin Możdżonek!

Rossard zdobywa punkt dla gospodarzy i kończy tym samym dzisiejsze spotkanie (V set, 17:15).

Perrin przyjmuje w punkt, a Rossard znajduje dziurę w bloku. Podpromie szaleje (V set, 16:15).

Drzyzga fantastycznie w obronie, jednak Schmitt sypie w pustą strefę.. Znowu mamy remis (V set, 15:15).

Rzeszowski mur zatrzymuje Kaczmarka. Pasy mają piłkę meczową (V set, 15:14).

Gospodarze nie poddają się tak łatwo. Remis po bombardującym ataku Schmitta (V set, 14:14).

Przechodząca piłka i... lubinianie atakują po rękach Dryji. Goście mająpiłkę meczowa (V set, 13:14).

O drugi czas poprosił trener gości.

Perrin po rękach lubinian wypycha piłkę poza boisko (V set, 13:13).

Szybkie zagranie na środek i Gunia wbija soczystego gwoździa (V set, 12:13).

Drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec Pasów.

Wojtaszek nie radzi sobie w przyjęciu, przez co gospodarze mają trudności w wyprowadzeniu akcji. Skuteczna kontra przyjezdnych (V set, 11:12).

Kaczmarek z prawej flanki rozbija rzeszowską defensywę (V set, 11:11).

Cała hala szaleje po znakomitej, punktowej zagrywce Możdżonka (V set, 11:10).

Taht atakuje w aut, jednak szkoleniowiec Cuprum prosi o challenge. Zmiana decyzji, punkt wędruje na konto przyjezdnych (V set, 9:10).

Po ataku Rossarda lubinianie walczą w obronie, jednak nie udaje im się utrzymać piłki w grze (V set, 9:9).

Szybko na to zagranie reaguje trener Kowal.

Schmitt wyskakuje do ataku, jednak zostaje zatrzymany przez szczelny blok lubinian (V set, 8:9).

Z prawej flanki obija rzeszowski blok Kaczmarek (V set, 8:8).

Szybka sypa do Możdżonka, który bez żadnych problemów zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy (V set, 8:7).

Zepsuta zagrywka środkowego z Rzeszowa (V set, 7:7).

Znakomita obrona Wojtaszka, jednak Dryja wpada w siatkę (V set, 6:6).

Perrin zagrywa i... as! (V set, 6:5).

Po długiej i walecznej akcji punkt zdobywają gospodarze. Schmitt piorunującym atakie nie pozostawił gościom żadnych złudzeń (V set, 5:5).

Ci, którzy nie widzą aktualnie tego meczu, muszą pooglądać powtórkę! Obie drużyny zasługują na wielki szacunek za niesamowitą grę w obronie!

Z taką zagrywką to rzeszowianie daleko nie zajadą. W polu serwisowym myli się Schmitt (V set, 4:5).

Kolejny znakomity blok rzeszowskiego kolektywu. Tym razem zatrzymany Kaczmarek (V set, 4:4).

Kaczmarek znajduje puste pole w boisku rywala i tam posyła piłkę (V set, 3:4).

Cóż to była za ściana! Fantastyczny blok rzeszowian! (V set, 3:3).

Znakomicie na środku Możdżonek (V set, 2:3).

Taht bez większych problemów obija ręce Pasów (V set, 1:3).

Schmitt pokazuje klasę w tej akcji i zapisuje pierwsze "oczko" na konto gospodarzy (V set, 1:2).

Szybka interwencja Kowala. Na boisko powraca Rossard.

Blok na Ivoviciu otwiera piątą partię spotkania (V set, 0:1).

Lemański, który wszedł na zagrywkę za Perrin ustrzelony atakiem Tahta i przed nami tie-break (IV set, 21:25).

Schmitt nie daje jednak za wygraną, obija ręce przyjezdnych i broni pierwszą setówkę (IV set, 21:24).

Kaczmarek atakuje i... lubinianie mają pierwszą piłkę setową (IV set, 20:24).

Rozwścieczony Schmitt odpowiada jednak piorunującym atakiem (IV set, 20:23).

Mimo złego przyjęcia, Drzyzga poradził sobie na siatce i dokładnie rozegrał do Dryji, który wbił soczystego gwoździa w boisko rywali. Trener Cuprum prosi o challenge i okazuje się, że... było przełożenie (IV set, 19:23).

Przerwa pomogła i lubinianie z prawego ataku kończą kolejną akcję (IV set, 19:22).

Szkoleniowiec Cuprum również wykorzystuje drugi czas.

Lubinianie również mylą się w ataku i już mamy tylko dwa punkty różnicy (IV set, 19:21).

Schmitt zaatakował i utrzelił, ale chyba jakiegoś kibica na trybunach (IV set, 17:21).

Drugi czas w tym secie wykorzystuje Andrzej Kowal.

Drzyzga nie utrzymał na rękach piłki po ataku Kaczmarka (IV set, 17:20).

Schmitt tym atakiem mógłby zabić! Lubinianie bez szans w obronie (IV set, 17:19).

Taki maly prezencik dla lubician, czyli zepsuta zagrywka Drzyzgi (IV set, 16:19).

Ivović nie skończył, skończył za to Koumentakis (IV set, 15:18).

Blok-antenka i goście wciąż utrzymują dwupunktowe prowadzenie (IV set, 15:17).

Rzeszowianie ofiarnie w obronie, jednak... przypomnijmy, że w siatkówce są tylko trzy odbicia, a nie aż cztery. Błąd Pasów. (IV set, 14:16).

Tym razem lubinianie utrzymują piłkę w grze. Kaczmarek wybiera się po skosie i zdobywa punkt dla swojej ekipy (IV set, 13:15).

Bombardujący serwis Schmitta utrudnia rozegranie akcji lubinianom, którzy mylą się w ataku i posyłają piłkę w aut (IV set, 13:14).

O przerwę prosi szkoleniowiec z Lubina.

Cóż to za widowisko! Zawodnicy szaleją, kibice jeszcze głośniej!

Znakomita sypa Drzyzgi do Johna Perrin, który pewnie wybiera się po skosie (IV set, 11:14).

Kąśliwa zagrywka Możdżonka przynosi kolejne punkty rzeszowianom (IV set, 10:13).

Gwizdy roznoszą się po hali po braku reakcji sędziego na nieczyste zagranie lubinian (IV set, 8:13).

Trener Kowal interweniuje i prosi o przerwę.

Nieporozumienie w rzeszowskiej defensywie i po ataku Tahta goście prowadzą już czterema "oczkami" (IV set, 8:12).

Po kiwce lubinian Wojtaszek znakomicie w obronie, jednak w tym samym momencie Możdżonek wpada w siatkę (IV set, 8:11).

Ivović ustrzelony zagrywką, piłka wraca na stronę lubinian jednak skuteczny blok rzeszowian powstrzymuje atak gości (IV set, 8:10).

Nie lepszą zagrywką popisuje się Drzyzga (IV set, 7:10).

Po dłuższej przerwie w polu serwisowym mylą się lubinianie (IV set, 7:9).

Nerwowa atmosfera na boisku. Trener Kowal po ataku Schmitta poprosił o challenge. Podtrzymana decyzja sędziego pierwszego, który wskazał aut (IV set, 6:9).

Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Rossard, zaś pojawia się Ivović.

Przyjezdni bronią atak Rossarda i szybko z lewego skrzydła kończą akcję (IV set, 6:8).

Ten set również zapowiada niesamowite widowisko. Punkt za punkt, atak za atakiem. Tym razem z prawego skrzydła Schmitt (IV set, 6:6).

Dryja odpowiada na to zagranie znakomitym atakiem ze środka (IV set, 5:5).

Taht wysoko nad blokiem umieszcza piłkę w boisku Pasów (IV set, 4:5).

Ze środka kolejny punkt dla Cuprum zdobywa Gunia (IV set, 2:4).

Kaczmarek na prawym skrzydle wykorzystuje ręce rzeszowskiego kolektywu (IV set, 1:3).

Asseco Resovia rozpoczyna czwartego seta w wyjściowym składzie.

Aż pięć asów serwisowym Łukasza Kaczmarka w trzecim secie! Cóż to za wynik!

Rzeszowianie przekraczają środkową linię i tym samym kończą trzecią partię (III set, 15:25).

Tichacek zagrywa i... mamy as serwisowy. To jednak ciągle jest dziewięć punktów straty do Cuprum (III set, 15:24).

Rozpędzony Taht nie daje najmniejszych szans gospodarzom (III set, 13:24).

Kolejny błąd gospodarzy, którzy coraz bardziej pogrążają się przed własną publicznością (III set, 13:23).

Fatalną serię przerywa Dryja, obijając na środku ręce lubinian (III set, 13:22).

Czarna seria Asseco Resovii. Rzeszowianie przyjmują zagrywkę Kaczmarka, jednak na lewym skrzydle zablokowany Ivović (III set, 12:22).

Powraca na boisko Perrin.

Roszad ciąg dalszy. Schodzi Schmitt, zaś pojawia się Schoeps. Trener Kowal nie ma pomysłu na dalszą grę.

Winters ustrzelony! Kaczmarek sam nie wierzy w to co się dzieje! (III set, 12:20).

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Za Rossarda wchodzi Ivović, a za Perrin - Winters.

Kaczmarek-show! Hala powoli zaczyna się oburzać i słychać pierwsze gwizdy (III set, 12:18).

Rzeszowianie po raz kolejny ustrzeleni! Zza linii 9. metra bezpośrednio w boisku piłkę umieszcza Kaczmarek (III set, 12:17).

Zmiana w zespole gospodarzy na pozycji rozgrywającego. Na boisku pojawia się Tichacek.

Drugą przerwę wykorzystuje trener Kowal.

Kaczmarek celuje zagrywką i.. Resovia nie radzi sobie z serwisem siatkarza (III set, 12:16).

Resovia ma problem ze skończeniem pierwszego ataku. Słabe plasy pozwalają na swobodną grę lubinian, którzy tylko zwiększają swoją przewagę (III set, 12:15).

Taht z drugiej linii rozbija rzeszowską defensywę (III set, 12:14).

Najpierw Schmitt, a już po chwili Michalski mylą się w polu serwisowym (III set, 12:13).

Dopiero za drugim razem, jednak skutecznie. Perrin wykorzystuje ręce lubinian (III set, 11:12).

Ofensywa gospodarzy szwankuje. Dwa autowe ataki Pasów sprawiają, że lubinianie zwiększają swoją przewagę (III set, 10:12).

Rzeszowki atakujący popełnia błąd, dzięki czemu lubinianie wychodzą na prowadzenie (III set, 10:11).

Taht z prawej flanki atakuje w wolne pole (III set, 10:10).

Schmitt nie skończył, co wykorzystali przyjezdni i sprawnie na lewym skrzydle obili ręce Pasów (III set, 9:9).

Rzeszowski mur dzisiaj nie do przebicia! (III set, 9:7).

Prawe skrzydło lubinian uruchomione i mamy blok-aut (III set, 8:7).

Kolejny raz Cuprum ma problemy z przyjęciem serwisu Dryji, jednak tym razem skuteczny atak Tahta ratuje z opresji gości (III set, 7:6).

Szybka interwencja szkoleniowca Cuprum.

Dzięki kąśliwej zagrywce Dryji piłka wraca na stronę gospodarzy, którzy wykorzystują szansę i z prawego skrzydła pewnie kończą akcję (III set, 7:5).

Rossard popisuje się znakomitą kiwką i znów mamy remis (III set, 5:5).

Kaczmarek atakuje, jednak na jego drodze wyrasta szczelna ściana (III set, 4:4).

Seria ciekawych obron po obu stronach siatki zakończona skutecznym atakiem lubinian (III set, 3:4).

Po ataku Tahta piłka obija blok. Dryja reaguje w obronie, jednak nieskutecznie. Piłka uderza w antenkę (III set, 1:2).

Po dziesięciominutowej przerwie znakomicie rozpoczyna seta Koumentakis (III set, 0:1).

Rzeszowianie królują dzisiaj w bloku! W dwóch partiach, gospodarze zatrzymali swoich rywali na siatce aż osiem razy, przy zaledwie dwóch skutecznych blokach przyjezdnych. Prym w tym elemencie wiedzie Marcin Możdżonek, który trzykrotnie uniemożliwił lubinianom zakończenie ataku.

Kąśliwa zagrywka Możdżonka utrudnia wyprowadzenie skutecznej akcji przyjezdnym. Po trzecim odbiciu lubinian piłka ląduje na aucie, a zatem przed nami trzeci set (II set, 25:16).

To powinna być akcja za dwa punkty! Tylu wymian, to jeszcze dzisiaj nie było. Szczęśliwie kończy Taht, który ustrzelił z drugiej linii Rossarda (II set, 23:16).

Kolejna ściana rzeszowskiego kolektywu. Na lewym skrzydle zatrzymany Koumentakis (II set, 23:14).

Wojtaszek nie poradził sobie z mocnym atakiem po prostej Kaczmarka, który zmieścił się pomiędzy antenką rękami blokujących (II set, 21:14).

Perrin wyskakuje z VI strefy do ataku i... na czystej siatce posyła piłkę w aut. Widać rozluźnienie w ekipie gospodarzy (II set, 19:12).

Zmiana w ekipie gości. Na boisko powraca Kaczmarek.

Cała hala szaleje po efektownym, pojedynczym bloku Rossarda (II set, 19:10).

Schmitt zagrywa. Piłka szybuje, szybuje i ląduje daleko na aucie (II set, 17:10).

Koumentakis myli się jednak w polu serwisowym (II set, 17:9).

Gunia fantastycznie na środku i przyjezdni odrabiają powoli straty (II set, 16:9).

Schmitt czujnie w bloku, jednak piłka ląduje na aucie i lubinianie mają kolejny punkt (II set, 16:8).

Tym razem Rossard zaserwował 121 km/h, jednak goście poradzili sobie z przyjęciem. Równie dobrze poradzili sobie w ataku, przerywając znakomitą serię rzeszowskiego przyjmującego (II set, 15:7).

115 km/h i mamy drugiego asa serwisowego! Cóż to była za zagrywka! (II set, 15:6).

Drugą przerwę wykorzystuje szkoleniowiec Cuprum.

Rossard szaleje w polu serwisowym. Goście pozostają bez szans (II set, 14:6).

Kolejna zmiana w ekipie z Lubina. Na boisku za Kaczmarka pojawia się Malinowski.

Chociaż Kaczmarek miał otwartą prostą, postanowił wybrać się po skosie i wyrzucił piłkę w aut (II set, 13:6).

Po skosie w tej akcji wybrał się Rossard (II set, 12:6).

Wyprowadzeni z równowagi goście zaczynają popełniać błędy własne (II set, 11:5).

Ponownie zagrywka Drzyzgi robi robotę. Tym razem w roli punktującego Schmitt (II set, 10:5).

Interweniuje szkoleniowiec z Lubina.

Po bombardującym serwisie Drzyzgi piłka wraca na stronę gospodarzy. Cuprum walczy ofiarnie w obronie, jednak nie są w stanie utrzymać piłki w grze (II set, 9:5).

Szybki zryw lubinian i po mocnym ataku Tahta mamy dwa punkty różnicy (II set, 7:5).

Zmiana w ekipie gości. Schodzi Pupart, zaś na boisku pojawia się Koumentakis.

Rzeszowianie rozpędzają się w ataku. Tym razem z prawego skrzydła kończy Schmitt (II set, 7:4).

Piekielnie mocna zagrywka Dryji daje kolejny punkt gospodarzom (II set, 6:4).

Po niedokładnej sypie do Johna Perrin, przyjmujący może tylko kiwnąć. Zdrapka okazuje się jednak skuteczna (II set, 4:3).

Początek seta zapowiada nam, że to również nie będzie łatwa partia (II set, 3:2).

Pupart znajduje miejsce pomiędzy rękami Schmitta a antenką (II set, 2:2).

Lubinianie nie radzą sobie z kąśliwą zagrywką Możdżonka (II set, 2:1).

Szybki odwet rzeszowian, którzy po ataku Schmitta zdobywają pierwszy punkt w tym secie (II set, 1:1).

Efektowny atak Guni otwiera drugiego seta (II set, 0:1).

Pojedynczy blok Rossarda kończy pierwszą odsłonę spotkania (I set, 26:24).

Przyjmujący szybko rehabilituje się i obija ręce przyjezdnych (I set, 25:24).

Rossard dostaje dokładną sypę na lewe skrzydło, jednak myli się i atakuje po antence (I set, 24:24).

Trener Kowal szybko interweniuje i prosi o czas.

Dawid Dryja ustrzelony przez Tahta, który w tym ataku wybrał się po skosie. Pierwsza piłka setowa wybroniona (I set, 24:23).

Ściana rzeszowskiego kolektywu zatrzymuje ofensywę z Lubina (I set, 24:22).

Malinowski, który zmienił Gunię w polu serwisowym wyrzuca piłkę dalko w aut (I set, 23:22).

Walka punkt za punkt! Na prawym skrzydle fantastycznym atakiem popisuje się Kaczmarek (I set, 22:22).

Cztery razy Pasy próbowały umieścić piłkę w boisku rywala. Dopiero punkt na konto gospodarzy zapisał Dryja (I set, 22:21).

Soczystego gwoździa wbija Gavin Schmitt (I set, 21:20).

Możdżonek nie poradził sobie w obronie i nie utrzymał na rękach mocnego ataku Kaczmarka (I set, 20:20).

Tym samym odpowiada Gavin Schmitt (I set, 20:19).

Rozpędzony Kaczmarek wykorzystuje ręce rzeszowian (I set, 19:19).

Drugi czas wykorzystuje trener gości.

Tym razem Rossard nie wstrzymał ręki w polu serwisowym. Lubinianie przyjęli piłkę, jednak w roli rozgrywającego widzieliśmy Pawła Ruska, który popełnił błąd podwójnego odbicia (I set, 19:18).

Cóż to był za atak! Michalski dostaje dokładną piłkę i popisuje się efektownym zbiciem (I set, 17:18).

Fantastyczny przerzut przez całe boisko do Kaczmarka, który z impetem umieszcza piłkę w boisku rywala (I set, 17:17).

Fabian Drzyzga zagrywa ii... as serwisowy rzeszowskiego rozgrywającego! (I set, 17:16).

Atakujący z Rzeszowa wbija piłkę w boisko rywali (I set, 16:16).

Kaczmarek ustrzelony! Udziakał przed autową zagrywką Dryji, jednak nie zdążył (I set, 15:15).

Gunia myli się w polu serwisowym (I set, 14:15).

Po ataku Perrin piłka obija blok i wychodzi w aut. Przyjezdni niegują decyzję sędziego prosząc o challenge, który okazuje się korzystny dla gospodarzy (I set, 13:13).

Piorunująca zagrywka Schmitta pozwala zniwelować stratę (I set, 12:12).

Przyjezdni nie dają sobie jednak wyrwać tej przewagi i w efektowny sposób punktują ze środka (I set, 10:12).

Tym razem Rossard odbiera w punkt, a Schmitt wykorzystuje ręce blokujących (I set, 10:11).

Trener Kowal szybko interweniuje i prosi o przerwę.

Rozbite przyjęcie rzeszowian! Po bombardującym serwisie Michalskiego gospodarze nie są w stanie wyprowadzić akcji (I set, 9:10).

Rossard wstrzymał rękę w polu serwisowym, co poskutkowało dokładnym przyjęciem lubinian. Szybka sypa na środek i przyjezdni mają kolejny punkt (I set, 9:9).

Fantastyczny blok rzeszowian, którzy nie pozwalają przedrzeć się Pupartowi na drugą stronę siatki (I set, 8:8).

Tym razem zagrywkę psuje przyjmujący z Lubina (I set, 7:8).

Co za czapa! Na prawym skrzydle zatrzymany Schmitt. Atakujący nie miał jednak zbyt wielkiego pola manewru po niedokładnym rozegraniu (I set, 6:7).

As serwisowy Łomacza! Piłka zatańczyłą na siatce i wylądowała w boisku gospodarzy (I set, 5:6).

Trzecia zepsuta zagrywka rzeszowian (I set, 5:5).

Znakomity serwis Guni! Rzeszowski libero ustrzelony mocną zagrywką (I set, 4:4).

Kolejna pomyłka w polu serwisowym rzeszowian (I set, 4:3).

Tym razem Kaczmarek pomylił się na prawym skrzydle i wyrzucił piłkę daleko w aut (I set, 4:2).

Schmitt wszedł w pole serwisowe i.. popełnił pierwszy błąd w tym spotkaniu (I set, 2:2).

Przerzut za plecy do Kaczmarka, który w tej akcji wybrał się po skosie (I set, 1:1).

Na rozpoczęcie pierwszej partii - znakomity atak Możdżonka (I set, 1:0).

Sprawiedliwymi dzisiejszego spotkania będą Marcin Herbik oraz Magdalena Niewiarowska. Rozpoczynamy!

Wyjściowe składy: Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Dryja, Rossard, Schmitt, Możdżonek, Perrin, Wojtaszek (libero); Cuprum Lubin: Łomacz, Michalski, Kaczmarek, Pupart, Gunia, Taht, Rusek (libero).

Gospodarze do dzisiejszego meczu przystępują po porażce w Lidze Mistrzów. W rozgrywkach krajowych w ostatnim pojedynku odnieśli jednak zwycięstwo, pokonując 3:1 PGE Skrę Bełchatów.

Lubinianie obecnie lokują się na szóstej pozycji w tabeli z dorobkiem trzydziestu ośmiu punktów. W ostatnim meczu przyjezdni ulegli w pięciosetowym boju MKSowi Będzin.

Serdecznie witamy z rzeszowskiego Podpromia, gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie pomiędzy Asseco Resovią a drużyną Cuprum Lubin.