• 25 : 20
  • 11 : 15

Pięknie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE z siatkarskich parkietów na WP SportoweFakty. Miłego wieczoru!

Koniec meczu.

KONIEC! Zenit Sankt Petersburg pogubiony w wyprowadzaniu ataku. PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW DLA PGE SKRY BEŁCHATÓW!

SZCZELNY BLOK I PIŁKA MECZOWA DLA PGE SKRY BEŁCHATÓW!

I jeszcze raz Artur Szalpuk! Blok-out!

Szybko odkupuje swe winy Artur Szalpuk i mocno obija blok!

Artur Szalpuk z sytuacyjnej bez bloku w aut. Będzie jeszcze challenge. Werdykt: wynik bez zmian.

Co za emocje! Aż cztery szanse na skończenie ataku miała PGE Skra Bełchatów. Jak wychodzić z beznadziejnej sytuacji pokazuje teraz Georg Grozer.

Nie radzi sobie z potrójnym blokiem Mariusz Wlazły

Koncertowa gra PGE Skry Bełchatów w złotym secie! Przygaszony i zmęczony Georg Grozer decyduje się jedynie na kiwkę. Drużyna z Polski wyprowadziła z tego skuteczny kontratak.

Mylą się na potęgę miejscowi. Georg Grozer zrywa atak.

Podwójne odbicie po stronie gospodarzy! Przerwa na żądanie drużyny z Sankt Petersburga!

Po ciasnym skosie bez bloku w aut Jewgienij Siwożelez!

Kapitalne obrony Kacpra Piechockiego i zabójczy kontratak Milada Ebadipoura!

Nie do zatrzymania w ofensywie Milad Ebadipour.

Nie udało się przyjezdnym zatrzymać Jewgienija Siwożeleza.

Potężnie po skosie na podwójnym bloku Milad Ebadipour!

Przedziera się na drugą stronę Artur Szalpuk i przywraca prowadzenie drużynie z Polski.

Zerwany atak Karola Kłosa? Taka jest pierwsza decyzja sędziów. Ciekawi jestesmy czy ją zmienią po wideoweryfikacji. A nuż piłka zahaczyła o mały palec blokującego. Werdykt: wynik bez zmian.

Dobre przyjęcie, pipe i kończy to Milad Ebadipour!

Nieudana zagrywka Jakuba Kochanowskiego.

Po przekątnej w kontrze Artur Szalpuk! Walczy PGE Skra Bełchatów!

Znakomicie z szóstej strefy Milad Ebadipour!

Zaczynamy decydującą partię!

Punktowy blok gospodarzy. W Sankt Petersburgu będzie złoty set!

Piłka setowa dla Zenitu Sankt Petersburg.

Zmniejsza straty Mariusz Wlazły, ale nie pozostawia tego bez odpowiedzi Jewgienij Siwożelez.

Petarda po prostej autorstwa Georga Grozera.

Szósta strefa, Artur Szalpuk i blok gospodarzy. Zapachniało w Rosji kolejnym "złotym setem". Przypomnijmy, że do takiego doszło też w meczu Zenit Kazań - Trefl Gdańsk.

Mógł zmniejszyć straty Milad Ebadipour, jednak kontratak wybroniony. Ze skutecznością nie ma problemów za to Georg Grozer.

I nieudany rewanż Milada Ebadipoura. Atak w aut i czas na żądanie Roberto Piazzy.

Udany kontratak Oreol Camejo.

Oreol Camejo korzysta ze swojego zasięgu i z hukiem uderza po skosie.

Szybko wyrównuje Milad Ebadipour!

Oj, faluje wynik w Sankt Petersburgu. Artur Szalpuk tym razem nadziewa się na blok.

Po przekątnej z powodzeniem Artur Szalpuk!

Potrójny blok drużyny z Polski!

Jest dobrze! Georg Grozer przy podwójnym bloku gości atakuje w siatkę!

Czas dla PGE Skry Bełchatów.

W odpowiedzi po prostej w boisko Milad Ebadipour.

I jeszcze raz Georg Grozer.

Georg Grozer po palcach Jakuba Kochanowskiego.

Dmitrij Makarenko i as serwisowy. Mogło być świetnie, a jest remis.

Ależ szkoda! Mariusz Wlazły nabija piłkę na blok i zabrakło po stronie gości asekuracji!

Dotyka siatki przy ataku Oreol Camejo!

Zacięta walka punkt za punkt. Efektownie i ofarnie z flanki uderza Mariusz Wlazły.

Kończy przesuniętą krótką Karol Kłos.

Piekielnie mocno po prostej Georg Grozer.

Technicznie i skutecznie z prawego skrzydła Mariusz Wlazły.

Mamy kolejny blok PGE Skry Bełchatów!

Punktowy blok Jakuba Kochanowskiego i remis!

Georg Grozer nie przestaje szaleć na zagrywce. As serwisowy, ustrzelony Kacper Piechocki...

Zablokowany w kontrze Mariusz Wlazły.

Na dzień dobry w aut uderza Georg Grozer.

Co da awans PGE Skrze Bełchatów? Przypominamy:

Siatkarze Roberto Piazzy do awansu potrzebują jednego punktu, czyli dwóch wygranych setów. Jeśli ta sztuka im się nie uda, będziemy świadkiem "złotego seta", który rozstrzygnie, kto dotrze do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów.

Ostatnie słowo w trzecim secie należy do bardzo dobrze dysponowanego Oreola Camejo

Mocno, ale w siatkę serwuje Mariusz Wlazły. Piłka setowa dla gospodarzy.

Nie zawodzi w kontrze Oreol Camejo. Wychodzi na to, że trzecia odsłona dobiega końca, choć chcielibyśmy się mylić.

A teraz serwis w siatkę. Punkt dla ekipy z Rosji.

Prosto w linię atakuje Jakub Kochanowski.

Pe-tar-da! Nie dało się tego przyjąć. Czas dla gości.

A teraz na zagrywce pojawia się Georg Grozer.

I jest! W kontrze piekielnie mocno uderza Milad Ebadipour!

Bardzo dobrze po prostej Milad Ebadipour. Walka punkt za punkt drużynie gości jednak nic nie da. Trzeba dorzucić od siebie coś więcej.

Zenit Sankt Petersburg idzie jak po swoje, przewaga gospodarzy nie topnieje. Może jakiś as albo blok, PGE Skro Bełchatów?

Obija podwójny blok Mariusz Wlazły.

Autowy atak gości. Wideoweryfikacja potwierdziła, że piłka nie zahaczyła po drodze o blok.

Po skosie w odpowiedzi Oreol Camejo.

Ze środka skutecznie Karol Kłos.

Przedziera się przez blok Oreol Camejo.

Na dokładkę as serwisowy Georga Grozera.

Bardzo długa wymiana, aż prosiło się, żeby zakończyć ją punktem, ale prosto w potrójny blok uderza Milan Katić.

I mamy już remis! Korzysta z przechodzącej Milad Ebadipour!

Nie do zatrzymania jest Jakub Kochanowski!

Wygrywają walkę przy siatce bełchatowianie.

Tym razem Paweł Pankow w siatkę.

Szczęście za to po stronie Pawła Pankowa. Piłka po tym serwisie zatańczyła na taśmie i spadła na stronę PGE Skry Bełchatów. Czas dla gości.

Zagrywa Aleksander Wołkow i piłka poza boiskiem.

Trochę brzydkiej siatkówki. Błędy po obu stronach boiska.

A dla przyjezdnych w ataku Jakub Kochanowski! Bardzo dobry występ naszego reprezentacyjnego środkowego.

Z wysokiej piłki uderza nie do obrony Georg Grozer.

Milad Ebadipour, blok-out i punkt dla gości.

Świetna przesunięta krótka z Jakubem Kochanowskim. To właśnie on jak dotąd zdobył w tym meczu dla PGE Skry Bełchatów najwięcej punktów.

PGE Skra Bełchatów do awansu do najlepszej czwórki Ligi Mistrzów potrzebuje już tylko jednego seta. Mamy nadzieję, że przekażemy Państwu dobre wieści!

Przebija się przez blok Mariusz Wlazły i kończy drugą partię!

Mocno po palcach przeciwników Milan Katić. Piłka setowa dla PGE Skry Bełchatów!

W takim momencie! As serwisowy Jakuba Kochanowskiego!

Autowy atak Georga Grozera! Będzie jeszcze wideoweryfikacja, żeby sprawdzić, czy piłka nie zahaczyła przypadkiem o bełchatowski blok. Dezycja: wynik bez zmian.

Kończy przesuniętą krótką Jakub Kochanowski.

Milad Ebadipour zablokowany w kontrze.

Uffff, psuje serwis Georg Grozer.

Przerywa fatalną serię gospodarzy Georg Grozer.

Fantastyczna zagrywka Mariusza Wlazłego! Czas na żądanie szkoleniowca Zenitu Sankt Petersburg.

Punkt z szybkiej kontry dokłada Milan Katić!

Oreol Camejo zablokowany przez Karola Kłosa!

Udanie po skosie Mariusz Wlazły.

Znów grają środkiem goście. Punkt dla PGE Skry Bełchatów.

Do trzech razy sztuka. Kończy atak Jakub Kochanowski.

Remis... Wystarczyła udana akcja gospodarzy i dwie pomyłki Jakuba Kochanowskiego.

Kontratak gości i podwyższa prowadzenie Milad Ebadipour!

Trzy punkty z rzędu dla PGE Skry Bełchatów i czas dla drużyny z Rosji!

Atomowym atakiem przypomina o sobie Georg Grozer.

Jewgienij Siwożelez popełnia błąd w ofensywie i mamy remis!

I jeszcze raz Milan Katić!

Po ciasnym skosie z duzą swobodą Milan Katić.

Ryzykuje na zagrywce Jakub Kochanowski i... siatka.

Sędzia odgwizduje przyjezdnym podwójne odbicie.

W siatkę zagrywa Jewgienij Siwożelez.

Znakomita zagrywka Karola Kłosa, ale bełchatowianie nie wykorzystują przechodzącej.

W przerwie warto przypomnieć, że do awansu do półfinału Ligi Mistrzów siatkarze PGE Skry Bełchatów potrzebują dwóch wygranych setów.

Psuje też zagrywkę Milan Katić. Pierwszy set na korzyść drużyny z Rosji.

Kolejny serwis nieudany.

Szczerze? Zagrywka nie do przyjęcia. As serwisowy Georga Grozera i piłka setowa dla gospodarzy. Prosi jeszcze jednak o challenge Roberto Piazza. Decyzja: wynik bez zmian.

Potężnie po lekkim skosie Georg Grozer. Tego też nie udało się podbić.

I jeszcze raz Milan Katić! Tym razem w kontrze obija mądrze blok!

Z trudnej piłki uderza Milan Katić i zdobywa punkt.

W odpowiedzi efektownie po prostej Georg Grozer.

Środek, Jakub Kochanowski i piłka w czwartym metrze.

Kapitalna obrona gospodarzy i w kontrze nie do obrony Oreol Camejo.

Perfekcyjna przesunięta krótka z Jakubem Kochanowskim.

Nie daje się zatrzymać Georg Grozer.

Tak jest! Punktuje w bloku Renee Teppan!

Oreol Camejo i blok-out. W ten sam sposób odpowiada ekipie gospodarzy Milad Ebadipour.

Zabójcza kontra Milada Ebadipoura! Czas dla gospodarzy!

Najpierw blok, a teraz skuteczny kontratak - Karol Kłos!

A tymczasem pokaz siły Georga Grozera trwa w najlepsze.

Milan Katić - w aut i nad blokiem.

Bardzo dobrze w trzeci metr atakuje Karol Kłos.

I as serwisowy środkowego Zenitu Sankt Petersburg.

Ze środka z powodzeniem uderza Aleksiej Safonow.

A teraz dorzuca do tego asa serwisowego!

Zgaszony przez gości w kontrze Georg Grozer!

Oreol Camejo po ciasnym skosie.

Mogło być jeszcze gorzej, ale punktowy blok zalicza Grzegorz Łomacz!

Wynik zaczyna uciekać... Nie trafia w boisko po przekątnej Mariusz Wlazły.

Kontra gospodarzy, Georg Grozer i piekielnie mocny atak po skosie.

Asa serwisowego posyła też Jewgienij Siwożelez.

PGE Skra Bełchatów łapie kontakt dzięki znakomitej zagrywce Milana Katicia!

Podwyższa prowadzenie miejscowych Aleksander Wołkow.

Siatkarze rosyjskiego klubu dotykają siatki przy próbie zablokowania Milana Katicia.

Jakub Kochanowski zagrywa w siatkę.

Szczęśliwie w ataku Mariusz Wlazły.

Punktowy blok gospodarzy. Zatrzymany na flance Milan Katić.

Pipe, idealnie rozegrana piłka do Milada Ebadipoura, ale przyjmujący PGE Skry Bełchatów nie trafia w boisko!

Start meczu.

Wyjściowe składy:

Zenit Sankt Petersburg: Antipkin, Camejo, Safonow, Wołkow, Grozer, Siwożeliez

PGE Skra Bełchatów: Łomacz, Wlazły, Ebadipour, Katić, Kochanowski, Kłos

Kto wygra mecz?

Dzień dobry! Portal WP SportoweFakty zaprasza na relację LIVE z rewanżowego spotkania pomiędzy Zenitem Sankt Petersburg a PGE Skrą Bełchatów, rozgrywanym w ramach 1/4 finału Ligi Mistrzów. Startujemy o godzinie 17:30.