• 20 : 25
  • 25 : 22
  • 21 : 25
Kto wygra mecz?

Julien Lyneel po raz drugi trafia zagrywką, tym razem nie radzi sobie z nią Martyniuk i kończy to mecz.

Julien Lyneel trafia zagrywką w sam róg boiska. Rosjanie sprawdzają tę akcję, ale piłka była oczywiście w polu

W ataku z drugiej linii myli się Trevor Clevenot

Stephane Boyer myli się w ataku

Julien Lyneel kończy atak

Czas dla Rosjan, posypała się nieco ich gra

Najpierw błąd popelniają Rosjanie, a teraz punkt dokłada zagrywką Stephane Boyer

Dłuższa wymiana, żadna z drużyn nie była w stanie skończyć swojej akcji, aż udało się to Rosjanom

Proste błędy pognębiły Francuzow. Teraz z trudem plas kończy Clevenot

Czas zadziałał, atak kończy Żygałow

Kontrę kończy Stephane Boyer. O czas prosi trener Szlapnikow

Problemy  Rosjan z zagrywką Lyneela, Birjukow w obronie przebija piłkę na drugą stronę w aut

Efektownie atakuje Jegor Kliuka

W ataku przypomina o sobie Julien Lyneel

Le Goff rewanżuje się Wlasowowi pojedyńczym blokiem

Clevenot chociaż wrzucony w siatkę, skutecznie przepycha piłkę

Kliuka efektownie z drugiej linii. A wszystko zacęło się od dobrej zagrywki Żygałowa. O czas prosi trener reprezentacji Francji.

Atak Birjukowa podbity, ale w kontrze Boyer zostaje zablokowany przez Wlasowa

Nicolas Le Goff nadział się na blok rywala. Tym razem o czas prosi Laurent Tillie

Dłuższa wymiana, dobry wyblok i wystawa przez całe boisko Toniuttiego pozwoliły Francuzom zakończyć akcję zwycięsko. Czas dla Rosjan

Zablokowany atak z drugiej linii Egora Kliuki

Trevor Clevenot dostał dobrą piłkę i pewnie przepchnął ją poprzez blok rywala

U Francuzów też dużo akcji środkiem dzisiaj nie oglądamy, w roli głównej w tej akcji Kevin Le Roux.

Tak skuteczny do tej pory Julien Lyneel, pomylił się w ataku. Francuzi proszą o wideoweryfikację, ale piłka nie dotknęła bloku

Wymiana ciosow z obu stron, najpierw kończy Biriukow, teraz "odwdzięcza się" Boyer

Stephane Boyer posyła atak poza boisko

To nie było dobre miejsce do ataku piłki, próbował ją ratować Clevebot, ale znów zostaje zablokowany

Tym razem Rosjanie zatrzymują trójblokiem atak Clevenot

Kłopotów Rosjan z pierwszą akcją ciąg dalszy, dostają jednak drugą szansę i Kliuka kończy atak

Ataki ze środka to dzisiaj rzadkość w wykonaniu Rosjan. Teraz piłkę dostaje Wlasow i ją kończy

Francuzi nie poradzili sobie z tą bombą na zagrywce Maksima Żigałowa

To nie pierwsza w dzisiejszym meczu skuteczna kiwka Toniuttiego

Dłuższa wymiana, którą kończy skuteznym minięciem Trevor Clevenot

Może i Stephane Boyer nie był za bardzo widoczny w tym secie, ale kończy piłkę setową.

Rosjanie mieli szansę na punkt po podbiciu ataku Clevenot, Biriukow posyła piłkę w siatkę

Żigałow zrehabilitował się za akcję sprzed paru minut, skończył pewnie atak

Żigałow nie radzi sobie z blokuiem rywala. O drugi czas prosi trener reprezentacji Rosji

Nawet jeżeli w pierwszej akcji nie skończy Boyer, Francuzi mogą być pewni, że w dobitce piłkę skończy Lyneel

Co też dzisiaj wyczyna Julien Lyneel, sprytnie znajduje dziurę w rosyjskim bloku

Kolejny punkt dla swojej drużyny zdobywa Kliuka sprytną kiwką

Kolejna punktowa zagrywka Francuzów, tym razem autorem Trevor Clevenot

Dłuższa akcja, która zaczęła się od dobrej zagrywki Rosjan. Kończy ją skutecznym atakiem Biriukow

Le Goff popisuje się pięknym pojednyczm blokiem

Lyneel serwuje kolejnego asa, o czas prosi trener Siergiej Szlapnikow

Julien Lyneel do skutecznego ataku, dołożył teraz punktową zagrywkę

Kolejny skuteczny atak Juliena Lyneela

Efektowny atak Juliena Lyneela ze skrzydła

Dobry poczatek Rosjan, dokładają w tej akcji punktową zagrywkę

Tym razem Clevenot radzi sobie na siatce, mimo nie najlepszej piłki.

Kolejny skuteczny blok Rosjan w tym secie, tym razem zatryzmany Trevor Clevenot

Kontrę kończy Denis Biriukow, pomógł mu w tym blok rywala.

Sprytnie piłkę na siatce przepycha Trevor Clevenot

Rosjanie w drugiej partii również zaczynają od własnych błędów.

Skuteczny atak Biriukowa chwilowo odwlekł moment zakończenia seta, ale w chwilę później w kontrze pomylił się Kliuka (I set, 13:25)

Z lewego skrzydła szybką piłkę kończy Julien Lyneel

Rosjanie blokują atak Boyera.

Kliuka kończy atak z drugiej linii.

Sprytna kiwka Benjamina Toniuttiego zapewnia jego drużynie kolejny punkt. O czas prosi trener reprezentacji Rosji (I set, 9:22)

Rosjanie wreszcie skutecznie, Maksim Żigałow kończy kontrę.

Kevin Le Roux punktuje bezpośrednio z zagrywki

Jegor Kliuka posyła atak w aut. To właśnie ogromna liczba błęódw jest jedną z przyczyn wysokiego prowadzenia Francuzów

Skutecznie ze środka Kevin Le Roux

Składy wyjściowe:

Rosja: Własow, Kowalew, Biriukow, Żigałow, Kliuka, Kurkajew, Martyniuk (libero)

Francja: Toniutti, Boyer, Clevenot, Lyneel, Le Roux, Le Goff, Grebennikov (libero)

Przepraszamy za problemy techniczne z relacją.

Oba zespoły dobrze rozpoczęły tegoroczną Ligę Światową. Trójkolorowi wygrali 3:0 z Bułgarią. W takim samym stosunku setów Rosjanie pokonali reprezentację Argentyny.

Zgodnie z planem spotkanie rozpocznie się o godz. 18:10.

Serdecznie witamy i zapraszamy na śledzenie relacji live z meczu Rosja - Francja rozgrywanego w ramach Ligi Światowej.