Na dłonie rywali nadział się Grzegorz Bociek i jest remis!

Długa wymiana dla miejscowych, po tym jak blok rywali obił Żaliński

Tuż przed setbolem gości o czas poprosił Robert Prygiel

O challenge poprosił jeszcze Lebedew, doszukując się autowego ataku rywali

Najważniejsze piłki Masny kieruje oczywiście do Boćka

Zmiana w na boisku schodzi:Krzysztof Rejno wchodzi:Mateusz Malinowski.

Zmiana w na boisku schodzi:Arshdeep Dosanjh wchodzi:Michał Masny.

Zmiana w na boisku schodzi:Michał Masny wchodzi:Arshdeep Dosanjh.

Dzisiejszy mecz długimi fragmentami przypomina bezpośrednie starcie Żalińskiego z Boćkiem, teraz punktował ten drugi

Przerwę wziął Mark Lebedew

Z sytuacyjnej piłki bardzo dobrze uderzył Wojciech Żaliński, ponownie dając remis

O przerwę poprosił Robert Prygiel

Po bloku na Żalińskim prowadzenie gości wzrasta

Nie tylko blok na Portugalczyku, ale i dotknięcie siatki przez przyjezdnych dają kolejny punkt Czarnym

Zablokowany Alexandre Ferreira i ponownie na tablicy wyników mamy remis

Nie skończył ataku Żygałow, a Bociek pokazał mu, jak to się robi

Wojciech Żaliński jest niekwestionowanym liderem radomian w tym meczu

Bardzo wyrównane otwarcie czwartej partii, żadnej z drużyn nie udaje się odskoczyć na więcej niż punkt

I skrzydłowy Czarnych stawia kropkę nad "i", finalizując kontratak

Przyjmujący gospodarzy bierze sprawy w swoje ręce w końcówce

Przyjął i skończył Żaliński, będziemy świadkami walki na przewagi

Autowa zagrywka Hubera

Czas dla Lebedew

Asem serwisowym popisał się Tomasz Fornal i będziemy mieli olbrzymie emocje w końcówce

Zmiana w na boisku schodzi:Kamil Kwasowski wchodzi:Wojciech Żaliński.

Zmiana w na boisku schodzi:Maksim Żygałow wchodzi:Michał Filip.

Tym razem aut po zagrywce atakującego

As serwisowy Rosjanina

Kompletnie stanęli Czarni, którzy nie są w stanie przedrzeć się na drugą stronę siatki - zablokowany Żygałow

O drugą przerwę poprosił trener Wojskowych

Ferreira skończył kontratak

Grzegorz Bociek posłał petardę na drugą stronę, siejąc spustoszenie w szeregach przyjmujących

Przerwę wykorzystuje Robert Prygiel

I znowu remis, tym razem po zbiciu Ferreiry

Trener Czarnych miał rację, biorąc challenge

Autowy atak Fornala pokazali sędziowie

Najdłuższa wymiana w tym spotkaniu padła łupem gości, broniący obu drużyn uwijali się jak w ukropie

Bezpośrednio w aut skierował piłkę Bociek

O przerwę poprosił Mark Lebedew

As serwisowy Żalińskiego

W ostatnich minutach punkty zdobywają zawiercianie, tyle że przy tym sporo... na korzyść Czarnych, popełniając własne błędy

Gospodarze wyszli z opresji obronną ręką, a w trudnej sytuacji skończył atak Fornal

Asem serwisowym popisał się Grzegorz Bociek

Początek trzeciego seta bardzo wyrównany

As serwisowy Ferreiry kończy tę partię i w całym meczu mamy remis

Goście dzielą i rządzą na parkiecie radomskiej hali

Ferreira niedokładnie przyjął, ale skończył atak

Sprawdza tę akcję Lebedew, doszukując się dotknięcia siatki w pierwszej części akcji

Nadzieję w serca kibiców Czarnych wlał jeszcze Żaliński

Zmiana w na boisku schodzi:Michał Filip wchodzi:Maksim Żygałow.

Goście grają z "zimną krwią" punkt za punkt, a przed chwilą jeszcze dołożyli asa serwisowego i wydaje się, że nic nie stanie im na przeszkodzie w drugim secie

Druga przerwa dla Prygla

Ponownie punkt środkowego, choć teraz dużo pomógł mu Żaliński, źle odbierając serwis

As serwisowy Krzysztofa Rejno i wzrasta przewaga gości

O pierwszy czas w tym meczu poprosił Robert Prygiel

I ponownie tym elementem zapunktowali Jurajscy Rycerze - tym razem ich ofiarą padł Fornal

Bardzo długa wymiana padła łupem gości, po tym, jak zatrzymany został Filip

Grę przerwał Lebedew

Ponownie na dłonie radomskich zawodników nadział się Ferreira

O challenge poprosił Mark Lebedew i miał rację - piłka jednak była w boisku

Autowy serwis Boćka

As serwisowy słoweńskiego środkowego - ponownie ustrzelony Semeniuk

Zabkokowany Ferreira, wcześniej bardzo kąśliwą zagrywkę posłał Pajenk, co pozwoliło jego kolegom dobrze ustawić się przy siatce

Po zbiciu Filipa, które zakończyło długą wymianę, jest już prawie remis

Wojciech Żaliński miał szansę na doprowadzenie do remisu, ale rywale zachowali czujność w bloku

Otwarcie drugiej części z lekkim wskazaniem na przyjezdnych, w których coraz większą odpowiedzialność na swoje barki bierze Grzegorz Bociek

Najpierw długa przerwa spowodowana wideoweryfikacją, a po chwili as serwisowy Boćka

Autowy atak Żalińskiego, jednak siatki dotykają goście, co pozwala gospodarzom triumfować w tej partii

Dawno niewidziany w ataku Tomasz Fornal daje swojej drużynie setbola

Zmiana w na boisku schodzi:Mateusz Malinowski wchodzi:Bartosz Gawryszewski.

Skończył bardzo ważny atak Żaliński i gospodarze o krok od zwycięstwa w pierwszym secie

Zmiana w na boisku schodzi:Bartosz Gawryszewski wchodzi:Mateusz Malinowski.

Challenge dla Prygla, ale decyzja niezmieniona

Atak Żalińskiego poza boiskiem

O drugą przerwę poprosił Mark Lebedew

Dejan Vincić wykorzystał przechodzącą piłkę

Jak natchniony gra w premierowej odsłonie Wojciech Żaliński

Coraz dłuższe wymiany, w których coraz lepiej czują się Czarni, którzy powiększają różnicę

O czas poprosił Mark Lebedew

Autowe zbicie Kamila Semeniuka i wzrasta prowadzenie gospodarzy

Po raz pierwszy w tym meczu Dejan Vincić uruchomił środek - atakował skutecznie Pajenk

Rozkręca się Grzegorz Bociek

Najpierw serwisu rywali nie przyjął Fornal, a kilkanaście sekund później w ataku pomylił się Filip

Bez bloku w aut uderzył Semeniuk i pierwsze prowadzenie Czarnych w tym meczu

Ogromny błąd Boćka w ofensywie, kilkumetrowy aut

Dwukrotnie ataków nie skończył Filip, co skrzętnie wykorzystali goście

Takim samym zagraniem rewanżuje się Michał Filip, ustrzelony Semeniuk

As serwisowy Boćka

Najpierw dobry atak przyjmującego Czarnych, ale po chwili popełnił błąd zagrywki

Zablokowany Wojciech Żaliński, przy okazji drobnego urazu przy bloku nabawił się Alexandre Ferreira

Rozpoczyna od zagrywki Kamil Semeniuk

Pierwsze "szóstki"

Cerrad Czarni Radom: Pajenk, Żaliński, Vincić, Huber, Filip, Fornal, Ruciak (libero)

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Rejno, Ferreira, Gawryszewski, Bociek, Semeniuk, Masny, Koga (libero)

Trwa oficjalna prezentacja drużyn

W dzisiejszym meczu nie zagra Olieg Achrem, który jest chory i poczynania swoich kolegów obejrzy z perspektywy trybun

Przypomnijmy jeszcze, że oba zespoły rywalizowały ze sobą o dziewiąte miejsce w poprzednim sezonie PlusLigi. Ostatecznie walka musiała rozstrzygnąć się w złotym secie, w którym górą byli zawiercianie, przede wszystkim dzięki świetnej postawie Grzegorza Boćka

Przez krótki moment występ Wojciecha Żalińskiego stał pod znakiem zapytania. Przyjmujący nabawił się bowiem kontuzji w trakcie meczu w Warszawie z ONICO. Uraz nie okazał się jednak poważny i już w poniedziałek jeden z liderów Czarnych trenował wraz z resztą drużyny na pełnych obrotach

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

To spotkanie kończy tę serię gier. Przypomnijmy, iż w bieżącym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą już dwukrotnie - w meczu pierwszej rundy ligowych zmagań, rozegranym w Zawierciu, górą byli Cerrad Czarni, zwyciężając 3:0, zaś w ćwierćfinale Pucharu Polski, do którego doszło przed dwoma tygodniami w Radomiu, wygrali Jurajscy Rycerze 3:1

Dobry wieczór! Serdecznie witamy Państwa z Hali MOSiR-u w Radomiu, gdzie za mniej więcej kwadrans rozpocznie się mecz 18. kolejki PlusLigi, w którym Cerrad Czarni Radom zmierzą się z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie