• 25 : 17
  • 15 : 25
  • 16 : 18

Kończymy naszą relację live, dziękujemy za uwagę i życzymy miłego wieczoru!

Zawodniczki dziękują sobie za grę, a także dziękują kibicom za niesamowitą atmosferę. Nie ma bowiem wątpliwości, że łódzka Sport Arena rozgrzała się dzisiaj do czerwoności.

Najlepszą zawodniczką spotkania została wybrana Jovana Brakocević.

Brakocević blokuje w ataku Olę Wójcik i to Grot Budowlani wygrywają mecz.

Kolejny atomowy atak Brakocević.

Bociek kończy atak na lewej stronie, ponownie jest remis.

W takim momencie psuje serwis ŁKS. Budowlani przed kolejną szansą na skończenie meczu.

Po siatce w aut atakuje tym razem Brakocević, ależ emocje w łódzkiej hali!

Skuteczny atak Brakocević z prawego skrzydła, Budowlani maja drugą piłkę meczową.

Bidias przedziera się przez blok rywala na lewej stronie, gramy na przewagi.

Ależ zwrot! Autowy atak ŁKS-u i to Budowlani mają piłkę meczową.

Ależ wejście! Oliwia Urban, która zadaniowo weszła na zagrywkę, zapunktowała w tym elemencie.

Atomowy atak Brakocević ze środka z drugiej linii.

Budowlani mają problem z przyjęciem, a z drugiej piłki w aut kiwa Stoltenborg.

Zablokowana Stysiak tym razem, ŁKS gra twardo na siatce.

Stysiak atakuje po bloku i Budowlani doprowadzają do remisu.

Nieudane przyjęcie ŁKS-u, Anna Bączyńska posłała kąśliwy serwis, emocje sięgają zenitu w końcówce tego seta.

ŁKS psuje zagrywkę, wyciągając rękę do rywala.

SKuteczny atak Bidias ze środka z drugiej linii.. Niezwykle głośno dopingują swoja ekipę kibice ŁKS-u.

Kolejny aut po ataku Moniki Bociek, w polu serwisowym pozostaje Małgorzata Śmieszek.

Daleko w aut atakuje Monika Bociek, co daje jeszcze nadzieję Grot Budowlanym na zmianę prowadzenia w tym secie.

Atomowy atak Jovana Brakocević po przekątnej boiska z lewego skrzydła.

Punktowy blok Alagierskiej i następuje zmiana stron.

Mnóstwo walki mamy w tym secie, atmosfera w hali jest niezwykle gorąca. Budowlani ruszyli teraz w pogoń za przeciwnikiem.

Czujnie zagrała teraz Polańska na siatce, która nie pozwoliła rozgrywającej ŁKS-u kiwnąć piłki.

Po raz kolejny w dzisiejszym meczu z drugiej piłki skutecznie kiwa Femke Stoltenborg.

Bidias swobodnie atakuje po przekątnej boiska.

Sporo chaosu było w tej akcji po jednej i po drugiej stronie, ostatecznie zapunktowali Budowlani.

Monika Bociek bez problemu obija blok Stysiak.

Efektowny blok w wykonaniu Bidias i Efimienko. Mocne otwracie ŁKS-u w tym secie.

Bidias skutecznie obija blok rywalek na lewej stronie.

Nieudany atak z obiegnięcia Pencovej rozpoczyna piąta partię.

Kto wygra mecz?

Udany blok Budowlanych kończy czwartą partię. Za kilka chwil o tym, kto zwycięży w całym meczu zadecyduje tie-break.

Bociek przedziera się przez podwójny blok Budowlanych.

Popsuta zagrywka Budowlanych, ale ich przewaga nie bardzo wysoka.

Udany atak Małgosi Śmieszek i to Grot Budowlani mają pierwszą piłkę setową.

Błąd w przyjęciu popełnia Krysia Strasz, która zostaje ustrzelona przez Stoltenborg.

Nieudany atak Szczyrby z lewego skrzydła.

Skuteczny atak Alagierskiej ze środka.

Stoltenborg kończy akcję z drugiej piłki.

ŁKS stracił siłę w ofensywie, teraz w tym elemencie pomyliła się Bidias, która zaatakowała daleko w aut.

Mnożą się błędy po stronie ŁKS-u, wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się w pięciu setach.

Myli się na zagrywce Daria Szczyrba, która przed chwilą zmieniła na przyjęciu Olę Wójcik.

Udana zagrywka Małgorzaty Śmieszek, w przyjęciu nie radzi sobie ŁKS, a przechodzącą piłkę bez problemu kończy Brakocević.

Efektowna i efektywna akcja w wykonaniu Marty Wójcik i Zuzy Efimienko na środku.

Ola Wójcik nieco szcześliwie przeciska piłkę między dwi blokujące Budowlanych.

Brakocević skutecznie atakuje z prawego skrzydła, Bidias nie jest już w stanie podbić tej piłki.

Skuteczne obicie bloku przez Magdę Stysiak na prawej stronie.

Błąd dotknięcia siatki popełniają zawodniczki Budowlanych. ŁKS coraz śmielej odrabia straty.

Klaudia Alagierska punktuje w ataku z krótkiej.

Polańska i Stysiak zatrzymują blokiem Monikę Bociek na prawej stronie.

Błąd w przyjęciu popełnia Krystyna Strasz.

Skuteczny blok Budowlanych, piłka wraca na stronę ŁKS-u pod końcową linię.

Brakocević punktuje w ataku ze środka z drugiej linii.

Femke Stoltenborg skutecznie kiwa z drugiej piłki.

Skuteczny atak z obiegnięcia Alagierskiej.

Autowy atak Bidias, która nie zmieściła się w boisku po ataku po przekątnej.

Udany atak z krótkiej Zuzy Efimienko.

Błąd podwójnego odbicia popełnia Muhlsteinova.

Czy Grot Budowlani doprowadzą do tie-breaka?

Zuza Efimienko zatrzymuje blokiem Jovanę Brakocević i ŁKS Commercecon wygrywa trzecią odsłonę spotkania.

Udana zagrywka Alagierskiej, nie przyjmują tego Budowlani i ŁKS ma piłkę setową.

Magda Stysiak myli się na zagrywce. ŁKS jest już coraz bliżej wygranej w tej partii.

Ileż walki było w tej akcji po jednej i po drugiej stronie! Ostatecznie punktowym atakiem ze środka popisuje się Polańska.

Kompletnie nieudany atak Oli Wójcik na lewym skrzydle. Grot Budowlani Łódź wciąż jeszcze wierzą, że odrobią startę do rywala w tym secie.

Monika Bociek mocno nabija piłkę na blok, rywalki nie są już w stanie podbić tej piłki w obronie.

Zmiana na rozegraniu w ŁKS-ie, wchodzi Marta Wójcik.

Brakocević kończy punktowym atakiem dłuższą wymianę.

Bociek i Alagierska zatrzymują blokiem Stysiak.

Bidias skutecznie obija blok Eweliny Tobiasz na lewej stronie.

W aut, ale po bloku atakuje Bidias.

Tym razem o czas prosi trener ŁKS-u Commercecon. Michal Masek.

Budowlani jeszcze walczą o tę partię. Udanym obiciem bloku popisuje się Stysiak.

Błąd przekroczenia linii w ataku ze środka z drugiej linii popełnia ŁKS.

Zdaje się, że Budowlani zostali stłamszeni przez rywala w tym secie. Na zagrywce myli się teraz Anna Bączyńska.

Ola Wójcik zagrywa w siatkę, Budowlani robią przejście.

Pencova atakuje po antence. Przewaga ŁKS-u rośnie coraz bardziej.

Na rozegraniu w Grot Budowlanych pojawia się Ewelina Tobiasz.

As serwisowy w wykonaniu Oli Wójcik.

Kolejny czas na życzenie trenera Grot Budowlanych.

Myli się w ataku Anna Bączyńska, która atakuje daleko w aut, nie dotykając przy tym bloku.

Pewny atak z obiegnięcia prezentuje Zuzanna Efimienko-Młotkowska.

Na wydarzenia na boisku reaguje trener Błażej Krzyształowicz, którego okrzyki słychać pomimo głośnego dopingu kibiców ŁKS-u.

Udany blok Zuzy Efimienko, która zatrzymuje w ataku Jovanę Brakocević.

Kolejne mocne uderzenie, tym razem po przekątnej boiska, Brakocević.

Obie drużyny popełniają błędy na zagrywce, najpierw pomyliła się Bidias, potem Stysiak.

Efektowne i efektywne uderzenie Brakocević z prawego skrzydła po prostej.

Skutecznie w ataku prezentuje się Monika Bociek.

Ofiarnie w obronie grają Budowlani, ale nie mają kończącego uderzenia. Do tego któraś z zawodniczek przy siatce popełnia błąd przekroczenia linii środkowej boiska.

Zuza Efimienko punktuje w ataku z krótkiej.

Budoiwlani mają problemy z przyjęciem, ale teraz skutecznie w środek boiska kiwa Anna Bączyńska.

Myli się w ataku Ola Wójcik na lewym skrzydle.

Brakocević zatrzymana w ataku przez podwójny blok ŁKS-u.

Stysiak ustrzelona w przyjęciu przez Bociek.

W polu serwisowym mylą się także Budowlani.

Od popsutej zagrywki ŁKS-u rozpoczyna się trzecia odsłona spotkania.

Klaudia Alagierska punktuje blokiem i ŁKS Commercecon wygrywa drugiego seta, doprowadzając do remisu w całym meczu 1:1.

Muhlsteinova także myli się na zagrywce.

W siatkę zagrywa Stysiak i to ŁKS Commercecon Łódź ma pierwszą piłkę setową w drugiej partii.

Błąd nieczystego odbicia popełnia rozgrywająca Budowlanych. Coraz głośniej robi się w łódzkiej hali.

Ależ walka obu zespołów! Ostatecznie autowym atakiem kończy tę wymianę Magdalena Stysiak. Kibice ŁKS-u szaleją na trybunach.

Stoltenborg punktuje dzięki udanej kiwce.

Stysiak mocno obija podwójny blok rywala.

Swobodnie i pewnie atakuje z prawej strony Monika Bociek.

Brakocević radzi sobie z podwójnym bokiem i kończy akcję udanym atakiem.

Błąd podwójnego odbicia popełniają Budowlani, przewaga ŁKS-u staje się coraz wyraźniejsza.

Efektowny atak z lewego skrzydła po przkatnej boiska w wykonaniu Moniki Bociek.

Dziure w bloku znajduje i wykorzystuje Jovana Brakocević.

O czas prosi trener Budowlanych, Błażej Krzyształowicz.

Brakocević starała się kiwać, ale piłka wylądowała poza linią boiska.

Muhlsteinova dotyka siatki przy próbie bloku.

Bidias ustrzelona w przyjęciu przez Stoltenborg.

Skuteczny blok Efimienko i Muhlsteinovej na Stysiak.

Problemy z przyjęciem mają Budowlani, a szansy w ataku nie wykorzystuje Stysiak.

Skutecznie z lewej strony atakuje Ola Wójcik.

Stysiak i Pencova zatrzymują blokiem Bociek.

Udana kiwka z drugiej piłki Stoltenborg.

Kolejny punktowy atak Brakocević z prawej strony.

Budowlani mają problem z przyjęciem zagrywki Bidias, piłkę przechodzącą kończy ŁKS.

Udany atak Brakocević z lewego skrzydła.

As serwisowy Magdaleny Stysiak.

Ola Wójcik ustrzelona w przyjęciu przez Stysiak.

Brakocević mocno nabija piłke na blok i punktuje w ten sposób.

Stysiak atakuje w aut, ale było przy tym dotknięcie bloku.

Brakocević zostaje zatrzymana podwójnym blokiem.

Zawodniczki ŁKS-u dotykają siatki, zespół nie zgadza się z tą decyzją. Po konsultacji sędziów decyzja zostaje jednak zmieniona. Punkt dla ŁKS-u

Udany atak Zuzy Efimienko z obiegniecia rozpoczyna kolejną partię.

Brakocević skutecznie atakuje po prostej na prawym skrzydle i to Grot Budowlani wygrywają pierwszą odsłonę meczu.

Krysia Strasz nie przyjmuje kąśliwej zagrywki Stoltenborg. Budowlani mają pierwszą piłkę setową.

Gabriela Polańska zatrzymuje blokiem Bidias, ależ radość w szeregach Budowlanych.

ŁKS nie kończy swoich ataków, a Budowlani są teraz w przysłowiowym gazie, wszystko im wychodzi.

Ola Wójcik atakuje w aut bez bloku. Przewaga Budowlanych powiększa się.

Asem serwisowym popisuje się także Jaroslava Pencova.

As serwisowy Bociek.

Ola Wójcik skutecznie obija blok i ŁKS robi przejście.

Monika Bociek atakuje w aut. Ależ mamy rollercoaster w tej pierwszej partii, role na boisku diametralnie się odwóciły, teraz prym wiedzie zespół Budowlanych.

Teraz kłopoty z przyjęciem ma ŁKS, Budowlani są w ofensywie.

Udana zagrywka Bączyńskiej i mamy remis!

W aut atakuje Bociek. Zawodniczka domaga się jeszcze, że był tam blok, ale sędzia nie zmieni decyzji.

Udany atak z obiegnięcia Pencovej, do tego siatki dotykają blokujące ŁKS-u.

Ola Wójcik obija blok na lewym skrzydle.

Bączyńska ma poważne problemy z przyjęciem, ale ŁKS nie wykorzystuje piłki przechodzącej.

Walczy w obronie ŁKS, ale teraz na siatce twardo zagrały Polańska i Brakocević, które zatrzymały blokiem Bidias.

Bociek swobodnie obija podwójny blok Budowlanych na prawej stronie.

Tym razem o przerwę poprosił trener ŁKS-u Commercecon, Michal Mašek.

Udana kontra w wykonaniu Budowlanych, atak ze środka pewnie skończyła Polańska.

Błąd w ataku popełnia Monika Bociek.

Czas na życzenie trenera Grot Budowlanych, Błażeja Krzyształowicza.

Kłopoty z przyjęciem zagrywki Efimienko mają Budowlani, a ŁKS bez problemu wykorzystują piłkę przechodzącą.

Brakocević atakuje po przekątnej, ale nie trafia w boisko, przewaga ŁKS-u rośnie.

Więcej piłek podbijają jak na razie zawodniczki ŁKS-u. Tak było też teraz, a kontrę skończyła Bociek.

Aleksandra Wójcik obija podwójny blok Budowlanych.

Skutecznie Stysiak w ataku z lewego skrzydła.

Udana kontra w wykonaniu ŁKS-u. Punktowy atak Efimienko ze środka.

Pencova myli się w ataku z obiegnięcia.

Skutecznie blok na prawej stronie obija Monika Bociek.

Kontry nie wykorzystuje ŁKS, Alagierska atakuje w aut ze środka.

Punktowa zagrywka Bidias.

Podwójny blok ŁKS-u aż trzy razy starała się sforsować Bączyńska, ale ostatecznie została zablokowana.

Autowa zagrywka Gabrieli Polańskiej.

Skutecznie dla ŁKS-u atakuje Monika Bociek.

Od razu dłuższa wymiana na początek. Wygrywają ją Budowlani.

Rozpoczynamy spotkanie!

Wyjściowe składy:

Budowlani: Stoltenborg, Brakocević, Polańska, Pencova, Bączyńska, Stysiak, Stenzel (libero).

ŁKS: Muhlsteinova, Bociek, Efimienko-Młotkowska, Alagierska, Bidias, A. Wójcik, Strasz (libero).

Rozpoczyna się oficjalna prezentacja, a w hali coraz głośniejszy doping zwłaszcza kibiców ŁKS-u.

Ze względu na transmisję telewizyjną spotkanie rozpocznie się z kilkuminutowym opóźnieniem, ok. 17:36.

W łódzkiej hali trwa już rozgrzewka obu drużyn. Rozgrzewają się także kibice, którzy coraz liczniej zapełniają obiekt.

W ramach 20. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet w Łodzi dojdzie do derbowego pojedynku między ŁKS-em Commercecon a Grot Budowlanymi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30.