Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje prosto z boisk Ligi Światowej

Ale nie na długo. Francuzi wygrywają 3:1. I nadal są niepokonani!!

Dla Amerykanów to ostatni dzwonek w tym meczu

Amerykanie muszą wrzucić wyższy bieg, inaczej to ostatni set tego meczu

Boyer obił pojedynczy blok

Dojrzały atak Patcha - dziurą potrójnego bloku

As Boyera

Patch był w trudnej sytuacji, do tego Francuzi skoczyli potrójnym blokiem. Zadecydowały ręce Clevenota

Ładny i co najważniejsze - skuteczny atak ze środka

Cóż za pojedynczy blok Defalco!

Amerykanie znów psują zagrywkę. Jeśli chcą doprowadzić do tie-breaka, to powinni popełniać mniej błędów

Patch wybija piłkę po bloku

Amerykanie ambitnie zawalczyli o tę piłkę, ale z kontrą Boyera nie mieli już szans

Sporną sytuację rozstrzygnął challenge. Boyer uderzył tak, że piłka była styczna z linią boczną! Dobry celownik czy czysty przypadek?

Le Goff wyczuł kiwkę Christensona, ale po jego rękach piłka wyszła na aut

Patch nie skończył ataku, a w bloku nie przełożył dobrze rąk - punkt dla Francji

Czas dla Amerykanów

Przez moment było niebezpiecznie. Po bloku Christenson upadł na boisko, ale na szczęście nic mu się nie stało

Sander ponad blokiem. Ten atak mógł zrobić wrażenie

Speraw zadowolony z akcji swoich podopiecznych, nagrodził ich skromnymi brawami

Delfaco ładnie i skutecznie, obok bloku

Amerykanie zwieńczyli dzieło. W meczu jest remis 1:1.

Grebennikov skutecznie i spokojnie gra w obronie, czego nie można powiedzieć o jego kolegach w ataku

Swobodny atak Sandera. Jeśli Francuzi się nie przebudzą, niedługo będzie 1:1 w setach

Autowy atak Patcha. Francuzi wciąż mają szansę na odwrócenie losów seta

Amerykanie dostali piłkę "za darmo", ale ją zmarnowali. Szybko się to zemściło, kończy atak Boyer

Le Roux przez środek to (zazwyczaj) niezawodna broń Francuzów

Szybka wymiana uprzejmości w postaci zepsutych zagrywek

Zepsuta zagrywka i na przerwie technicznej prowadzi USA

Póki co inicjatywa należy do Amerykanów

Tym razem to Francuzi nie poradzili sobie z przyjęciem zagrywki

Atomowa zagrywka Le Roux. Kto jak kto, ale on potrafi posłać piłkę nie do przyjęcia

Czy Amerykanie doprowadzą do remisu 1:1?

I koniec. Szybki finisz daje Francuzom prowadzenie

Patch nie kończy tak łatwo swoich ataków, rywale czują go w obronie

O czas poprosił trener Francuzów. Może jeszcze być ciekawie w tym secie

Amerykanie przerywają swoją złą passę. Ale czy jeszcze coś zdziałają w tym secie?

Patch w aut i sytuacja Amerykanów jest coraz gorsza

Obrona plus skuteczna kontra daje prowadzenie Francji

Co za kontra Francuzów! Le Roux uderzył co sił, trafiając w środek pola

Sprytna kiwka Boyer, w środek, w "martwe pole"

Autowa zagrywka Le Roux

Wyjściowy skład reprezentacji Francji: Clevenot, Toniutti, Lyneel, Roux, Boyer, Le Goff, Grebennikov (libero).

Wyjściowy skład reprezentacji USA: Sander, Christenson, McDonnell, Patch, Defalco, Smith, Shoji (libero).

Dotychczas w Pau Amerykanie pokonali 3:0 Włochów i 3:0 Rosjan. Natomiast Francuzi wygrali 3:1 Rosjan i 3:1 Włochów.

Początek meczu przewidziany na godzinę 18:50.

Aktualnie w Pau rozpoczęła się rozgrzewka na siatce.

Pierwsze dzisiejsze spotkanie w Pau (Włochy -  Rosja 2:3) zakończyło się dopiero po tie-breaku, więc mecz Francji z USA jest opóźniony.

Jak dotąd Francja jest jedyną niepokonaną drużyną w I Dywizji LŚ. Dziś może poprawić ten bilans na 6-0.

We francuskim Pau gospodarze zmierzą się z Amerykanami. Miano faworyta należy do Francuzów, gdyż USA rozpoczęło tegoroczną LŚ falstartem.