Kto wygra mecz?

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE na naszym portalu WP SportoweFakty.pl

MVP: Bartosz Filipiak

Efektowny blok Filipiaka kończy dzisiejsze starcie! (V set, 11:15).

Bielszczanie przyjmują na drugą stronę co wykorzystują przyjezdni. Łuczniczka ma piłkę meczową (V set, 10:14).

Bydgoszczanie tylko czekali na siatce na Janeczka. Już tylko dwa oczka dzielą ich od zwycięstwa (V set, 10:13).

Yudin znakomicie odebrał i równie fantastycznie zakończył akcję (V set, 10:12).

Katić robi prezent gospodarzom i zagrywa w siatkę (V set, 10:11).

O drugą przerwę prosi trener BBTSu.

Zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisko powraca Vemić.

Znakomita obrona Czunkiewicza! Cóż za zagranie. Chociaż piłka przechodzi na stronę gospodarzy, to jednak mamy punkt dla Łuczniczki, bowiem w ataku myli się Bartos (V set, 9:10).

Tie-break jak i całe starcie dają niezwykłe emocje kibicom. Punkt za punkt, atak za atakiem! Cóż za widowisko (V set, 8:8).

Jurkiewicz bez szans w starciu z Grzechnikiem, a zatem mamy zmianę stron (V set, 8:7).

Dokładne rozegranie do Filipiaka, który bez większych problemów radzi sobie z blokiem gospodarzy (V set, 7:7).

Nowakowski robi robotę! Przy takich atakach defensywa BBTSu nie ma za wiele do powiedzenia (V set, 6:6).

Yudin rozpędza się i zdobywa kolejny punkt dla swojej ekipy (V set, 5:5).

Błąd w polu serwisowym Jurkiewicza (V set, 5:4).

Tym razem Jurkiewicz zrehabilitował się za wcześniejszą akcję i popisał się skuteczną zdrapką (V set, 4:3).

Jurkiewicz tuż obok bloku jednak myli się i posyła piłkę w aut (V set, 4:2).

Cóż za obrona Bartosa! Niestety bielszczanie oddają piłkę za darmo bydgoskiej ekipie a Ci posyłają w ich stronę bombardującą piłkę (V set, 2:2).

Znakomita obrona bielszczan, jednak.. gospodarze wpadają w siatkę. (V set, 1:1).

Pierwszą swoją okazję w kontrze wykorzystują gospodarze po pewnym ataku Kwasowskiego (V set, 1:0).

Gromadowski obija ręce Bartosa i przed nami tie-break! Cóż za emocjonujące spotkanie! (IV set, 17:25).

Jedna z ciekawszych akcji meczu! Bobrowski fantastycznie w obronie, jednak piłka wędruje na stronę bielszczan, którzy skutecznie wybierają się po skosie (IV set, 17:24).

Bydgoszczanie wpadają w siatkę (IV set, 16:23).

Kwasowki znalazł miejsce tuż obok bloku i posłał bombardującą piłkę w stronę Łuczniczki (IV set, 15:23).

Mariusz Gaca punktuje na środku (IV set, 14:22).

Zmiana w ekipie gospodarzy. Siek w miejsce Grzechnika.

Podwójna zmiana w ekipie gości. Wchodzą ponownie Gromadowski oraz Sieńko.

Nowakowski nie wstrzymuje ręki na środku i.. co to był za atak! (IV set, 13:21).

Yudin nic nie robi sobie z podwójnego bloku bielszczan. Znajduje dziurę w ścianie BBTSu i umieszcza piłkę w boisku rywala (IV set, 12:20).

Ciasno po skosie wybiera się Bartos. Jak on zmieścił taką piłkę?! (IV set, 12:19).

Bieńkowski zagrywa piłkę bezpośrednio w boisku siatkarzy z Bydgoszczy (IV set, 11:19).

Piłka po zagrywce Katicia niefortunnie odbija się od taśmy i utrudnia przyjęcie gospodarzom. Rozproszeni bielszczanie mają trudności z wyprowadzeniem ataku, co wykorzystuje Jurkiewicz stawiając skuteczny blok (IV set,9:19).

Szybka interwencja Makowskiego.

Ponownie Gryc na czystej siatce rozbija bydgoską defensywę (IV set, 9:17).

As serwisowy Grzechnika! Gospodarze budzą się i powoli powracają do gry (IV set, 8:17).

Skutecznie w wolne pole z drugiej linii posyła piłkę Paweł Gryc (IV set, 7:17).

Grzechnik bardzo mocno, jednak posyła piłkę w aut (IV set, 6:16).

Jurkiewicz asekuracyjnie na sypie i.. posyła piłkę do Filipiaka który pewnie kończy akcję (IV set, 6:15).

Siatkarze BBTSu popełniają błąd za błędem, oddając darmowe punkty swoim rywalom (IV set, 5:13).

Pierwszy skuteczny blok bielszczan w tym secie. Katić nie daje rady przedrzeć się na drugą stronę siatki (IV set, 4:12).

Dziewięciopunktowa przewaga Łuczniczki po zepsutym serwisie Bartosa (IV set, 3:12).

Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Na boisku pojawia się Bieńkowski oraz Gryc.

Rozwścieczony Janeczek popełnia błąd w ataku (IV set, 2:11).

Katić robi prezent gospodarzom i posyła zagrywkę w aut (IV set, 2:9).

Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Vemić, zaś pojawia się Bartos.

Fantastyczna seria Katicia! Kolejna punktowa zagrywka przyjmującego (IV set, 1:9).

O drugą przerwę prosi Chudik.

Zza linii 9. metra piłkę bezpośrednio w boisko przeciwników posyła Katić (IV set, 1:8).

Katić posyła piorunującą zagrywkę, która powraca na stronę Łuczniczki. Wykorzystuje to Yudin i wbija soczystego gwoździa w boisku rywali (IV set, 1:7).

Przerwa dla szkoleniowca BBTSu.

Bydgoszczanie znakomicie rozpoczęli tego seta. Dodatkowo pomagają im w tym gospodarze, którzy mylą się w ataku, posyłając piłkę daleko w aut (IV set, 1:6).

No cóż, szybko zainterweniował na to szkoleniowiec BBTSu i na boisko wprowadził Kwasowskiego.

Lipiński huknął z impetem piłkę, jednak przekroczył przy tym linię 3. metra (IV set, 1:4).

Bydgoszczanie ofiarnie rzucili się w pogoń za piłką, niestety nieskutecznie (IV set, 1:2).

Błąd w polu serwisowym Lipińskiego rozpoczyna czwartą partię (IV set, 0:1).

Storożiłow efektownie kiwa z przechodzącej piłki i tym samym kończy trzecią odsłonę spotkania (III set, 25:22).

Bydgoszczanie jeszcze walczą. Szybka sypa do Nowakowskiego i to kolejna wyratowana piłka setowa (III set, 24:22).

Słabe przyjęcie gospodarzy. BBTS wyprowadza jednak atak, który w efektowny sposób kończy Janeczek (III set, 24:21).

Szczurek dogrywa dokładnie do Filipiaka a ten pewnie obija blok BBTSu (III set, 23:21).

Czas dla Łuczniczki Bydgoszcz.

Kamil Kwasowski wykorzystuje przechodzącą piłkę i z impetem wbija ją w boisku rywala (III set, 22:20).

Na lewym skrzydle Jurkiewicz powstrzymuje blokiem przyjmującego BBTSu (III set, 20:19).

Świetne wejście Filipiaka, który z na prawym skrzydle obija ręce swoich rywali (III set, 19:18).

BBTS również przeprowadza małe zmiany. Schodzi Lipiński, zaś na boisku pojawia się Kwasowski.

Powrotna zmiana w drużynie gości. Na boisku znów widzimy Szczurka oraz Filipiaka.

Atakujący z Bydgoszczy skutecznie po rękach Janeczka (III set, 18:17).

Gospodarze nie pozostają bierni i odpowiadają mocnym atakiem ze środka (III set, 18:16).

Gromadowski dostaje pierwszą piłkę w tym secie i zdobywa kolejny punkt dla swojej drużyny (III set, 17:16).

Tym razem Katić nie był w stanie powstrzymać rozpędzonego Janeczka (III set, 17:15).

Przerwa dla gospodarzy.

Ponownie blok z Katiciem w roli głównej. Łuczniczka powoli odrabia straty (III set, 16:15).

Bielszczanie atakują i.. Katić stawia szczelny mur (III set, 16:14).

Podwójna zmiana w ekipie gości. Schodzą Szczurek oraz Filipiak, zaś na boisku pojawiają się Gromadowski i Sieńko.

Storożiłow biegł, biegł, jednak niedobiegł... Lipiński skuteczni obija blok gości (III set, 16:12).

W polu serwisowym myli się Vemić (III set, 15:12).

Niedokładne rozegranie do Vemicia, ten jednak świetnie sobie radzi i posyła skuteczną zdrapkę tuż za blok bydgoszczan (III set, 14:11).

Łuczniczka szarpie, szarpie, jednak ciągle nie może dogonić swoich rywali. W dodatku po raz kolejny mylą się w polu serwisowym (III set, 13:10).

Autowa zagrywka Szczurka i kolejny punkt dla gospodarzy (III set, 12:9).

Lipiński liczył, że i tym razem przebije się przez bydgoską ścianę, jednak pod siatką czujnie zachował się Katić (III set, 11:8).

Próbował Grzechnik, jednak nieskutecznie. Dopiero Yudin znalazł dziurę w bloku i umieścił piłkę w boisku rywali (III set, 10:7).

O przerwę prosi trener Makowski.

Czunkiewicz znakomicie wybronił piłkę, jednak Łuczniczka nie była w stanie wyprowadzić akcji. Kontrę wykorzystują bielszczanie, którzy pewnie atakują z prawego skrzydła (III set, 10:6).

Lipiński od połowy drugiego seta znakomicie czuje się na boisku. Jak nie atak to skuteczny blok. Tym razem przyjmujący zatrzymuje na lewym skrzydle Katicia (III set, 8:6).

Powtórka sprytnej akcji rozgrywajęcego BBTSu. Bydgoszczanie nie spodziewali się takiego zagrania (III set, 6:5).

Storożilow sprytnie kiwa z drugiej piłki (III set, 5:4).

Rozpędzony Yudin przebija się przez blok BBTSu (III set, 4:4).

Jurkiewicz ze środka posyła piłkę w sam narożnik boiska (III set, 3:3).

Rozzłoszczeni bydgoszczanie punktują ze środka (III set, 3:1).

Silna zagrywka Grzechnika rozbija bydgoską defensywę (III set, 3:0).

Skuteczny atak Vemicia otwiera trzecią partię spotkania (III set, 1:0).

Dotychczas najlepiej punktującym siatkarzem jest Bartosz Janeczek. Atakujący zapisał na swoje konto 15 "oczek", atakując z 61 proc. skutecznością.

Autowy atak Filipiaka kończy drugą partię spotkania. Przed nami dziesięciominutowa przerwa (II set, 25:16).

Nietypowa reakcja sędziego pierwszego, który odgwizduje piłkę rzuconą w odbiorze przyjmującego z BBTSu (II set, 23:16).

Od kilku akcji widzimy Lipiński-show! Tym razem przyjmujący ustrzelił swoją zagrywką Rohnkę (II set, 22:14).

Gospodarze w tej partii są nie do zatrzymania. Bydgoska obrona nie radzi sobie z piorunującymi atakami posyłanymi przez siatkarzy BBTSu (II set, 21:14).

Lipiński liczył na to, że powtórzy swoje zagranie, jednak tym razem rozminął się z blokującymi (II set, 20:14).

Wysoki potrójny blok bydgoszczan nie straszny Lipińskiemu, który z impetem obija ręce swoich przeciwników (II set, 19:13).

Yudin dostaje dokładną piłkę na lewe skrzydło, jednak na drodze staje mu Storożiłow, który zatrzymuje swojego rywala na siatce (II set, 18:12).

Trener Makowski wykorzystuje drugą przerwę.

Przyjezdni znów oddają punkt gospodarzom popełniając błąd w polu serwisowym (II set, 17:12).

Z wysokiej piłki pewnie atakuje Filipiak (II set, 16:12).

Sieńko nie utrzymał na rękach mocnego ataku Vemicia (II set, 16:11).

Gsopodarze bronią bombardujący atak Filipiaka, jednak między czasie popełniają błod dotknięcia siatki (II set, 15:10).

Rohnka popełnia błąd w polu serwisowym (II set, 15:9).

Lipiński wyskakuje do ataku, jednak popełnia błąd przekroczenia linii 3. metra (II set, 14:9).

Kolejna zmiana w zespole gości. Schodzi Szczurek, zaś pojawia się Sieńko.

Nieporozumienie w obronie bydgoskiego kolektywu. Kiwka Janeczka wpada w sam środek boiska pod nogi libero Łuczniczki (II set, 14:7).

Rozpędzona ofensywa gospodarzy nie do zatrzymania! Tym razem z lewej flanki Vemić (II set, 13:7).

Z boiska schodzi Sacharewicz zaś pojawia się Jurkiewicz.

Co za blok! Na środku zatrzymany Sacharewicz (II set, 12:6).

Seria zepsutych zagrywek po obu stronach siatki (II set, 11:6).

Goście nie radzą sobie z wyprowadzeniem ataku, co wykorzystuje BBTS. Grzechnik posyła mocną piłkę w sam narożnik boiska (II set, 10:5).

Co się stało z przyjęciem bydgoszczan? Po słabym odbiorze, przyjmujący Łuczniczki zatrzymany na siatce (II set, 9:4).

Zmiana w zespole gości. Schodzi Katić, zaś pojawia się Rohnka.

O przerwę prosi szkoleniowiec Łuczniczki.

Storozhylov z drugiej piłki posyła sprytną kiwkę w stronę swoich rywali (II set, 7:4).

Na czystej siatce myli się przyjmujący z Bydgoszczy posyłając piłkę daleko w aut (II set, 6:4).

Grzechnik poczekał i zatrzymał indywidualnie Nowakowskiego(II set, 5:4).

Niesamowity atak Nowakowskiego. Środkowy wbija soczystego gwoździa w boisko gospodarzy (II set, 3:4).

Skuteczny atak Janeczka po bloku (II set, 3:3).

Fatalne dogranie Łuczniczki na siatkę, jednak pojedynczy blok Filipiaka daje punkt przyjezdnym (II set, 2:2).

Drugi set rozpoczyna błędem serwisowym Lipiński (II set, 0:1).

Błąd w ataku Janeczka. Sędzia liniowy pokazuje aut, jednak sędzia pierwszy neguje jego sygnalizację. Szybka reakcja Makowskiego, który prosi o challenge i ma rację! Łuczniczka zwycięża pierwszą partię (I set, 29:31).

Szybka piłka do Nowakowskiego, który z impetem posyła piłkę w boisko rywali (I set, 29:30).

Chociaż pierwszą piłkę rozgrywający Łuczniczki posłał nie w tempo, to jednak bydgoszczanie mają kolejną kontrę i.. na lewym skrzydle kończy Yudin (I set, 28:29).

Przyjezdni nie radzą sobie z piorunującym atakiem Janeczka (I set, 28:28).

Bielszczanie nie radzą sobie z przyjęciem zagrywki Filipiaka. Piłka setowa dla przyjezdnych (I set, 27:28).

Mur Nowakowskiego zatrzymuje na prawym skrzydle atakującego BBTSu (I set, 27:27).

Koziura fantastycznie w defensywie, broni atak Nowakowskiego, niestety blokujący opadając wpadają w siatkę (I set, 26:26).

Zmiana w ekipie przyjezdnych. Za Gromadowskiego wchodzi Filipiak.

Bardzo długa i waleczna akcja w wykonaniu obu ekip, zakończona błędem w ataku Gromadowskiego (I set, 26:25).

Piłka setowa dla gospodarzy jednak... bielszczanie posyłają zagrywkę w siatkę (I set, 25:25).

Ściana gospodarzy z Janeczkiem w roli głównej! Efektownie zatrzymany Katić (I set, 25:24).

Po słabym przyjęciu bydgoszczanie trzy razy musieli podchodzić do ataku, aby w końcu przebić się na drugą stronę. Skuteczny na lewym skrzydle Yudin daje piłkę setową Łuczniczce (I set, 23:24).

Fatalna pomyłka Janeczka. Atakujący liczył, że obije ręce blokujących, jednak nie trafił i posłał piłkę daleko na aut (I set, 22:23).

Szybka piłka do Nowakowskiego i.. znów mamy remis. Zapowiada się nerwowa końcówka (I set, 22:22).

O czas prosi trener Makowski.

Powtórka sprzed kilku akcji. Gromadowski huknął, jednak piłka wylądowała daleko na aucie (I set, 22:21).

Wyrównuje wynik Bartosz Janeczek (I set, 21:21).

Gromadowski rozpędził się do tego ataku, uderzył po prostej i... piłka wylądowała na aucie (I set, 20:20).

Walka środkowych, którą pewnie wygrywa Nowakowski (I set, 19:20).

Po skutecznym ataku Lipińskiego z lewej flanki na tablicy wyników widzimy remis (I set, 19:19).

Tym razem o przerwę prosi trener z Bydgoszczy.

Sędzia odgwizduje podwójne odbicie Pawła Szczurka (I set, 17:19).

Po dokładnym przyjęciu piłka powędrowała do Sieka, który z impetem huknął w obronę rywali (I set, 16:19).

Drugi czas wykorzystuje szkoleniowiec gospodarzy.

Gromadowski nie wstrzymuje ręki w dzisiejszym spotkaniu i posyła bombardujące ataki w stronę BBTSu (I set, 15:19).

Bielszczanie ustawiają blok na Gromadowskim, jednak tracą punkt wpadając w siatkę (I set, 15:18).

Sprytnie na prawej stronie siatki Gromadowski wykorzystuje ręce blokujących (I set, 15:17).

Bydgoski atakujący szybko odpowiada skutecznym zbiciem (I set, 14:16).

Rozpędzony Janeczek z prawego skrzydła trafia prosto w boczną linię boiska (I set, 14:15).

Interwencja trenera BBTSu.

As serwisowy Szczurka! Łuczniczka po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzi na prowadzenie (I set, 13:14).

Po znakomitej obronie bydgoszczan, na środku spisał się Sacharewicz (I set, 13:13).

Fatalnie spisują się w polu serwisowym obie drużyny. Czyżby dzisiaj planowali osiągnąć rekord w liczbie zepsutych zagrywek? (I set,12:12).

Znakomita kiwka Yudina. Przyjmujący sprytnie posłał piłkę tuż za blok (I set, 11:11).

Niestety atakujący Łuczniczki również dorzuca zepsutą zagrywkę do puli (I set, 11:10).

Yudin z lewej flanki skutecznie obija ręce bielszczan (I set, 10:10).

Co się dzieje? Festiwal zepsutych zagrywek z obu stron trwa (I set, 9:9).

Katić również nie może wstrzelić się zagrywką (I set, 9:8).

Gromadowski wysoko nad blokiem posłał piłkę prosto w boisko rywala (I set, 8:8).

Początek seta obfituje w błędy w polu serwisowym. Tym razem mylą się bielszczanie (I set, 7:7).

Fantastyczna obrona bydgoszczan pozwoliła im na pozostanie w grze, a skuteczny blok Sacharewicza zakończył całą akcję (I set, 6:6).

Nowakowski rozminął się z piłką w ataku, jednak po chwili zrehabilitował się skutecznym blokiem (I set, 6:5).

Rozpędzony Yudin już czekał w powietrzu na piłkę (I set, 6:4).

Efektowny blok na Nowakowskim (I set, 5:3).

Lipiński fantastycznie radzi sobie z blokiem bydgoszczan (I set,4:2).

Rozegranie na prawe skrzydło i.. Janeczek przedziera się na drugą stronę siatki (I set, 3:2).

Janeczek odpowiada dokładnie tym samym (I set, 2:2).

Bydgoszczanie psują zagrywkę (I set,  2:1).

W pierwszym ataku od razu uruchomiony Grzechnik (I set, 1:0).

Dzisiejsze spotkanie poprowadzą Piotr Skowroński oraz Marek Heyducki. Rozpoczynamy!

Wyjściowe składy: BBTS Bielsko-Biała: Storożiłow, Grzechnik, Vemić, Janeczek, Siek, Lipiński, Koziura (libero); Łuczniczka Bydgoszcz: Szczurek, Nowakowski, Katić, Gromadowski, Sacharewicz, Yudin, Czunkiewicz (libero).

Siatkarze kończą już swoją rozgrzewkę i za moment poznamy wyjściowe składy.

Przyjezdni w tym sezonie wygrali zaledwie trzy spotkania, w tym jedno z BBTSem. Wówczas bydgoszczanie w trzech partiach rozprawili się z dzisiejszym rywalem.

Trudno wskazać faworyta dzisiejszej rywalizacji. Obie ekipy plasują się kolejno na trzynastym i czternastym miejscu w tabeli. Jedno "oczko" wyżej lokują się gospodarze, którzy w ostatnim meczu musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla.

Witamy serdecznie z Hali pod Dębowcem gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się spotkanie 20. kolejki PlusLigi pomiędzy BBTSem Bielsko-Białą a Łuczniczką Bydgoszcz.